9613 відвідувачів онлайн

Заарештовано другого кримського "диверсанта" Андрія Захтія, - джерело в суді

Його заарештували на 1 місяць і 26 днів.

Київський районний суд Сімферополя заарештував другого підозрюваного в нібито підготовці "терактів" на території Криму Андрія Захтія, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "ТАСС". Про це повідомило джерело в суді.

Засідання проходило в закритому режимі.

"Суд погодився з доводами слідства і обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 1 місяць і 26 днів Андрію Захтію, 1971 року народження, жителю Криму", - сказало джерело.

Читайте також: Відео про затримання Панова - фейк, який знімався протягом місяця, - ЗМІ. ФОТО

Нагадаємо, критична ситуація на адміністративному кордоні з окупованим Кримом виникла рано-вранці в неділю, 7 серпня, відтоді російські окупанти по кілька разів на день змінювали режим пропуску на трьох КПВВ, то блокуючи їх, то відновлюючи повністю або частково, лише в якийсь один бік.
Низка кримських ЗМІ поширила інформацію про введення на території півострова плану "Фортеця" для розшуку п'ятьох людей у ​​камуфляжній формі. Очевидці розповідали, що в Криму на основних дорогах встановили блокпости, співробітники ДІБДР разом із ОМОНівцями зупиняють автобуси, оглядають пасажирів. У ніч на середу о 4:30 російські окупанти розблокували пропускний пункт "Каланчак" поблизу Армянська, який не працював із 7 серпня.

Пізніше, 10 серпня, Федеральна служба безпеки Російської Федерації опублікувала офіційну заяву, в якій стверджує, що в окупованому Криму нібито запобігли низці терористичних актів, "підготованих Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, об'єктами яких було визначено критично важливі елементи інфраструктури і життєзабезпечення півострова". Також ФСБ РФ оприлюднила відео, на якому зображений нібито організатор цих "терористичних актів" мешканець Запорізької області Євген Панов.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що "Україна перейшла до практики терору". Також Путін прокоментував нібито загибель російських військовослужбовців під час так званого "запобігання теракту" в окупованому РФ Криму, заявивши, що " ми повз таке проходити не будемо ".

Окремо Путін зазначив, що вважає безглуздою зустріч лідерів "нормандської четвірки" (Росія, Україна, Німеччина, Франція) на тлі нібито затримання українських "диверсантів" в окупованому Криму.

Так званий віце-спікер із "парламенту" Криму - Ремзі Ільясов - заявив, що окупанти розцінюють ці події "як акт агресії, а по суті, як оголошення війни".

У Генштабі Збройних сил України спростували заяву Федеральної служби Росії про ліквідацію агентурної мережі української розвідки, назвавши цю інформацію провокацією.

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов заявив, що заява ФСБ РФ щодо нібито участі підрозділів української розвідки в диверсійної діяльності в Криму не відповідає дійсності, це черговий елемент гібридної війни і спроба загострити ситуацію на окупованій території.

У Міністерстві оборони України назвали заяви ФСБ спробою виправдати агресію РФ на території окупованого півострова.

Президент Петро Порошенко заявив, що звинувачення з боку Росії в тероризмі України в окупованому Криму безпідставні і є приводом для чергових військових погроз на адресу Української держави.

У Державному департаменті США заявили, що останні заяви РФ про нібито причетність України до "тероризму" в окупованому Криму не повинні відволікати від реальної проблеми, яку створила Росія в Україні, додавши, що позиція США щодо Криму залишається незмінною.

Президент України Петро Порошенко 11 серпня під час наради доручив керівництву силових структур і МЗС посилити бойову готовність поблизу адмінмежі з окупованим РФ Кримом і на Донбасі.

Друзі затриманого ФСБ РФ Євгена Панова заявили, що ніяких знайомих, робочих зв'язків у Криму він не має, проте з 8 серпня не виходить на зв'язок. Євген працював водієм на Запорізькій АЕС. Служив в окремому мотопіхотному 37 батальйоні ЗСУ. Торік у серпні він був демобілізований. Брат Євгена Панова - Ігор Котелянець - заявив, що Євгена викрали в Запорізькій області і вивезли в Крим.

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України заявили, що реально на сьогодні жодного співробітника Головного управління розвідки Міністерства оборони Федеральна служба Росії на території Криму не затримувала.

Слідчі кваліфікували факт за заявою родичів Євгена Панова про його зникнення за ст. 146 Кримінального кодексу України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

Перший заступник голови Верховної Ради, представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що Євген Панов став ще одним заручником Росії, якого викрали і якого Україна повинна і буде звільняти.

Топ коментарі
+21
Установлена личность третьего!
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 2074
показати весь коментар
13.08.2016 12:32 Відповісти
+18
Уроженец Крыма был избит уроженцем Донбасса в очереди за гуманитарной помощью, из-за разногласий по вопросу: кто кормил всю Украину.
показати весь коментар
13.08.2016 12:38 Відповісти
+14
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 747
показати весь коментар
13.08.2016 12:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно - титушке зона !
показати весь коментар
13.08.2016 12:26 Відповісти
Этого злидня мона было не арестовывать, а сразу укокошить. Толку от него никакого, одна вонь.
показати весь коментар
13.08.2016 12:28 Відповісти
Может в добавок к этой вате русне на крысм еще и надюху вертолет отправить в подарок?
показати весь коментар
13.08.2016 12:32 Відповісти
заспокойся ти з НАДЕЮ...
А от хлопців з ТОРНАДО треба ВИПУСКАТИ , попередньо ДЮЖЕ ПЕРЕД НИМИ ВИБАЧИТСЯ ..
Бо затіваєтся великий шухер з ким спиняти КАЦАПСЬКУ САРАНУ з стецьковими диваними дрочілками озброєними методичками ?
МІНЯЙТЕ пластинки хлопчики БО ЗАРАЗ ВИ НА СТОРОНІ путьки в його гібридній війні...
показати весь коментар
13.08.2016 13:19 Відповісти
да всем на него пофиг !!!
показати весь коментар
13.08.2016 12:26 Відповісти
воно то так ... навіть більше того ... фігово лише те ШО КОМЕДІЯ ця ПРОДОВЖУЄТСЯ .... А отож є великі шанси шо вона закінчится трагедією....
показати весь коментар
13.08.2016 12:56 Відповісти
с этим все ясно
показати весь коментар
13.08.2016 12:26 Відповісти
интересно что до момента когда наши озвучили что этот "Заяц" есть в базе Миротворца его задержали как свидетеля (занимался перевозкой диверсантов, не стрелял).
показати весь коментар
13.08.2016 12:27 Відповісти
Ну все ,,зая,,попал ты как хер в рукомойник!!!Это тебе не Украина со своими дем.приколами,тут тебе очко порвут на немецкий знак!!
показати весь коментар
13.08.2016 12:27 Відповісти
Просто фото
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 671
показати весь коментар
13.08.2016 12:29 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=bblC0aR3heU&ab_channel=%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%A1%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD
показати весь коментар
13.08.2016 12:30 Відповісти
Опять рашисты налажали. Вывеска "*****" не от этой фотографии.
показати весь коментар
13.08.2016 12:33 Відповісти
Просто діма сів не на своє місце, а протокольна команда не прибрала напис.
показати весь коментар
13.08.2016 12:44 Відповісти
Однаково - косяк він і є косяк. А може "косяк" треба з великої літери писати?
показати весь коментар
13.08.2016 12:53 Відповісти
4 дня скидки это из за того что в базе Миротворца ?
показати весь коментар
13.08.2016 12:29 Відповісти
Тварь ватная и коллаборант.Чего хотел-то и получил.Пускай теперь кукарекает.
показати весь коментар
13.08.2016 12:30 Відповісти
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 747
показати весь коментар
13.08.2016 12:30 Відповісти
Ночь. Полнолуние. Группа бИндеровских диверсантов в резиновых пляжных шлепках гребет на резиновой лодке по Сивашу убивать туризм в Крыму
показати весь коментар
13.08.2016 12:38 Відповісти
...Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 7150
показати весь коментар
13.08.2016 12:30 Відповісти
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 6752
показати весь коментар
13.08.2016 12:31 Відповісти
Установлена личность третьего!
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 2074
показати весь коментар
13.08.2016 12:32 Відповісти
)))) адепт секты " Свидетели госдолга США"
показати весь коментар
13.08.2016 12:35 Відповісти
С НИМ ЕЩЕ ДОЛНЫ БЫТЬ ДЕЛЬФИН И ГУТТИЭРЕ
показати весь коментар
13.08.2016 12:52 Відповісти
та тож іхтіандр
показати весь коментар
13.08.2016 14:05 Відповісти
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 1966
показати весь коментар
13.08.2016 12:33 Відповісти
Даж не интересно.....
Позитивчик....
http://copypast.ru/2013/08/28/karikatury_iz_zhurnala_krokodil_21_foto.html
показати весь коментар
13.08.2016 12:33 Відповісти
Русня повторяет судьбу динозавров - маленький мозг в огромном теле не дает конкурировать с другими обитателями Земли.
показати весь коментар
13.08.2016 12:35 Відповісти
Захтей. Укротеррорист. Че-то ржу
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 7705
показати весь коментар
13.08.2016 12:35 Відповісти
Там всё может совсем просто быть. Приказали назначить быстро террорюгой любого. А у этого квартирка в Евпатории, машинка-бусик, на которой он по Крыму народ возил. И какой-то "чекист " на это всё мягко говоря запретендовал. Вышло всё, как всегда, плохо, но, чего уж там... Посмотрите, кого Крымом "руководить" назначили. А на нижних ступеньках там совсем "простые" люди...
показати весь коментар
13.08.2016 12:56 Відповісти
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 9111
показати весь коментар
13.08.2016 12:36 Відповісти
"В фейсбучике то мы, кажись, всех победили... Victor Tregubov".
Перепрошую, розшифруйте будь ласка, хто ж ці "МЫ", які вже всіх перемогли?
показати весь коментар
13.08.2016 13:40 Відповісти
Аркадий Тигай вважає, що ви навалились на Україну всією своєю огидною тушею, але це ще ніяка не перемога.
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 2862
показати весь коментар
13.08.2016 13:53 Відповісти
лошарик.
показати весь коментар
13.08.2016 12:36 Відповісти
Кацапские свиньи, из-за своей тупости повязали своего ватана Криворукожобые ДИБИЛЫ ***
показати весь коментар
13.08.2016 12:36 Відповісти
Уроженец Крыма был избит уроженцем Донбасса в очереди за гуманитарной помощью, из-за разногласий по вопросу: кто кормил всю Украину.
показати весь коментар
13.08.2016 12:38 Відповісти
А еще им не нужны нахлебники из евро союза!!!
показати весь коментар
13.08.2016 12:41 Відповісти
Финляндия готова поддерживать санкции против РФ в связи с ситуацией в Крыму, - посолhttp://world.lb.ua/news/2016/08/13/342603_finlyandiya_gotova_podderzhivat.html


показати весь коментар
13.08.2016 12:38 Відповісти
Запорожцы есть тут ? Правда или нет ? «Сулейманов Ридван Рустемович, 11.11.1989 г.р., проживающий в Запорожье, Космическая 168.
Итак открываем гугл, Запорожье, улица Космическая. Ищем дом 168, 168, 168.. да что ж такое. улица оканчивается постом ГАИ, и номер у него 140.
показати весь коментар
13.08.2016 12:39 Відповісти
За постом ДАІ направо по трасі ще є будинки з номерами по Космічній, але останній 150.
показати весь коментар
13.08.2016 12:51 Відповісти
«Наши спецслужбы предотвратили проникновение на территорию Крыма диверсионно-разведывательной группы министерства обороны России. Судя по всему, те люди, которые в своё время захватили власть в Москве и продолжают её удерживать, вместо поиска компромиссов, о которых я говорил только что, вместо того, чтобы искать способы мирного урегулирования, перешли к практике террора. Мы безусловно мимо таких вещей проходить не будем.
Попытка спровоцировать всплеск насилия, спровоцировать конфликт - это ни что иное, как желание увести внимание общественности страны от тех людей, которые захватили власть в России, продолжают её удерживать и продолжают грабить свой собственный народ для того, чтобы как можно дальше удержаться у этой власти и создать условия для дальнейшего грабежа своих граждан.
показати весь коментар
13.08.2016 12:40 Відповісти
Андрей Захтей кличка "Зая" 2 судимости
показати весь коментар
13.08.2016 12:47 Відповісти
Зая не плохо в зоне проводила время ....
показати весь коментар
13.08.2016 12:54 Відповісти
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 9724
показати весь коментар
13.08.2016 12:49 Відповісти
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 9707
показати весь коментар
13.08.2016 14:22 Відповісти
Горе-то какое.
показати весь коментар
13.08.2016 12:50 Відповісти
Пропагандисты Первого канала российского ТВ, состряпав фейк о поимке "украинских диверсантов" в Крыму, допустили ляп - в сюжет за 8 августа попал кадр с полной луной, которая была еще 19 июля, за 20 дней до этого. Об этом сообщает ONLINE.UA со ссылкой на Twitter-аккаунт "Все плохо". "Первый Канал показал видео с УкроДРГ с полной луной. Полная луна была 19 июля", - говорится в сообщении. В самом сюжете российские пропагандисты прославляют доблестное ФСБ, которое не только обезвредило "украинских диверсантов", но и вскрыло "агентурную сеть" на оккупированном полуострове.
Источник: news.online.ua/750165/rossmi-poymali-na-novom-feyke-ob-ukrainskih-diversantah-opublikovano-video/
показати весь коментар
13.08.2016 12:56 Відповісти
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 8182Если и принято подводить итоги прошедшего года, то нужно признать событием года легализацию «русского мира». Теперь не только публикуемые в большом количестве статьи или истошные интервью идеологов этого странного философо-психиатрического явления, а уже реальное воплощение, как говорили большевики, «в жизнь». Теперь мы знаем не только о том, что «русские племена» воевали в первом тысячелетии до нашей эры с китайской империей, но и кто живет рядом с нами - эти «столпы» мировой политики, недавно замахнувшиеся на покорение Марса. «Русский мир» теперь можно понюхать, пощупать или получить от него пулю в лоб. Он вылез из идеологического подполья - с прилавков московских книжных развалов подземного перехода под Лубянкой и шумных «русских маршей». Теперь можно попытаться объяснить, что это такое.
показати весь коментар
13.08.2016 13:03 Відповісти
Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 2396
показати весь коментар
13.08.2016 13:23 Відповісти
https://censor.net/news/401606/arestovan_vtoroyi_krymskiyi_diversant_andreyi_zahteyi_istochnik_v_sude
НУ УСЁ! ХОВАЙСЯ ХТО МОЖИТЬ.... ХЛО СКАЗАЛО ШОП ПАЙМАЛИ "АСТАЛЬНЫХ" ДИВЕРСАТОВ...

"ЛЮДИ КРЫМА! НЕ ХАДИТЕ ПА БАЗАРАМ И МАГАЗИНАМ! ВАС ПРИМУТЬ И КУЛЬКОМ НА ГАЛАВЕ ПРИЗНАЮТЬ ТИРАРИСТАМИ-БОМБОМИТАТЕЛЯМИ!"
показати весь коментар
13.08.2016 13:27 Відповісти
https://twitter.com/uanews3 odessa-ua ‏@uanews3 https://twitter.com/uanews3/status/764379965781643264 2 ч.2 часа назад
Мама, а де морэ?

https://twitter.com/NashaCanada Наша Канада‏@NashaCanada

Когда они спросили, где море - я сразу поняла, что это диверсанты!

Арестован второй крымский "диверсант" Андрей Захтей, - источник в суде - Цензор.НЕТ 4069
показати весь коментар
13.08.2016 13:39 Відповісти
Геращенко пишет, что в группе было несколько человек. Двоим удалось пройти на территорию Крыма!
показати весь коментар
13.08.2016 14:11 Відповісти
Еще одного шакаленка, как отработанный материал, смелет свими жерновами людоедская машина. Всегда задавался вопросом, ну почему у людей такая короткая память и такой слабый инстинкт самосохранения? Почему раз за разом незадачливые червячки, думают, что очередная версия вселенской мерзости типа сталинизма, нацизма или рашизма, которую они со щенячьим восторгом волокут в свой дом, будет жрать кого-то другого но не их самих? Неужели так сложно изучить историю и узнать из нее, что вы ничтожные винтики первые попадете в замес?
показати весь коментар
13.08.2016 14:23 Відповісти
Користувач Facebook Олексій Гончарук завдяки фазам місяця зумів довести, що сюжет російських ЗМІ про так званих "кримських диверсантів" було знято задовго до подій. Про це, із надаванням необхідних доказів, Гончарук повідомив на своїй сторінці у соцмережі. Читайте також: Турчинов підловив Росію на брехні про "диверсантів" у Криму Юзер порівняв сюжет "Першого каналу", де звинувачують Україну у підготовці диверсії, із фазами місяця. "На 50-й секунді оператор фіксує в кадрі місяць, повний. Знаходимо в інтернеті фази місяця і що отримуємо? Виходить, що відео знімали 4 липня або ще раніше", - пояснив користувач, називаючи сюжет "фсбшним". Таким чином, на думку Гончарука, весь наклеп на українську сторону було сплановано російською владою щонайменше за місяць.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/********/*********-na-fazah-misyacya-doviv-feykovist-rosiyskogo-syuzhetu-pro-krimskih-diversantiv-726275.html
показати весь коментар
13.08.2016 16:25 Відповісти
Это диверсанта через обмен хотят впихнуть...
показати весь коментар
13.08.2016 16:43 Відповісти
Та Ты Шо!!!!! Поймали! Ну можете его четвертовать.
показати весь коментар
13.08.2016 17:01 Відповісти
Ведь если посмотреть на события последних лет, то весь стиль поведения России заключается в очень простой конструкции.
1. Сделать гадость.
2. Утверждать, что гадость сделал кто-то другой, желательно тот, против кого гадость и делалась.
3. Доказательств, что это Россия нет ©
4. Вы все козлы, мы вас уничтожим за эту гадость.

Гадости и ложь - вот вся суть России как страны, и, к сожалению, как народа.
показати весь коментар
14.08.2016 12:25 Відповісти