4741 відвідувач онлайн
4 319 34

Всесвітній форум українців відкрився в Українському домі

У суботу, 20 серпня, Всесвітній форум українців почав свою роботу в Українському домі в центрі Києва.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, на форумі обговорять питання державного будівництва, гуманітарної політики, законодавчої, інформаційної політики, освіти, виховання, волонтерства та захисту українців на окупованих територіях, духовності та церковного життя.

На форумі присутні перший президент України Леонід Кравчук, екс-президент Віктор Ющенко, віце-прем'єр-міністр - міністр культури В'ячеслав Кириленко, міністр освіти та науки Лілія Гриневич, голова комітету з питань охорони здоров'я ВР Ольга Богомолець, представник діаспори Почесний консул України в Казахстані Анатолій Тарасенко, народний депутати Іван Крулько, президент Світового конгресу українців Євген Чолій, представник української громади Росії Тарас Дудко та інші.

Дивіться також: "Ми душею в Україні": волонтери-українці з Італії, Греції та Португалії провели в центрі Львова флешмоб до Дня Незалежності. ВIДЕО
Топ коментарі
+11
Як не є,але українці та Україна існують-наперекір всій ******,що хтіли нас знищити.
Слава Україні!
показати весь коментар
20.08.2016 11:47 Відповісти
+6
Всемирный форум украинцев открылся в Украинском доме - Цензор.НЕТ 1180
показати весь коментар
20.08.2016 11:47 Відповісти
+4
Героям Слава!
показати весь коментар
20.08.2016 11:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нехай поприсуьствують. Все таки якась інформація про Україну піде по світу.
показати весь коментар
20.08.2016 11:39 Відповісти
А они вашего разрешения как-то и не спрашивают.
показати весь коментар
20.08.2016 11:47 Відповісти
На арене записные патриоты, грабившие страну в течение 25 лет. Гидранта не хватает, но думаю подъедет, а то как же без него.
показати весь коментар
20.08.2016 11:39 Відповісти
Всемирный форум украинцев открылся в Украинском доме - Цензор.НЕТ 1180
показати весь коментар
20.08.2016 11:47 Відповісти
Зачем пишешб что это ветряки , надо было написать что ЯО с Турции США во Львов перекидывают , пусть у ***** клитор поседеет .
показати весь коментар
20.08.2016 11:51 Відповісти
Як не є,але українці та Україна існують-наперекір всій ******,що хтіли нас знищити.
Слава Україні!
показати весь коментар
20.08.2016 11:47 Відповісти
Героям Слава!
показати весь коментар
20.08.2016 11:49 Відповісти
Смерть российским оккупантам !!! СЛАВА УКРАИНЕ !!!
показати весь коментар
20.08.2016 11:50 Відповісти
Україна привернула увагу ООН до протиправного перебування Путіна у Криму , Путiн каже що вiн тiльки на базi ЧМФ був i все. Врёт бздливый старик.
показати весь коментар
20.08.2016 11:57 Відповісти
ООН это фигня.. Организацыя Абеспокоенных нацый.. тьфу..
нудно увеличивать дальность ПВО - тогда каглики и летать не будут где низя!))
показати весь коментар
20.08.2016 12:32 Відповісти
https://twitter.com/Zn_Portnova Team of ZinaPortnova ‏@Zn_Portnova https://twitter.com/Zn_Portnova/status/766892293668429824 2 ч.2 часа назад
И вот это вот было нашим президентомhttps://twitter.com/Zn_Portnova/status/766892293668429824?lang=ru
показати весь коментар
20.08.2016 11:58 Відповісти
https://twitter.com/tyndagood Двуглавый Кургинян© ‏@tyndagood https://twitter.com/tyndagood/status/766701298959933440 15 ч.15 часов назад
- Папа, а русские православные или католики? - Русские - алкоголики, сынок, они поклоняются водке...

Всемирный форум украинцев открылся в Украинском доме - Цензор.НЕТ 6156
показати весь коментар
20.08.2016 12:02 Відповісти
там куча тголлей и грантоедов непонятно кого!! не нада обольщаться!а юща гоните ссаными тряпками!!!
показати весь коментар
20.08.2016 12:31 Відповісти
Якраз вчасно здерли з Українського дому ту комуністичну хрєнь барельєфну.
показати весь коментар
20.08.2016 12:35 Відповісти
Нужно не форумы проводить(хотя они тоже нужны) а создавать отдельное мини-министерство по работе с диаспорой .. Потому что украинцев по всему миру до 10 миллионов и это огромный потенциал который власти Украины совершенно не использует и это глупо...
показати весь коментар
20.08.2016 13:24 Відповісти
верно
показати весь коментар
20.08.2016 15:55 Відповісти
У нас називають іншу цифру: 20-25 мільйонів.
показати весь коментар
20.08.2016 18:44 Відповісти
Чому Ви так ?
Вони допомагають. І хочуть, щоб держава Україна про них не забувала.
показати весь коментар
20.08.2016 20:00 Відповісти
Україна прийме стільки людей ? Є житло і робота ? Місця в школах і садочках ?

Не вказуйте іншим, що їм робити і як жити.
показати весь коментар
20.08.2016 20:48 Відповісти
А вона до мене яким боком ?
показати весь коментар
20.08.2016 22:54 Відповісти
це ще краще як що так!!!
показати весь коментар
20.08.2016 19:37 Відповісти
Вот интересно, если есть на этом форуме честные и порядочные люди, им что, не западло гниломордому руку пожимать??? Как можно иметь дела с истотой, которая под патриотические речи нагло обманула Майдан, общественные ожидания и грабила страну на пару с фирташем!!!???
Кому можно доверять в этом мире, я уже не знаю...
показати весь коментар
20.08.2016 14:04 Відповісти
Це є формальний захід. Для ширшого загалу.
показати весь коментар
20.08.2016 18:46 Відповісти