9241 відвідувач онлайн
6 378 122

Кабмін повторно виставить на продаж Одеський припортовий завод, - Гройсман

Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", передає Цензор.НЕТ.

Коментуючи ситуацію щодо приватизації Одеського припортового заводу, прем'єр-міністр зазначив: "Як стало відомо, у встановлений термін заявок від потенційних покупців за такої ціни не надійшло. Це не означає, що ми відмовимось від наших планів щодо приватизації частини державних підприємств. Я неодноразово висловлював з цього приводу свою позицію. Ми маємо майже 3500 державних підприємств у той час як європейські країни мають приблизно по 300. Сотні цих підприємств, які неефективно управляються, є джерелом корупції та вимивання коштів з бюджету.

Також читайте: На участь у конкурсі з продажу ОПЗ не надійшло жодної заявки, - ФДМ

Тому ми будемо пропонувати частину з них на прозору приватизацію, а в тих, які залишаться у власності держави, - підвищувати якість менеджменту. Ми уже бачимо, що на цьому шляху нам чинитимуть опір найперше ті, хто звик "годуватись" за рахунок державної власності. Але ми не зійдемо з цього шляху. Ми проаналізуємо першу спробу виставити ОПЗ на відкритий конкурс і оголосимо новий конкурс, до якого ми підготуємось краще", - резюмував Гройсман.

Нагадаємо, 18 травня на своєму засіданні Кабмін затвердив умови приватизаційного конкурсу Одеського припортового заводу. Стартова ціна 99,6% ПАТ "Одеський припортовий завод" становила 13,175 млрд грн ($ 521 млн). 18 липня Фонд державного майна визнав конкурс з продажу державного пакета акцій Одеського припортового заводу (ОПЗ) таким, що не відбувся через відсутність заявок на участь у ньому.

Топ коментарі
+14
"Рошен" продавать во время войны нельзя - цены не дают... А припортовый ну просто необходимо!!! А в "слепой траст" отдать Ротшильдам слабо? В комплект к Рошену и до окончания войны?
показати весь коментар
20.07.2016 11:43 Відповісти
+13
распил продолжается
показати весь коментар
20.07.2016 11:36 Відповісти
+12
Продавать завод во время войны - нечестное решение. По многим аспектам.
А может тот, кто в окопах захочет поучаствовать в торгах. Его право нарушено....
показати весь коментар
20.07.2016 11:38 Відповісти

Завантаження...