8739 відвідувачів онлайн
8 229 23

Комп'ютери Демократичної партії США зламали російські хакери, пов'язані зі спецслужбами, - американські експерти

Аналіз зламу комп'ютерів Демократичної партії США свідчить про відповідальність російських хакерів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це заявили американські компанії, що займаються проблемами кібербезпеки, - FIDELIS CyberSecurity і ThreatConnect.
За словами експертів, інтернет-домени і реєстратори, що використовувалися для зламу комп'ютерів Комітету Демократичного конгресу, який веде президентську кампанію, ведуть до російської хакерської групи Fancy Bear, пов'язаної з російськими спецслужбами. За інформацією аналітиків, Fancy Bear була також причетна до зламу комп'ютерів, що використовуються Національним комітетом Демократичної партії, в червні.

Нагадаємо, раніше кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявила: "Ми знаємо, що російські спецслужби зламали комп'ютери Демократичного конгресу". Електронні листи, що містили інформацію, не призначену для оприлюднення, були згодом викладені сайтом WikiLeaks, що призвело до відставки голови Демократичного конгресу Деббі Вассерман-Шульц.
Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що висловлювання Клінтон "з жанру передвиборної риторики".
Топ коментарі
+15
Все буде добре
Компьютеры Демократической партии США взломали российские хакеры, связанные со спецслужбами, - американские эксперты - Цензор.НЕТ 4637
показати весь коментар
02.08.2016 10:01 Відповісти
+13
Трампу осталось полизать у Севернгй Кореии и Он прЫзедент !!!
показати весь коментар
02.08.2016 09:59 Відповісти
+9
Граница Бельгии и Голландии
Компьютеры Демократической партии США взломали российские хакеры, связанные со спецслужбами, - американские эксперты - Цензор.НЕТ 1913
показати весь коментар
02.08.2016 10:03 Відповісти

Завантаження...