Індонезія вирішила ввести безвізовий режим для громадян України, - Порошенко
Президент України Петро Порошенко подякував владі Індонезії за рішення ввести безвізовий режим для громадян України.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в мікроблозі Twitter.
"Дякую Індонезії за рішення ввести безвізовий режим для українських громадян. Це сприятиме тіснішим зв'язкам між нашими країнами", - повідомив він.
Крім того, Порошенко сповістив, що запросив Президента Республіки Індонезія відвідати Україну в будь-який зручний для нього час.
Як повідомлялося раніше, Україна та Індонезія домовилися про співпрацю в оборонній сфері.
Топ коментарі
+11 Vas Om
показати весь коментар
05.08.2016 14:11 Відповісти Посилання +11 zaParisian
показати весь коментар
05.08.2016 14:20 Відповісти Посилання +10 Луиза Тумбочкина
показати весь коментар
05.08.2016 14:11 Відповісти Посилання