Кремль не надасть доступу до окупованого Криму спостерігачам ОБСЄ, - російський дипломат
Про це заявив постійний представник Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РІА "Новости".
"У разі продовження мандата ми завжди робимо заяву до нього, позначаючи, що Спеціальна моніторингова місія діє на території України, а не в Криму, який є частиною Російської Федерації. Ми це фіксуємо всюди", - додав Лукашевич.
Лукашевич заявив, що місія ОБСЄ працює в Україні, а не в Криму. "Крим - це територія Росії. Ми відразу обговорювали, що місія не стосується Криму як частини Російської Федерації. Але наші західні колеги інтерпретують всю територію України, включно з Кримом", - сказав він.
За його словами "місія не рветься до Криму, розуміючи, що все обмежено нинішньою територією України, на якій вона діє, тому питання навіть немає". Лукашевич також негативно відповів на питання щодо обговорень в ОБСЄ можливості надання доступу до Криму: "Ні, абсолютно. Місія розуміє, що вона не має ніяких прав працювати в Криму, і ми це все чітко заявляємо завжди. Місія не прагне працювати в Криму, розуміючи, що консенсусу з цього приводу досягнуто не буде".
"У разі продовження мандата ми завжди робимо заяву до нього, позначаючи, що Спеціальна моніторингова місія діє на території України, а не в Криму, який є частиною Російської Федерації. Ми це фіксуємо всюди", - додав Лукашевич.
http://korrespondent.net/Default.aspx?page_id=100&lang=ru&uid=65958098 С п и н а_ П у т и н а - 12.08.2016, 18:54
Братья Ротенберги обратились к Украине с просьбой, при планировании нового теракта взорвать Керченский мост, который они не могут достроить.