8407 відвідувачів онлайн

Екс-прем'єр Туреччини Давутоглу взяв на себе відповідальність за знищення російського Су-24

Колишній прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив, що саме він віддав наказ про знищення російського винищувача Су-24, який порушив повітряний простір Туреччини в листопаді минулого року.

Про це Давутоглу заявив в інтерв'ю турецьким ЗМІ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.
"У рамках кордонів нашої держави прем'єр-міністр має право вказувати правила участі в письмовій директиві Генштабу. Я віддав наказ", - заявив Давутоглу.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Турецький бойовий вертоліт збитий російською ракетою "Ігла": російські коментатори радіють у соцмережах. ВIДЕО

"Ці правила передбачають застосування збройної сили на адресу не лише сирійських літаків, а й усіх, які порушили турецький повітряний простір", - зазначив він. За словами Давутоглу, вказівку ​​було дано після того, як почастішали випадки порушення турецького повітряного простору російськими літаками.

Читайте також: Турецький пілот, який збив російський військовий літак, брав участь у перевороті, - мер Анкари Гекчек

Нагадаємо, 24 листопада 2015 року турецькі винищувачі F-16 після 10 попереджень знищили російський бомбардувальник Су-24, який вторгся в повітряний простір Туреччини. Пілоти катапультувалися, один із них загинув. Після цього інциденту у відносинах РФ і Туреччини настала криза. Однак у кінці червня цього року президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган направив Путіну лист із вибаченнями за збитий винищувач. Уряд Давутоглу пішов у відставку 9 червня 2016 року.
Топ коментарі
+61
молодец! мужик.
показати весь коментар
27.07.2016 22:28 Відповісти
+61
Россиянин поднял флаг Украины над Читой!

Экс-премьер Турции Давутоглу взял на себя ответственность за уничтожение российского Су-24 - Цензор.НЕТ 158
показати весь коментар
27.07.2016 22:31 Відповісти
+27
Значит Давутоглу - хороший человек, будем знать
показати весь коментар
27.07.2016 22:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
У турків як у турків, бізнес перш за все.
показати весь коментар
27.07.2016 23:25 Відповісти
Зима близко и она будет долгой, панове
показати весь коментар
27.07.2016 23:31 Відповісти
Форумчанин азер нам про це писав.
Все помаленьку прояснюється: хто є хто.
показати весь коментар
27.07.2016 23:37 Відповісти
cпасибо Вам!и хочу добавить,что события развиваются очень стремительно и я сделаю все,чтобы разложить по полкам и будет ясно: кто есть кто.
показати весь коментар
28.07.2016 08:06 Відповісти
Нам интересно, хочется разобраться.
Вот один форумчанин (Юрий Волошкевич) скинул такой линк, читала об отношениях Эрдогана и Гюлена, Irada кое-что рассказывала.
http://www.ukraynahaber.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=34&Itemid=189
Конечно, объясняйте. Будем благодарны.
показати весь коментар
28.07.2016 08:18 Відповісти
да я тоже давал на это ссылку.но знаете эти документы не могут что-то изменить,может только внутри турции,но эрдоган на два шага впереди.идет тотальная чистка внутри страны.я когда то говорил,что весь цирк с игил и террором на ближнем востоке в конечном результате направлены на турцию.тцрция будет конечной точкой всего.и события разворачиваются на территории бывшей османской империи.и может быть,что все это продолжение начатого против османов в 1922-м.
показати весь коментар
28.07.2016 08:26 Відповісти
Экс-премьер Турции Давутоглу взял на себя ответственность за уничтожение российского Су-24 - Цензор.НЕТ 8027
показати весь коментар
27.07.2016 23:48 Відповісти
Срочно, пока он такой сговорчивый, повесить на него убийство Кеннеди!
показати весь коментар
28.07.2016 01:30 Відповісти
а пару месяцев назад все целовали тут эрдогашке зад-мол какой он герой,путлера отымел...оказалось вон оно как...не зря кто то из европейских монархов сказал-турция больной человек Европы.
показати весь коментар
28.07.2016 01:57 Відповісти
Ахмет Давутоглу был одним из лучших премьер-министров Турции за всю историю государства . В отличии от популиста Эрдогана он спокойно своими делами доказывал преданность делу увеличения роли и авторитета Турции на мировой арене . В Казахстане ему открыто симпатизировали .Недаром его последний визит в Астану был проведён с пышностью с которой может сравниться только визит украинского лидера Порошенко .
показати весь коментар
28.07.2016 07:33 Відповісти
наверное давотаглу выдадут разии для пакаяния и адбывания...
показати весь коментар
28.07.2016 07:39 Відповісти
По сути во всей Турции нашелся только один мужик, который понимает на деле БУКВАЛЬНО, что значит суверенитет государства. Уважаю Ахмета!!!
показати весь коментар
28.07.2016 09:27 Відповісти
После неудачного переворота этот оглу обвинил летчика в том ,что он сам принял решение и сбил расса
показати весь коментар
28.07.2016 10:50 Відповісти
турецкий медведев отмазывает турецкого путина.
показати весь коментар
28.07.2016 11:40 Відповісти
Сторінка 2 з 2