7974 відвідувача онлайн
11 066 199

Стрілянина в нічному клубі Лос-Анджелеса: 2 людини вбито, 2 поранено

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", загинули двоє чоловіків. За попередньою інформацією, вони і затіяли стрілянину, але озброєні охоронці вбили їх.
Також зазнали поранень двоє охоронців клубу. Їх госпіталізували. Стан постраждалих оцінюється як стабільний.

Нагадаємо, в ніч на 12 червня в американському місті Орландо, штат Флорида, відбувся напад на один з місцевих гей-клубів. 50 людей вбито, ще 53 постраждали і перебувають у лікарнях.
Топ коментарі
+11
А тем временем в коленоскрепной:
Стрельба в ночном клубе Лос-Анджелеса: 2 человека убиты, 2 ранены - Цензор.НЕТ 9066
показати весь коментар
20.08.2016 23:52 Відповісти
+10
Что значит свободное владение оружием,зашкварили двух ублюдков,зато все посетители живы.
показати весь коментар
21.08.2016 00:14 Відповісти
+7
Ну это я уже от тебя слышал. Мантра надшвыдкого бухого баклана с ножем. У меня есть и помповик и пистолет. Помпа в сейфе для охраны дома ствол с собой всегда. Есть жена и взрослая дочь замужем. У зятя тоже есть короткоствол. Я очень спокоен за дочь. Как говорят ,- лучше общаться с вооруженным, здравомыслящим человеком, чем с бузим дегенератом с отверткой. Вкуриваешь, раб?
показати весь коментар
21.08.2016 00:26 Відповісти

Завантаження...