4700 відвідувачів онлайн

ЦВК зареєструвала Микитася депутатом Ради

Центральна виборча комісія зареєструвала Максима Микитася депутатом Верховної Ради.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.
Микитась був обраний депутатом на проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігів) 17 липня, балотуючись як самовисуванець.
Микитась, 1980 року народження, до реєстрації депутатом обіймав посаду президента державної будівельної корпорації "Укрбуд".
Також він був депутатом Київської міської ради від фракції "Український демократичний альянс за реформи ("УДАР") Віталія Кличка".

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 17 липня пройшли довибори депутатів Ради в 7 округах.
Нагадаємо, ЦВК призначила довибори на округах, на яких народними депутатами стали: Борис Філатов (став мером Дніпра), Владислав Атрошенко (мер Чернігова), Ігор Насалик (міністр енергетики), Тарас Кутовий (міністр АПК), Ігор Єремєєв (помер унаслідок нещасного випадку), Юрій Гарбуз (глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації) та Андрій Гордєєв (глава Херсонської обладміністрації).
ЦВК визнала обраними в цих округах і зареєструвала депутатами Ради Ірину Констанкевич (обрана в окрузі №23 Волинської області), Тетяну Ричкову (округ №27 у Дніпрі), Віктора Шевченка (округ №85 в Івано-Франківській області), Сергія Шахова (округ № 114 у Луганській області), Руслана Богдана (округ №151 у Полтавській області), Юрія Одарченка (округ №183 у Херсоні).

Також читайте: Тимошенко відмовилася виставляти узгоджених із "радикалами" кандидатів на довиборах у Раду, - Ляшко
Топ коментарі
+13
Полку шлюх прибыло
показати весь коментар
17.08.2016 20:16 Відповісти
+7
Порошенківське БПП настільки не популярне , в народі , що навіть "ударівець" Микитась йшов , як самовисуванець ...
показати весь коментар
17.08.2016 20:21 Відповісти
+5
Європейський союз поставив під сумнів офіційну аргументацію влади щодо причин невидачі сертифікату. В заяві зазначається, що посилання на "технічні недоліки" "є протилежним до публічних заяв, зроблених ПРООН та іншими експертами, які заслуговують на довіру".
"Вони чітко підкреслюють: система повністю відповідає міжнародним стандартам та вже зараз може бути використана для збору та публікації декларацій в абсолютно законний спосіб. Це - завдання, що його наразі має виконати НАЗК", - наголошують в ЄС.

У в перекладі на норомальну мову вони чітко і недвозначно сказал - офіційна влада БРЕХУНИ , ми не вірим офіційні владі а вірим стороннім експертам
показати весь коментар
17.08.2016 20:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Полку шлюх прибыло
показати весь коментар
17.08.2016 20:16 Відповісти
показати весь коментар
17.08.2016 20:18 Відповісти
Укрбуд, являясь частной компанией, нагло заявляет, что является государственной корпорацией, не по детски нарушает сроки ввода в эксплуатацию, в общем, контора довольно спорная.
показати весь коментар
17.08.2016 20:20 Відповісти
Порошенківське БПП настільки не популярне , в народі , що навіть "ударівець" Микитась йшов , як самовисуванець ...
показати весь коментар
17.08.2016 20:21 Відповісти
зато гречкой щедро участок засеял, как и его попередник Березенко. Тому не помешала и принадлежность к БПП.
показати весь коментар
17.08.2016 20:34 Відповісти
тому не помешала и ...

Навпаки - вони сприяла !!!
показати весь коментар
17.08.2016 20:35 Відповісти
повнамикитася....
показати весь коментар
17.08.2016 20:26 Відповісти
Народ ведь выбрал, критикуйте кто как хочет. После 54% я лично уже не чему не удивляюсь.
показати весь коментар
17.08.2016 20:27 Відповісти
Етот ЦВК вместе с ВОРОМ-МЫКЫТОЙ пора посадить и надолго..........................
показати весь коментар
17.08.2016 20:28 Відповісти
Воно дуже любить шакалад....
показати весь коментар
17.08.2016 20:32 Відповісти
Соя и гречка рулят в Чернигове ! Хай скажут еще спасибо, что в тюрьму никого не посадили, как Корбана.
показати весь коментар
17.08.2016 20:32 Відповісти
Не захотели Фирсова-теперь имейте Микитася. Чернигову привет.
показати весь коментар
17.08.2016 20:43 Відповісти
Всій Україні "привет" - навибирали собі ... "Микитасів" різних ! ..((
показати весь коментар
17.08.2016 21:26 Відповісти
Этот ЦИК и Раду сралить давно пора со всем содержимым.
показати весь коментар
17.08.2016 21:26 Відповісти
в Че рулят пенсионеры-военные со всего бывшего СССР и их жены с потомками
показати весь коментар
17.08.2016 21:40 Відповісти
проходимец микитась был назначен ещё азировым. это ещё тот мошенник. ни один объект не сдан в эксплуатацию укрбудом, а начали около двадцати. это второй войцеховский. спрятался в верховной зраде.
показати весь коментар
17.08.2016 21:40 Відповісти