11225 відвідувачів онлайн

Бойовики не дозволили спостерігачам запустити безпілотник під Луганськом, - ОБСЄ

Поблизу окупованого Луганська у селищі Молодіжне проросійські найманці не дозволили Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ запустити безпілотний літальний апарат (БПЛА) у районі Калинового. Про це повідомляє прес-служба місії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Терористи покликалися на відсутність дозволу від їхнього керівництва. СММ поінформувала СЦКК про це.

Також читайте: Бойовики заборонили фотографувати і не пропустили спостерігачів до мосту в Станиці Луганській, - ОБСЄ

У прес-службі додали, що за 100 м перед прикордонним пунктом пропуску в Ізварине бойовики зупинили патруль ОБСЄ і, записавши номерні знаки машин СММ, а також імена і номери посвідчень співробітників СММ, відмовили спостерігачам у доступі, посилаючись на нібито особливі розпорядження від свого "керівництва".
Топ коментарі
+6
ОБСЕ обгоняет по очкам ООН и таким образом становится самой бесполезной организацией в мире. Толку с этих слепых кротов никакого. Шо они есть, шо их нет. Просто тупо мировое бабло в никуда.
показати весь коментар
26.07.2016 10:32 Відповісти
+1
Как Украина извинится перед Домбасом...

https://www.youtube.com/watch?v=hC-MK82RSRI https://www.youtube.com/watch?v=hC-MK82RSRI
показати весь коментар
26.07.2016 10:31 Відповісти
+1
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
26.07.2016 10:38 Відповісти

Завантаження...