150 засуджених українців перевели з Криму в російські колонії
Про це йдеться у відповіді Міністерства закордонних справ України на інформаційний запит "Крим.Реалії", передає Цензор.НЕТ.
"За інформацією зарубіжних іноземних дипломатичних відомств України в Російській Федерації, з моменту окупації Криму відомо приблизно про 150 громадян України, які були засуджені в Криму й переведені для відбування покарання на територію Росії", - сказано в документі.
Раніше в організації "євромайдан-SOS" повідомляли, що засуджених в Україні ув'язнених, які на момент окупації Криму відбували покарання в тюрмах на території півострова, перевозять у місця позбавлення волі в Росію. За їхніми даними, таких уже 2 200 осіб.
Після окупації Криму Росією Київ звернувся до Москви з вимогою передати Україні осіб, які були засуджені вироками українських судів і відбували покарання на території Криму або Севастополя, однак тодішній російський омбудсмен Елла Памфілова відповіла, що це можливо тільки відповідно до Конвенції про передачу засуджених осіб. Ця конвенція передбачає переміщення засуджених із території однієї держави на територію іншої. Тому Україна не може використовувати її стосовно людей, які перебувають у Криму, оскільки півострів залишається українською територією за міжнародним правом.
Топ коментарі
+19 Semen Semenich
показати весь коментар
22.08.2016 20:23 Відповісти Посилання +8 Домовой Вернулся
показати весь коментар
22.08.2016 20:32 Відповісти Посилання +5 Данило Галицький #353075
показати весь коментар
22.08.2016 20:19 Відповісти Посилання