США перевіряють звинувачення Анкари щодо Гюлена
Мін'юст США найближчим часом відправляє до Туреччини групу експертів.
Міністерство юстиції США найближчим часом відправить до Туреччини групу експертів, яка має перевірити звинувачення, висунуті Анкарою проти ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Русскую службу DW. Про це у п'ятницю, 19 серпня, повідомило агентство Bloomberg, посилаючись на представника адміністрації президента США.За словами чиновника, незважаючи на те, що Туреччина звинувачує Гюлена, який проживає наразі у штаті Пенсільванія, в організації невдалої спроби державного перевороту. Анкара досі не пред'явила американським правоохоронним органам переконливих доказів його причетності до путчу.
Президент Туреччини Реджеп Тайп Ердоган особисто звернувся до Барака Обами з вимогою видати проповідника, якого в Анкарі називають не інакше як главою терористичної організації. Однак в адміністрації американського президента заявили, що Туреччина має представити чіткі і зрозумілі свідчення щодо злочинної діяльності Гюлена, що дозволяють провести процес в рамках договору про екстрадицію між Туреччиною і США.
Водночас, зазначає агентство, відправка групи експертів Мін'юсту напередодні запланованого на 24 серпня візиту до Анкари віце-президента США Джо Байдена має переконати Ердогана, що американська влада з усією серйозністю ставиться до запиту щодо видачі Гюлена.
Фетхуллах Гюлен поїхав до США в 1997 році, після того, як турецький уряд звинуватив його в спробі створити ісламську державу. Після невдалої спроби путчу в ніч на 16 липня 2016 року турецька влада звільнила або тимчасово відсторонила від посад вже понад 80 тисяч держслужбовців, серед яких співробітники органів правосуддя, військових органів, поліції і працівники сфери освіти.Затримано загалом понад 35 тисяч жителів Туреччини. Багато затримань провели лише за підозрою в причетності до руху Гюлена.
Девушка из Литвы в жж комментирует бан Газманова в своей стране, я думаю, это интересно:
"Правильно не пустили. Этот человек поддерживает войну с Украиной , захват Крыма и имперскую политику Кремля. Тимати тоже недавно не пустили. Валерия с мужем тоже в европу не ездят , так как с Латвией поссорились . Такие люди , должны сидеть у себя дома. Им же европа не нравится , у нас грязно , геи и вообще мы не люди. Так пусть наслаждаются своими просторами . После того , что россияне вытворяют , их в Литве везде не рады видеть. Я лично , когда подходит россиянин , делаю вид , что по русски не понимаю. И я очень хорошо отличаю россиян( хамов) от беларусов. Беларус всегда , скажет laba diena и потом вежливо , пожалуйста скажите или помогите с тем то и с тем то . Русские всегда хамы , всегда выйдет из своего внедорожника с видом Римского императора и потом тебе орет: " эй ты! где тут у вас... " Здравствуйте сказать это , выше его , а уж по литовски здравствуйте сказать , так вообще корона упадет Беларусам мы рады , всегда ребята "Добро пожаловать" И еще , русский всегда кинет бумажку или бутылку , хоть и в метре будет мусорка. Беларус будет километры идти с пустой бутылкой или бумажкой от мороженого , но выкинет в мусорку. Потому , что нация культурная."
Выделю одну фразу:
"Я лично , когда подходит россиянин , делаю вид , что по русски не понимаю. "
Алеппо. Мечеть СалахАддин загорелась в следствии авиаударов зажигательной смесью авиации *****.
[Зображення недоступне]