Савченко оголосила голодування на знак протесту проти бездіяльності щодо звільнення українців із полону
Надія Савченко оголошує голодування на знак протесту проти бездіяльності у визволенні полонених.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це вона заявила в ході прес-конференції.
"Одним із механізмів мого звільнення був протест голодом на бездіяльність української влади. Відсьогодні я знову оголошую голодування у відповідь на бездіяльність можновладців усього світу щодо звільнення українців із полону. Голодування буду тримати до дня позитивного результату", - заявила Савченко.
Зазначимо, під час полону в РФ Савченко оголошувала голодування кілька разів. Останнє голодування її просив припинити президент України Петро Порошенко.
За офіційними даними української влади, в тюрмах РФ утримуються 10 українських заручників, ще 109 людей перебуває в заручниках на окупованих територіях України.
Топ коментарі
+83 Denisn
показати весь коментар
02.08.2016 12:02 Відповісти Посилання +69 Сейфуль Мулюков
показати весь коментар
02.08.2016 12:14 Відповісти Посилання +63 Олександр Пашагар
показати весь коментар
02.08.2016 12:19 Відповісти Посилання