4313 відвідувачів онлайн

Заяви Трампа про Україну посилають світу неправильний сигнал, - Чалий

Коментарі кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа про Україну і Крим посилають світу неправильний сигнал.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це пише посол України в США Валерій Чалий у колонці виданню The Hill.

"Навіть якщо коментарі Трампа лише спекулятивні і насправді не впливають на майбутню зовнішню політику, вони закликають до політики умиротворення агресора і підтримки порушення територіальної цілісності суверенної країни та інших порушень міжнародного права", - пише Чалий.

Також читайте: Трамп - "проповідник ненависті", - Штайнмаєр

Український посол нагадав, що Сполучені Штати - одна зі ста країн, що ухвалили резолюцію ООН про територіальну цілісність України, яка не визнає спроби анексувати Крим.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Трамп не годиться в президенти США, - Обама

Чалий пише, що США можуть послати неправильний сигнал українцям і багатьом іншим у всьому світі, хто дивиться на США як на провідника свободи і демократії.
Раніше в інтерв'ю Трамп вирішив, що кримчани хочуть бути з Росією. За словами республіканця, більшість жителів Криму зробили свій вибір на користь Росії, і США повинні це враховувати.
Топ коментарі
+6
Если вы заботитесь о своем пищеварении, мой добрый совет - не говорите за обедом о большевизме и о медицине. И - боже вас сохрани - не читайте до обеда русских газет. (с)
показати весь коментар
05.08.2016 08:04 Відповісти
+4
Морда Трампа говорит о том, что он не лучше русиш швайне. Свинья и в Америке свинья.
показати весь коментар
05.08.2016 08:04 Відповісти
+4
Трамп напоминает Жириновского . Говорит много чуши и никто его в серьез не воспринимает
показати весь коментар
05.08.2016 08:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если вы заботитесь о своем пищеварении, мой добрый совет - не говорите за обедом о большевизме и о медицине. И - боже вас сохрани - не читайте до обеда русских газет. (с)
показати весь коментар
05.08.2016 08:04 Відповісти
Сказки читать разве вредно?
показати весь коментар
05.08.2016 08:06 Відповісти
Сказки печатали при СССР, а сейчас одни страшилки.
показати весь коментар
05.08.2016 08:36 Відповісти
Морда Трампа говорит о том, что он не лучше русиш швайне. Свинья и в Америке свинья.
показати весь коментар
05.08.2016 08:04 Відповісти
Трамп - маланская свинья, подыгрывающая кремлевской свинье.

Они вседа действуют организованно и по предварительному тайному сговору.
Вот вам и разница между еврейкой Клинтон и жжидом Трампом.
показати весь коментар
05.08.2016 09:11 Відповісти
Вот уж в точку!
показати весь коментар
05.08.2016 10:18 Відповісти
Трамп напоминает Жириновского . Говорит много чуши и никто его в серьез не воспринимает
показати весь коментар
05.08.2016 08:10 Відповісти
Согласно рейтингам, воспринимают очень многие.
показати весь коментар
05.08.2016 10:46 Відповісти
Очередной **** как и путлер
показати весь коментар
05.08.2016 08:25 Відповісти
Морда путлера и трампа както похаже
показати весь коментар
05.08.2016 08:26 Відповісти
Этнические корни не спрячешь.
показати весь коментар
05.08.2016 09:12 Відповісти
Этот "сигнал" в виде метания дерьма в благостные физиономии Запада уже давно посылают краснорожие пропаг...оны с RT, обосновавшиеся в США с подачи перезагрузчиков.

С одной стороны купленный кремлём мешок дерьма, с другой - хиппнутые леваки-перезагрузчики. Весёленькая ситуация, нечего сказать...
показати весь коментар
05.08.2016 08:28 Відповісти
кажуть трамп тато гаді савченко
показати весь коментар
05.08.2016 08:30 Відповісти
Он никаким боком к Герою Украины. Вот Обама упрашивал Путена, отпустить летчика. Совпадение?
показати весь коментар
05.08.2016 10:48 Відповісти
Республиканцы могли бы подобрать кандидатуру получше. Многие вообще от Трампа дистанцировались.
показати весь коментар
05.08.2016 08:32 Відповісти
..... Окей. Представим себе, что он выиграл выборы. И тут же срабатывает система - а Америкой правит СИСТЕМА, а не президент - Трамп будет следовать политике США, выстроенной на годы, а не своим обещаниям. Риторика может продолжаться, а вот действия будут блокированы защитой от дурака и, при желании Трампа упорствовать, он допрыгается до импичмента за полгодика, не больше. ....
показати весь коментар
05.08.2016 08:35 Відповісти
Заявления клоуна никого не интересуют. Если мы сами не будем развивать эту тему.
показати весь коментар
05.08.2016 08:39 Відповісти
Согласно рейтингам, интересуют очень многих.
показати весь коментар
05.08.2016 10:50 Відповісти
Заявления Трампа относительно Украины посылают миру неправильный сигнал, - Чалый - Цензор.НЕТ 5398
показати весь коментар
05.08.2016 08:48 Відповісти
Трамп то свинья. Но мы сами торгуем с агрессором. В общем ничего особого он не сказал.
показати весь коментар
05.08.2016 08:52 Відповісти
где Маккейн? почему седой молчит?
показати весь коментар
05.08.2016 08:53 Відповісти
Трамп мочит сам себя - зачем мешать ?
показати весь коментар
05.08.2016 10:06 Відповісти
Он уже говорил, загугли.
показати весь коментар
05.08.2016 12:35 Відповісти
правильные сигналы -это дело брилл прокуроров, клюева, онищенко, жизнерадостные мэры бучи и ирпеня, саботаж реформ, кумовство, дележ портфелей, квот и потоков.
показати весь коментар
05.08.2016 09:07 Відповісти
Тьфу,тьфу,тьфу,чтоб не сглазить!!!Побольше бы таких заявлений накануне выборов.Уже Клинтон опережает со значительным отрывом!
показати весь коментар
05.08.2016 09:25 Відповісти
Но кое-кто может подделать результаты выборов
показати весь коментар
05.08.2016 10:10 Відповісти
"сигнал" правильный...тепер кожна країна у світі знає якщо є хоч найменша можливість заволодіти ядерною зброєю ...то це потрібно робити ... хоч виготовити хоч вкрасти але зробити ...це дає хоч невелику але надію що завтра до вас у хату не прийдуть які небуть ваПлядки і не почнуть встановлювати свій сучий міггг...
показати весь коментар
05.08.2016 09:44 Відповісти
Та годі вже умасливати смердюче *****. Зараз не 1938р й ми не Чехословакія.

Незабаром Мінськ - Мюнхен й війна.
показати весь коментар
05.08.2016 10:29 Відповісти
Такой же сигнал США посылали и косовским албанцам, подчёркивая их безусловное право на самоопределение)
показати весь коментар
05.08.2016 12:36 Відповісти
Кажете Трамп не те сказав ? Тоді прочитайте заяву Обами:"Бажання росіі згвалтувати Україну більше, ніж наше бажання її захистити. Так було і буде завжди, і нам треба з цим рахуватися."

Так що усі вони однакові. Ми свій мир маємо здобути самі. Або пан, або пропав !
показати весь коментар
06.08.2016 12:03 Відповісти