8416 відвідувачів онлайн
5 065 26

Вакцини та лікарські препарати доставлять у регіони вже наступного тижня, - Супрун

Міністерство охорони здоров'я планує доставку розмитнених вакцин у регіони наступного тижня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінздоров'я.

В.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун зазначила: "Цими днями було підготовано низку документів для розмитнення вакцин і лікарських засобів, які вже було доставлено в Україну. Тому наступного тижня плануємо доставити їх у регіони".
Повідомляють, що МОЗ України видало 125 довідок, які підтверджують ввезення лікарських засобів, медичних виробів на митну територію України відповідно до угод, укладених між МОЗ України і спеціалізованою організацією, яка здійснює закупівлі, у межах виконання бюджетних програм.
"На виконання укладених договорів про закупівлі спеціалізованими організаціями лікарських засобів і медичних виробів за кошти Державного бюджету України на 2015 рік, вже доставлено на склади уповноважених підприємств лікарські засоби для лікування дорослих і дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, лікарські засоби для лікування дітей хворих на гемофілію, вакцини, лікарські засоби і медичні вироби для лікування хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, лікарські засоби для лікування дорослих і дітей, хворих на вірусні гепатити, лікарські засоби для дітей, хворих на орфанні захворювання", - повідомила Анжела Купліванчук, в.о. директора Департаменту економіки і фінансової політики МОЗ.

Дивіться: У 2015 році Україна вперше провела закупівлі вакцин через міжнародні організації, - Супрун. ДОКУМЕНТ про постачання вакцин

У відомстві зазначили, що станом на 8 серпня 2016 року в усі регіони України доставлено вакцини, які використовують для щеплень дітям згідно з Календарем профілактичних щеплень:
  • вакцина проти гепатиту В - 350 000 доз (20 % від запланованого);
  • комбінована вакцина для профілактики кашлюку (ацелюлярна), дифтерії, правця, поліомієліту (інактивована), гемофільної інфекції типу b ("ПЕНТАКСИМ") - 414 700 доз (48 % від запланованого);
  • вакцина для профілактики кору, паротиту, краснухи - 277 000 доз (22 % від запланованого);
  • вакцина для профілактики гемофільної інфекції типу b (моновалентна) - 174 400 доз (33,5 % від запланованого, але з урахуванням доставки другої частини - 100 %);
  • вакцина проти сказу - 91 390 доз (100 % від запланованого).
Також повідомляють, що 28 липня 2016 року в Україну надійшла друга партія вакцини для профілактики гемофільної інфекції типу b (моновалентна) в кількості 345 550 доз і 5 серпня 2016 року доставлено вакцину для профілактики дифтерії, правця у дорослих (АДП-М) - 1 599 600 доз.
Упродовж наступного тижня ці вакцини планують доставити в усі регіони України.
У МОЗі зазначили, що найближчим часом планують доставку в Україну оральної, бівалентної вакцини проти поліомієліту у кількості 2 755 000 доз та цільноклітинної вакцини проти кашлюку, дифтерії, правця - 1 770 000 доз.
Крім того, нині вирішують питання щодо можливості ввезення на територію України вакцини для профілактики туберкульозу в кількості 2,5 млн доз.
Топ коментарі
+2
Ну що,урядофоби,де ваше лайно?
показати весь коментар
10.08.2016 14:35 Відповісти
+2
Эта министр-американка уровня санитарки, призванная реформировать медицину в Украине, была хоть раз в украинской поликлинике? А то сразу с помощью компьютеров - украинцев на запчасти американским пенсионерам!
показати весь коментар
10.08.2016 15:29 Відповісти
+1
не прошло и полутора лет... Быстро, однако, управились
показати весь коментар
10.08.2016 14:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну що,урядофоби,де ваше лайно?
показати весь коментар
10.08.2016 14:35 Відповісти
Ждём от Супрун подорожания медуслуг в три раза, раз ей заместители палки в колёса не ставят.
показати весь коментар
10.08.2016 14:48 Відповісти
урядофоби - це тi, хто боїться уряду? пенсiонери чи шо?
показати весь коментар
10.08.2016 14:51 Відповісти
Це ті,хто хоче кинути лайно на Уляну Супрун.І ті,хто не любить Україну
показати весь коментар
10.08.2016 15:01 Відповісти
я звичайно не психiатр, але ж фобiя це боязнь чогось, а не кидання лайна
показати весь коментар
10.08.2016 15:03 Відповісти
ото ж бо й воно.Спочатку кинуть лайно,а потім бояться,що їх у спам відправлять.Або в буцигарню
показати весь коментар
10.08.2016 15:11 Відповісти
Ну так найбiльше бояться пенсiонери
показати весь коментар
10.08.2016 15:26 Відповісти
не прошло и полутора лет... Быстро, однако, управились
показати весь коментар
10.08.2016 14:36 Відповісти
Шевелитесь быстрее, люди же гибнут.
показати весь коментар
10.08.2016 14:39 Відповісти
Ща у мураева ролик, недай Бог, новага прузыдента, партия За життя.....рабиновича понесло... при поддержке ОППАньки.... за кого життя.... за какое життя.... слава Богу не за Смерть.... хотяяяя смерть на 100% смертников не обидится... а куда они денутся....
показати весь коментар
10.08.2016 14:46 Відповісти
А почему вакцины обязательно должны быть импортными?
показати весь коментар
10.08.2016 14:50 Відповісти
А ти їздив коли-небуть на запорожці?
показати весь коментар
10.08.2016 14:53 Відповісти
так. I на ланоci теж. Нормально доїхав
показати весь коментар
10.08.2016 14:55 Відповісти
Ланос- не українська машина. Останньою українською стала Славута.
показати весь коментар
10.08.2016 14:58 Відповісти
А звiдки Ланос до нас iмпортують?
показати весь коментар
10.08.2016 15:01 Відповісти
Його в нас збирають, але розробка не наша.
показати весь коментар
10.08.2016 15:05 Відповісти
Ну так i вакцини могли б у нас виробляти, хоча винайшли не у нас
показати весь коментар
10.08.2016 15:09 Відповісти
Могли б.
показати весь коментар
10.08.2016 16:27 Відповісти
...епт, эти все залетные керивныки такие наивые.... они не в курсе с кем и где имеют дело...
думают, шо у себя в мерике... или ивропи... *****, не понимают куда попали...
показати весь коментар
10.08.2016 14:51 Відповісти
Kогда нам будут сообщать о том, что сделано, а не о том, что якобы будет?
показати весь коментар
10.08.2016 15:21 Відповісти
Эта министр-американка уровня санитарки, призванная реформировать медицину в Украине, была хоть раз в украинской поликлинике? А то сразу с помощью компьютеров - украинцев на запчасти американским пенсионерам!
показати весь коментар
10.08.2016 15:29 Відповісти
"цельноклеточные вакцины против коклюша, дифтерии, столбняка - 1 770 000 дозhttps://censor.net/n401189" - вот это что-то подозрительное. Раньше применялись Пентаксим или Инфанрикс, но они не цельноклеточные, а ацеллюлярные. А вот это - что это?
показати весь коментар
10.08.2016 15:50 Відповісти
ИНСТРУКЦИЯ ПО ПРИМЕНЕНИЮ
Вакцины коклюшно-дифтерийно-столбнячной
адсорбированной жидкой (АКДС_вакцины)
суспензии для внутримышечного введения
Вакцина коклюшно-дифтерийно-столбнячная адсорбированная жидкая (АКДС-вакцина), суспензия для внутримышечного введения, представляет собой смесь убитых формальдегидом коклюшных микробов и очищенных от балластных белков дифтерийного и столбнячного анатоксинов, сорбированных на алюминия гидроксиде.
показати весь коментар
10.08.2016 17:05 Відповісти
Меня больше интересует название вакцины и производитель, а так же статистика побочных эффектов. А вот этот набор медицинских терминов - куда я его применю? Тут написано что коклюшный компонент цельноклеточный - этого уже достаточно чтобы вакцинировать ребенка ДРУГОЙ вакциной нормального качества
показати весь коментар
10.08.2016 17:27 Відповісти
Меня больше интересует название вакцины и производитель, а так же статистика побочных эффектов. А вот этот набор медицинских терминов - куда я его применю? Тут написано что коклюшный компонент цельноклеточный - этого уже достаточно чтобы вакцинировать ребенка ДРУГОЙ вакциной нормального качества
показати весь коментар
10.08.2016 17:21 Відповісти
Не дай бог, всю эту перечисленную бодягу нашим детям вкалывать. Больше похоже на бакоружие замедленного действия.
показати весь коментар
10.08.2016 22:26 Відповісти