10290 відвідувачів онлайн
8 672 39

З колонії під Києвом утік співробітник, а не ув'язнені, - ГПУ

З колонії в смт Коцюбинське втік співробітник Пенітенціарної служби, який застосував фізичну силу до одного з ув'язнених.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови ГПУ Євген Єнін, передає Цензор.НЕТ.

"Хотів би заспокоїти всіх киян. Інформація ЗМІ про нібито втечу 50 ув'язнених із колонії в смт Коцюбинське цієї ночі не відповідає дійсності. Усі 175 ув'язнених перебувають на місці. Втекла якраз посадова особа Державної пенітенціарної служби, яка, власне, і спровокувала інцидент у колонії", - написав Єнін.

Також читайте: У Нацполіції спростували інформацію про бунт і втечу ув'язнених із колонії під Києвом

Нагадаємо, раніше ряд ЗМІ повідомив, що в результаті бунту в колонії кільком ув'язненим вдалося втекти. Співробітники Пенітенціарної служби спростували цю інформацію.
Топ коментарі
+10
ну все не как у людей )
показати весь коментар
21.07.2016 12:48 Відповісти
+9
*** уже сотрудники бегут, а не заключенные! капец
показати весь коментар
21.07.2016 12:50 Відповісти
+6
Скоро зеки сотрудников ловить будут. Жесть, сотрудники колонии подаются в бега. Порошенко, это уже даже не жопа.
показати весь коментар
21.07.2016 12:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну все не как у людей )
показати весь коментар
21.07.2016 12:48 Відповісти
Хахахахаха зеки достали.... Вот это работёнка !
показати весь коментар
21.07.2016 12:49 Відповісти
шапито
показати весь коментар
21.07.2016 12:50 Відповісти
ОТАКЭ!!! ..и так бывает???)))))))))))
показати весь коментар
21.07.2016 12:50 Відповісти
*** уже сотрудники бегут, а не заключенные! капец
показати весь коментар
21.07.2016 12:50 Відповісти
да,людям нечего боятся -сбежали же не арестанты а всеголиш навсего неадекватный вертухай со стволом...
показати весь коментар
21.07.2016 12:51 Відповісти
лучше 1 вертухай, чем 50 рецидивистов..
показати весь коментар
21.07.2016 14:42 Відповісти
Дезертир!
показати весь коментар
21.07.2016 12:51 Відповісти
ты имел в виду столицу пидоросии?
показати весь коментар
21.07.2016 12:57 Відповісти
Ну что с москалей взять, любят гадить в чужих странах, вспомни Литвиненко, вы же его не у себя убили, так и тут, еще и пару попов своих, ради блага, пришьете. Недаром уже раздуваете в рашке данную ходу фсбшных прихлебателей.
показати весь коментар
21.07.2016 13:19 Відповісти
Цирк какой-то... Как это СОТРУДНИК "сбежал"? Он же там не заключённый, свободный в своих перемещениях человек? Это может быть "самоволка" во время несения службы или прогул рабочего времени, но НЕ ПОБЕГ.
показати весь коментар
21.07.2016 12:52 Відповісти
так и очередной президент сбежит и ни кто не помешает.
показати весь коментар
21.07.2016 12:54 Відповісти
Не дочекаєшся !
показати весь коментар
21.07.2016 12:57 Відповісти
Думаешь он останется в Украине, когда закончится срок (если закончится)?
показати весь коментар
21.07.2016 13:02 Відповісти
Впевнений на сто відсотків , що він не тікатиме , так як причин для цього немає і не буде !
показати весь коментар
21.07.2016 13:07 Відповісти
Причин уже предостаточно. Вопрос времени.Не будет он жить с тобой в одной стране, не парься ))
показати весь коментар
21.07.2016 13:11 Відповісти
Ну як же ж?-Є. Не оголосив чудодійне ВП і не пустив наші війська в бліцкриг на Москву.
показати весь коментар
21.07.2016 13:15 Відповісти
Ты из охраны, или родственник?
показати весь коментар
21.07.2016 13:21 Відповісти
21.07.16 12:47 Из колонии под Киевом сбежал сотрудник, а не заключенные, - ГПУи даже не сотрудник, а мэр Ирпеня
показати весь коментар
21.07.2016 12:56 Відповісти
...и не сбежал, а нагло ворвался в застенки!...
показати весь коментар
21.07.2016 12:59 Відповісти
Скоро зеки сотрудников ловить будут. Жесть, сотрудники колонии подаются в бега. Порошенко, это уже даже не жопа.
показати весь коментар
21.07.2016 12:58 Відповісти
Це по твоєму жо**па ? А я стверджую , що навпаки ! Коли Тимошенко в Качанівській колонії
викручували руки , ніхто нікуди не тікав , тому що знали , що ХАМ їх прикриє!
Так що не пудріть мізки українцям своєю маячнею і брехнею!
показати весь коментар
21.07.2016 13:06 Відповісти
Всплакни еще.
показати весь коментар
21.07.2016 13:22 Відповісти
Зачем ? Мне по боку йуля .
показати весь коментар
21.07.2016 14:09 Відповісти
Не бачу нічого смішного , в тому що втік служака Пенітенціарної служби ! Рукоприкладством
займатися в державній установі , неприпустимо !
показати весь коментар
21.07.2016 13:01 Відповісти
забавное сообщение.сбежал вертухай,а не честные бродяги.честные бродяги требуют нового вертухая,который будет им поставлять водку,шмаль и лярв.Украина-страна контрастов.и это не смешно.
показати весь коментар
21.07.2016 13:06 Відповісти
"вертухай", "честные бродяги", "шмаль" ... Ты сам то давно откинулся? И сразу в лугандонию поехал судя по нику...
показати весь коментар
21.07.2016 14:54 Відповісти
судя по нику-ты самовлюбленный идиот.а эти слова-самая обычная феня,которую знаю все люди,которые живут в контакте с людьми,а не вышивают крестиком в институте благородных девиц.
показати весь коментар
21.07.2016 14:59 Відповісти
Певно пахана штовхнув. Усьо, тепер опустять фраєрка.
показати весь коментар
21.07.2016 13:13 Відповісти
сбежал от чего ? с вертухаем не поделились ?
показати весь коментар
21.07.2016 13:17 Відповісти
Бунт, сбежало 50 человек! И не совсем бунт, просто трое не явились на поверку. И не совсем не явились, а сбежал цирик... Вот это Украинские новости в лучшем виде!
показати весь коментар
21.07.2016 13:18 Відповісти
Під Києвом в Коцюбинській колонії-поселенні увечері 20 липня стався конфлікт між охоронцями і ув'язненими, стався бунт. Новина про бунт вже підтвердила прес-служба національної поліції, але не розкрила ніяких подробиць.
Як передає 7oclock.info, в прес-службі поліції повідомили, що кілька підрозділів поліції підняли по тривозі, які прибули на місце в спецобмундируванні. Видання повідомляє, що в результаті бунту з колонії втекли близько 50 ув'язнених. Увечері вони не з'явилися на перевірку.

Відзначається, що у виправному центрі № 132 в смт. Коцюбинське діє «полегшений» режим: люди мають право виходити за картками і приходити в колонію тільки на ніч.
Тим часом прес-служба СБУ повідомляє, що стрілянини під час переслідування, яку спостеріагали кияни вчора на Дарницькій (колишній Ленінградській) площі, насправді не було. Начебто було лише переслідування торговців амфетаміном. Затримання відбувалося як в Борисполі так і в Києві, але київський барига зміг втекти на Дарницькому бульварі.
Микола Крамольникhttp://newspravda.com/pryhody/2684-bunt-u-viaznytsi-pid-kyievom-politsai-boiatsia-povidomyty-podrobytsi.html
показати весь коментар
21.07.2016 13:30 Відповісти
Он что, был в рабстве? По моему, что бы использовать термин сбежать, нужно было этого сотрудника удерживать насильно, ну или пытаться это сделать.
показати весь коментар
21.07.2016 13:31 Відповісти
Ахахаха))) Вот что бывает, когда работа бесит
показати весь коментар
21.07.2016 13:33 Відповісти
чудом не сожрали...
показати весь коментар
21.07.2016 13:49 Відповісти
ну шо ви такое говорите, женщине стало плохо на минуточку!
показати весь коментар
21.07.2016 15:46 Відповісти