9701 відвідувач онлайн
3 338 11

Авдіївський коксохім знеструмлено внаслідок бойових дій

Сьогодні вночі, 20 липня, внаслідок бойових дій було пошкоджено два останні високовольтні вводи, які живлять Авдіївський коксохімічний завод.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі "Метінвесту".

Зараз за рахунок власної генерації (у роботі два промислові генератори) перший і другий коксові цехи забезпечені електроенергією і перебувають на мінімальному рівні виробництва. Третій і четвертий цехи екстрено переводять у режим консервації.

Дивіться також: Наслідки обстрілу бойовиками з мінометів житлового сектора Попасної, Зайцевого і Майорська. ФОТОрепортаж

Останні кілька місяців Авдіївський коксохімічний завод отримував електроенергію від двох високовольтних ліній із чотирьох необхідних.
Зараз бригада енергетиків заводу і фахівців ДТЕК намагається провести ремонтно-відновлювальні роботи.
Як повідомляють, ситуація, що склалася, відбилася на Авдіївці. У місті немає електрики. Через це Донецька фільтрувальна станція обмежила подачу води.
Топ коментарі
+1
В ответ отключить свет и газ на орко территориях.
показати весь коментар
20.07.2016 12:39 Відповісти
+1
кацапъ,тебя почти не видно,протри экран...
показати весь коментар
20.07.2016 12:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В ответ отключить свет и газ на орко территориях.
показати весь коментар
20.07.2016 12:39 Відповісти
кацапъ,тебя почти не видно,протри экран...
показати весь коментар
20.07.2016 12:52 Відповісти
на йух от сюда
показати весь коментар
20.07.2016 13:01 Відповісти
Воду они сами себе отключили. Щас фильтровальная станция станет и весь Донецк будет без воды
показати весь коментар
20.07.2016 12:59 Відповісти
роSSийSSкая терорристичеSSкая "армия" бомбит города донбасса исключительно конфетами ... . . . . . . . . . ..
показати весь коментар
22.07.2016 19:18 Відповісти
Да и хрен с ним!
показати весь коментар
20.07.2016 12:43 Відповісти
Видимо, ахметка не выделил очередной транш.
показати весь коментар
20.07.2016 12:45 Відповісти
и че гудок....гудит....???
показати весь коментар
20.07.2016 14:12 Відповісти
Дончане !! Мне вас жаль, это жэстокий урок и вы этого незаслуживаете! Но виноваты не киев и дажэ не агрессор мацковсское *****, а вы сами. А на войне как на войне, стреляют! И в основном по военной надобности! Но есть Факторы====== Старые, некачественные советсские боеприпассы, ошибки наводчиков и разведданных (ЧЕЛОВЕЧЕССКИЙ ФАКТОР ), есть травля местного населения, а так как в этом получается в основном облобчленцам---это они и используют ! По вас стреляют и Травлят на укропов, а вы как лохи!! Будите верить , будут по вас стрелять дальше !! ,, КАк любит говорить народ-БЕЗ ЛОХА И ЖИЗНЬ ПЛОХА? ГОНИТЕ ЭТИХ АФЕРЮГ заЗЕРченких и ПИЛОТницких вместе с остальными АФЕРИСТИЧЕСКИМИ луГАНДОНАМИ !!!
показати весь коментар
22.07.2016 19:19 Відповісти