10595 відвідувачів онлайн

Ситуація в Криму не переллється в повномасштабну військову операцію, - Саакашвілі

Голова одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі не вважає, що дії РФ у Криму переростуть у повномасштабну військову операцію, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Ми повинні готуватися (до нових провокацій, - ред.), але мені зараз здається що він більше маневрує в дипломатичних пріоритетах... Мені здається, що зараз він діє за стереотипом Грузії в 2008 році, він імітує всі ті речі, але з метою досягнення політичних цілей, цього разу. Я зараз не бачу, що те, що він (Путін - ред.) робить, переллється в повномасштабну військову операцію, але завжди потрібно бути на поготові, але одночасно в двох напрямках: на військовому фронті і в бік наших західних партнерів, щоб вони не зламали свій фронт під цим тиском", - заявив він.
За його словами, не потрібно серйозно коментувати позицію Росії, оскільки це брехня.

"Версія ФСБ - це офіційний орган брехні. Вони розраховують на слабину Заходу, тому що Захід схильний триматися посередині. У Росії немає правди, вони думають, що можуть будь-яку брехню перетворити на правду, що вони і роблять, тому не потрібно серйозно коментувати їхню позицію", - додав він.
Топ коментарі
+35
Не верить русским. Никогда и ни при каких обстоятельствах. Первое правило нашей войны за независимость.
Мэр города Днепра Борис Филатов прокомментировал в Facebook задержание в оккупированном Россией Крыму украинца, который якобы является диверсантом Минобороны.

"Я не знаю, кто тот парень из Энергодара, которого ФСБ обвиняет в диверсиях. Мне неведомо, как он попал к русским. Я знаю только одно. Любой контакт с Россией и народонаселением, ее населяющим, токсичен", - отметил он.

Филатов подчеркнул, что намеренно не контактирует с россиянами.

"Я не общаюсь с русскими "бизнесменами". Я не даю интервью российским СМИ. Даже "либеральным". Я избегаю русских "наблюдателей" из "международных организаций". Я не встречаюсь с их "правозащитниками". Не верить русским. Никогда и ни при каких обстоятельствах. Первое правило нашей войны за независимость. Дурачье, ездящее в Крым "отдыхать", запомните этот пост", - подытожил он.
показати весь коментар
11.08.2016 17:17 Відповісти
+25
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
11.08.2016 17:14 Відповісти
+24
Ситуация в Крыму не перельется в полномасштабную военную операцию, - Саакашвили - Цензор.НЕТ 6997
показати весь коментар
11.08.2016 17:16 Відповісти

Завантаження...