6815 відвідувачів онлайн
2 760 30

Апеляційний суд відпустив першого заступника голови правління "Нафтогазу" Перелому під домашній арешт

Апеляційний суд Києва звільнив з-під варти підозрюваного у розкраданні коштів Одеського припортового заводу голову наглядової ради підприємства Сергія Перелому.

Про це Українським новинам повідомив заступник керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко, - передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні суд розглянув апеляцію і скасував рішення суду першої інстанції про арешт", - повідомив він.
Таким чином, апеляційний суд задовольнив апеляцію захисту і відпустив підозрюваного під домашній арешт.

Читайте також: Генпрокуратура має намір розслідувати дії НАБУ і судді Солом'янського райсуду Києва, - адвокат

Раніше Солом'янський районний суд Києва заарештував Перелому, призначивши йому заставу в розмірі 80 млн гривень.
Як повідомляли, 14 липня були затримані перший заступник голови правління "Нафтогазу" Перелома і замдиректора ОПЗ Щуриков у справі про розкрадання держкоштів та майна заводу.
У Нафтогазі підтвердили затримання першого заступника голови правління Переломи. При цьому, як стверджують у компанії, справу стосовно нього не пов'язаний із його роботою у НАК.
Топ коментарі
+6
Зараз Єфремовим заполонять всі інформаційні простори,а під це повипускають всіх партнерів-корупціонерів.
Мерзотна влада , на жаль 99% ще не зрозуміли наскільки.
показати весь коментар
01.08.2016 16:07 Відповісти
+4
Правильно , пора делать ноги к югу а мы смотрим на этот цирк и хаваем !
показати весь коментар
01.08.2016 16:07 Відповісти
+4
А сколько заплатил, что бы отпустили?
показати весь коментар
01.08.2016 16:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На адвокатов деньги нашлись, а на залог - нет
показати весь коментар
01.08.2016 16:05 Відповісти
Так а за что и зачем же деньги отдавать? Судье-коррупционеры? 80 млн грн? Чтоб он и дальше продолжал свои грязные делишки?
показати весь коментар
01.08.2016 17:43 Відповісти
поэтому срочно нужна судебная реформа, что бы почистить суд от всех этих коррупционеров
показати весь коментар
01.08.2016 17:48 Відповісти
Зараз Єфремовим заполонять всі інформаційні простори,а під це повипускають всіх партнерів-корупціонерів.
Мерзотна влада , на жаль 99% ще не зрозуміли наскільки.
показати весь коментар
01.08.2016 16:07 Відповісти
Правильно , пора делать ноги к югу а мы смотрим на этот цирк и хаваем !
показати весь коментар
01.08.2016 16:07 Відповісти
А сколько заплатил, что бы отпустили?
показати весь коментар
01.08.2016 16:13 Відповісти
шоколада килограммов 5 или 6 больше им все равно не сьесть.
показати весь коментар
01.08.2016 16:25 Відповісти
хтось сумнівався?
показати весь коментар
01.08.2016 16:21 Відповісти
такси хоть вызвали?
показати весь коментар
01.08.2016 16:24 Відповісти
По цій справі суддя першої судової інстаніції (Солом'янський суд) - Макуха Андрій - особа скандальна, про нього багато негарних епізодів відомо. Таким уже не довіряють.
показати весь коментар
01.08.2016 16:34 Відповісти
Суд у нас вообще нужно было бы срочно реформировать, а не просто на словах реформу проводить
показати весь коментар
01.08.2016 17:01 Відповісти
Так влаштовано, що звинуватити у нас можна будь-кого практично за будь-що, а от звільнити - це вже надзадача.
показати весь коментар
01.08.2016 17:47 Відповісти
так, а как же будут увольнять, а главное кто, если все этих прокурорв, НАБУ и прочих прочизх назначает Банковая, только и прикрываясь какими-то конкурсами
показати весь коментар
01.08.2016 17:50 Відповісти
оцените красоту игры,як казав класік.
І чомусь тількі це прийшло в голову.
Партія Блок Порошенко
Спочатку існувала Партія Солідарності України. П.Порошенко створив її 2000-му році, пішовши з СДПУ (о).
Партія об'єдналася за політичними поглядами з ще 4-ма силами, які стоять на стороні тодішнього Президента Кучми.
У 2001 році відбувся з'їзд об'єднання, де було висунуто кілька положень:
1. Об'єднання всіх п'яти сил в одну - «Партію регіонів»;
2. Базис на ідеях, які раніше висувала партія «Солідарність»; Призначення лідером М.Азарова.
https://www.rbc.ua/ukr/tag/bpp_17092015
Апелляционный суд отпустил первого зампреда правления "Нафтогаза" Перелому под домашний арест - Цензор.НЕТ 7361
показати весь коментар
01.08.2016 16:41 Відповісти
В Европе непрекращается продажа вилл и яхт украинским гражданам,лучшие клиенты наши судьи,прокуроры,депутаты и прочие "борцы".
показати весь коментар
01.08.2016 16:58 Відповісти
И прочие борцы с коррупцией вы хотели сказать? Так у нас антикоррупционеров больше, чем самих коррупционеров.
показати весь коментар
01.08.2016 17:13 Відповісти
за всеми этими так назывемыми антикоррупциооными органами стоит никто иной, как Банковая и мы уже не раз убеждались в том, что НАБУ очень выборочно работает и никогда не будет трогать соратников и друзей гаранта
показати весь коментар
01.08.2016 17:54 Відповісти
Так понятное дело, что у нас се контролирует одна группа людей. Кто на Банковой, тот и Король. Всегда так было.
показати весь коментар
01.08.2016 18:01 Відповісти
Вся эта ситуация и скандал вокруг ОПЗ как раз и нужна была для того что бы прежде всего международные инвесторы не имели возможности к нам зайти
показати весь коментар
01.08.2016 17:00 Відповісти
Ну так нужно сразу адекватных судей к делам подпускать, а на коррупционеров.
показати весь коментар
01.08.2016 17:12 Відповісти
Отакі випадки і кидають тінь на репутацію НАБУ, бо відбивають ті залишки надії, які були у декого до антикорупційного бюро.
показати весь коментар
01.08.2016 17:19 Відповісти
ни для кого уже не секрет да и само НАБУ уже наверное и не скрывает, особенно Сытник, что он то не так чист и репутация его не безупречна! не знаю, как можно было взять на работу столь безответственных сотрудников
показати весь коментар
01.08.2016 17:52 Відповісти
Ну и как после этого всего можно верить вновь созданным органам? Если они готовы кого угодно засудить, лишь бы выполнить заказ своих покровителей
показати весь коментар
01.08.2016 17:58 Відповісти
А ви чекали чуда? Щоб одна структура (НАБУ) змінила систему? Ні, це НАБУ стала частиною системи.
показати весь коментар
01.08.2016 19:32 Відповісти
Апелляционный суд отпустил первого зампреда правления "Нафтогаза" Перелому под домашний арест
===============================================================

А уже завтра появится информация шо первый зампреда правления "Нафтогаза" Перелома - "неожиданно" сбежал.

И такая куйня продолжается уже более чем 2.5 года!!!

Ну, неужели еще есть такие дебилы, которые верят в эту воровскую власть?
показати весь коментар
01.08.2016 19:17 Відповісти
Думаю, многие "друзья" Луценко от власти руки потирают от этой подставы. Он то рядом арестов начал политические балы набирать, а кого-то это очень не радовало. Мне так кажется. А в этом деле общественный резонанс в негатив для него пошёл.
показати весь коментар
01.08.2016 21:41 Відповісти
Я не знаю что они дальше с этим делом будут делать. Я, думаю, Генпрокурора кто-то спецом подставил и неправильно дали ему справку о весомости и значимости собранных против доказательств.
показати весь коментар
01.08.2016 21:39 Відповісти