Російські війська почали навчання у Чорному морі
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони РФ.
У повідомленні відомства зокрема йдеться про те, що у ході комплексу заходів на полігонах, аеродромах і навчально-тренувальних комплексах Південного військового округу й у акваторії Чорного моря будуть відпрацьовані питання матеріально-технічного, інженерного, морально-психологічного забезпечення, організації зв'язку, радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічної та біологічної (РХБ) захисту.
"Складовими навчань стануть також відпрацювання завдань, покладених на допоміжний флот, дії підрозділів військ РХБ захисту з ліквідації наслідків застосування біологічних засобів і аварій радіаційних і хімічно небезпечних об'єктів, апробація автоматизованих комплексів управління, нових розробок та інновацій у галузі військової і спеціальної техніки", - повідомляє прес-служба Міноборони РФ.
У повідомленні відомства зокрема йдеться про те, що у ході комплексу заходів на полігонах, аеродромах і навчально-тренувальних комплексах Південного військового округу й у акваторії Чорного моря будуть відпрацьовані питання матеріально-технічного, інженерного, морально-психологічного забезпечення, організації зв'язку, радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічної та біологічної (РХБ) захисту.
"Складовими навчань стануть також відпрацювання завдань, покладених на допоміжний флот, дії підрозділів військ РХБ захисту з ліквідації наслідків застосування біологічних засобів і аварій радіаційних і хімічно небезпечних об'єктів, апробація автоматизованих комплексів управління, нових розробок та інновацій у галузі військової і спеціальної техніки", - повідомляє прес-служба Міноборони РФ.
Кацмандира на берегу забыли!...