4594 відвідувача онлайн

Порошенко прийде на допит, якщо ГПУ офіційно звернеться, - Цеголко

Президент Петро Порошенко дасть свідчення у справі про події, які відбувалися в січні-лютому 2014 року під час Революції гідності, якщо ГПУ офіційно до нього звернеться.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в коментарі "Українській правді" заявив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": У справах Майдану свідчення давали і Турчинов, і Яценюк, і Аваков. Ось тільки Ляшко нервово на виклики реагує, - Луценко. ВIДЕО

"Президент вважає розслідування справи Майдану дуже важливим. Якщо Генпрокуратура офіційно звернеться, Президент обов'язково дасть свідчення", - сказав він.
Раніше повідомлялося, що ГПУ викликає на допит у справі Євромайдану Президента Порошенка. Його викликають для допиту як свідка. Допит відбудеться в серпні, більш конкретна дата невідома.
Топ коментарі
+18
А шо, приглашения кума недостаточно? Или поругались?
показати весь коментар
08.08.2016 19:51 Відповісти
+13
Заяву видать нашли,которую он написал в мусарню на евромайдановцев после бульдозера
показати весь коментар
08.08.2016 19:54 Відповісти
+12
а про офшоры спрашивать будут?
показати весь коментар
08.08.2016 19:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Помните его на тракторе? Кидалось в глаза, что ему всё это не надо. Не естественно для него. Да и появление того никчемного трактора... Зачем? Трибуна для него. Анализируя всё, что с ним и Майданом связано и последующими его действиями - казачок он. От олигархов. Видимо на сходняке своём его выбрали. А далее сценарий разработали. Короче, кинули страну. За Героев обидно.
показати весь коментар
08.08.2016 21:26 Відповісти
Ой шо за бл.дство...Югик де Апачі...
показати весь коментар
08.08.2016 21:07 Відповісти
Звернення голови Проводу Добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського до Українського Народу.

Слава Ісусу Христу! Друзі, побратими, українці! ФСБ Расєї через своїх прислужників у СБУ розпочали тотальні репресії проти добровольців батальйону ОУН. На Львівщині сьогодні без жодних пояснень та жодних пред`явлень або звинувачень затримано трьох добровольців батальйону ОУН та активістів Добровольчого руху ОУН: друга «Партизана», друга «Негідника» (на фото) та друга «Шпіка».
Другу «Шпіку» під час затримання прострелили ногу. У друга «Партизана» відбувся незаконний обшук в його помешканні. Журналістів та адвокатів не пускають, пояснень не надають. Це і не дивно, адже нашим добровольцям нема чого пред'явити: на війні ми ніколи не мародерили, не пили горілку, не торгували зброєю, не кришували контрабанду (це основні звинувачення, які модно сьогодні ліпити добровольцям). Ми чесно захищаємо Батькіщину. В тилу ми не долучалися до жодного бізнесу, не брали участь у жодному дерибані. Всі акції Добровольчого руху ОУН були виключно НАЦІОЗАХИСНІ. Отже, ми впевнені, що розпочаті репресії проти ОУНівців - це помста Москви через своїх агентів у СБУ за погром російських банків та перешкоджання московській «мирній» ході. І ми чітко розуміємо, що виконавцями замовних репресій з Москви є Порошенко і Грицак - дві особи, які займають відверто антиукраїнську позицію. У зв'язку з цим звертаюся до всіх активістів Добровольчого руху ОУН. Анонсований на 14 серпня Другий великий збір Добровольчого руху ОУН НЕ ВІДМІНЯЄТЬСЯ! Він відбудеться, як заплановано, з 11.00 до 17.00 в Українському домі в Києві. Після Збору о 18.00 відбудеться марш «СВОБОДУ ДОБРОВОЛЬЦЯМ!» Запрошуємо всіх киян та всіх українців, всіх добровольців та всі патріотичні організації та рухи підтримати нашу ініціативу з проведення маршу-вимоги. Слава Україні!

Голова Проводу Добровольчого руху ОУН Микола Коханівський.


..
..
показати весь коментар
08.08.2016 21:09 Відповісти
http://patrioty.org.ua/society/na-lvivshchyni-sbu-pryishla-z-obshukamy-do-dobrovoltsiv-batalionu-oun-zatrymano-trokh-natsionalistiv-129095.html На Львівщині СБУ прийшла з обшуками до добровольців батальйону ОУН: Затримано трьох націоналістів
показати весь коментар
08.08.2016 21:10 Відповісти
Как посмели прийти к богам войны???
показати весь коментар
08.08.2016 21:14 Відповісти
Так они запланированный поезд в 1941 году решили под откос пустить , натырив оружия и взрывчатки в зоне АТО, типа воевали и волонтеры им навезли....
показати весь коментар
08.08.2016 21:41 Відповісти
А ось і пруф від Коханівського по співпадінню з СБУ. Праізвол........дь.

https://pbs.twimg.com/media/CpVnM6wXEAAANMD.jpg
показати весь коментар
08.08.2016 22:11 Відповісти
.... Порошенко придет на допрос, если ГПУ официально обратится, - Цеголко - Цензор.НЕТ 271...
показати весь коментар
08.08.2016 21:21 Відповісти
О! Уже и за этих принялись. А я думал, что будут только тех шманать.
показати весь коментар
08.08.2016 21:40 Відповісти
кумы нажрутся водяры и будут ржать над доверчивым лохторатом и придумывать новое разводилово.
показати весь коментар
08.08.2016 22:11 Відповісти
вата кум не ведет допит есть протокол и следователь.
показати весь коментар
08.08.2016 22:14 Відповісти
правильно,пусть потренируется ходить на допросы.Пусть пока в роли свидетеля.После конца его президенства ему точно придётся отвечать за "сговорняки минские",за искусственные "котлы"-могилы сотен украинских солдат,за "то ли оффшор,то ли похоже на оффшор",за обворовывание и коррупцию...короче,нужно начать тренироваться
показати весь коментар
08.08.2016 22:59 Відповісти
Порошенко придет на допрос, если ГПУ официально обратится, - Цеголко
========================================================

Порошенко придет на допрос, если ГПУ официально обратится, - Цеголко - Цензор.НЕТ 5549
показати весь коментар
08.08.2016 23:03 Відповісти
Кто как не президент, ГАРАНТ... В первую очередь, должен быть озабочен судьбой нации? ? Как президент?
Порошенко придет на допрос, если ГПУ официально обратится, - Цеголко - Цензор.НЕТ 1532

У них так! А, как у нас?
показати весь коментар
08.08.2016 23:18 Відповісти
Так воно тоді ще й призирдентом не було, могло ляпати, шо хочеш, як на жидівському привозі шо у вінниці.
показати весь коментар
09.08.2016 00:10 Відповісти
Порошенко придет на допрос, если ГПУ официально обратится

Не для того он Парламент ломал "через колено".
Не для того были изнасилованы законы Украины и здравый смысл !
Что-бы Юрик в прокуратуру его таскал.
.
показати весь коментар
09.08.2016 08:41 Відповісти
Сторінка 2 з 2