4619 відвідувачів онлайн
6 255 15

Новий глава Миколаївської обласної поліції пообіцяв прозоро розслідувати вбивство Цукермана

Юрій Мороз також анонсував кадрові зміни для повернення довіри громадян.

Новий начальник управління Національної поліції в Миколаївській області Юрій Мороз пообіцяв прозоре розслідування вбивства в Кривому Озері, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
"Розслідування йде прозоро ... Я можу запевнити, що зроблю все, що від мене залежить, щоб і громадськість бачила нашу прозору роботу в цьому напрямку", - сказав він.
Він сказав, що довести цю справу до кінця - першочерговий його крок на новій посаді.
"Друге - вивчити в кожному райуправлінні, підрозділі стан справ, можливо, змінити або посилити кадровий склад. Основне моє завдання - забезпечення прав і свобод громадян та повернення довіри громадян до органів поліції", - додав він.
Мороз повідомив, що до кінця дня запропонує кадрові змін у правлінні обласної поліції.
"Гарантую, що ті, кого я підберу на посади, зможуть виконати поставлені перед ними завдання", - додав він.

Нагадаємо, 24 серпня стало відомо про вбивство чоловіка поліцейськими під час затримання в Миколаївській області. 25 серпня Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що правоохоронці затримали 3 поліцейських за підозрою в побитті затриманого ними чоловіка. Пізніше стало відомо про затримання ще трьох поліцейських за підозрою в причетності до смерті затриманого в Миколаївській області. Зараз відомі імена всіх співробітників поліції, які були присутні під час убивства в с. Криве Озеро Миколаївської області. Увечері, 25 серпня, суд заарештував двох поліцейських за підозрою в причетності до вбивства мешканця Кривого Озера. А прокуратура назвала попередньою причиною смерті Олександра Цукермана "постріл із травматичного пістолета".

Топ коментарі
+6
Историческая закономерность, каждый новый чиновник начинает свою работу с обещаний.
показати весь коментар
26.08.2016 12:09 Відповісти
+5
чистой воды прозрачное расследование
Новый глава Николаевской областной полиции пообещал прозрачно расследовать убийство Цукермана - Цензор.НЕТ 2711
показати весь коментар
26.08.2016 12:12 Відповісти
+3
желаю тебе всретить на своем пути такого же полицейского.
показати весь коментар
26.08.2016 12:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Историческая закономерность, каждый новый чиновник начинает свою работу с обещаний.
показати весь коментар
26.08.2016 12:09 Відповісти
чистой воды прозрачное расследование
Новый глава Николаевской областной полиции пообещал прозрачно расследовать убийство Цукермана - Цензор.НЕТ 2711
показати весь коментар
26.08.2016 12:12 Відповісти
Ну , все и поверили !!!!
показати весь коментар
26.08.2016 12:17 Відповісти
Вина поліціянта в тому, що він хитрий мєнт і застрелив крутогоп'яногопацана з лєвого шмалєра..... А застрелив би зі штатної зброї, застосування якої має бути викладено в інструкції так же однозначно, як використання зброї в урядовому кварталі, я б йому пожав би руку..... До речі!.... Якби така інструкція була чіткою, справи багатьох п'яних суддів, прокурорів, депутатів були би переведені в площину панахіди, а не займалися би різні комісії по зняттю недоторканості....
показати весь коментар
26.08.2016 12:17 Відповісти
желаю тебе всретить на своем пути такого же полицейского.
показати весь коментар
26.08.2016 12:20 Відповісти
тут всі такі..... Я це знаю і не п'ю за кермом.... І не пробую давати гроші.....
показати весь коментар
26.08.2016 12:22 Відповісти
Я повторюся, не сприйміть за флуд, таксиста не допитували?- Вони поголовно з флоберами та пневматами їздять.
А флобер- цілком смертельна іграшка. Особливо якщо пороху підсипати. Пробивна дія хороша, слабка зупиняюча. Жертва може аж через годину зрозуміти що вона вбита. На якомусь медичному форумі читав як мужик з кулею в серці від флобера прийшов сам на швидку, попиваючи пиво і сказав що в нього щось серце поболює. Доки думали що з ним, він гигнув.
показати весь коментар
26.08.2016 12:24 Відповісти
Флуд як флуд.....
показати весь коментар
26.08.2016 12:31 Відповісти
...Нам кажуть про досягнення шалені,
Про візи та Європу за кутом.
Та тільки пухнуть у самих кишені,
Та тільки обіцянки на потом.... ( http://chtoikak.vsego.net/mediya-2/112-ukraine/738-dosit Досить! )
показати весь коментар
26.08.2016 12:26 Відповісти
Когда этот совок уже сдохнет в Украине.Вместо того,чтоб менять систему,меняют морды.Сколько можно тушить пожар бензином.
показати весь коментар
26.08.2016 12:39 Відповісти
МУСОР- и ПООБЕЩАЛ????? "Пообещал козёл в огороде, что не будет есть капусту"...
показати весь коментар
26.08.2016 12:53 Відповісти
Все, что нужно знать о новом начальнике

Володимир Бойко

Висловлюю своє співчуття мешканцям багатостраждальної Миколаївщини, яким судилось прийняти на себе черговий удар грузинських реформаторів. Наказом голови Національної поліції України мадам Деканоїдзе начальником Головного управління Нацполіції в Миколаївській області призначено Юрія Мороза, який має стати символом оновленої поліції та невпинного поступу реформ.
Юрій Леонідович - це комерційний партнер нинішнього начальника Управління державної охорони Валерія Гелетея та екс-генерального прокурора Віталія Яреми. Союз Ярема-Гелетей-Мороз склався в 2005-2006 роках, коли Ярема очолював столичний главк міліції, Гелетей був його першим заступником - начальником УБОЗ у м.Києві, а Мороз - заступником начальника УБОЗ у м.Києві.
Четвертим партнером цього міліцейського бізнес-угруповання став Олексій Савченко, нинішній народний депутат від Блоку Петра Порошенка, який на початку «нульових» був заступником начальника київського УБОЗ, на той час як начальника звали Віталій Григорович Ярема. У 2003 році після вбивства Валерія Прищика (кримінальний авторитет, який володарював, зокрема, на Троєщинському ринку Києва) у Савченка раптом завелись гроші й він пішов у великий бізнес: спочатку очолив службу безпеки банку «Персональний комп'ютер» (згодом перейменований у «Родовід»), невдовзі став заступником голови правління цього банку, потім очолив правління «Азія Універсал Банку», був першим віце-президентом «Київміськбуду», головою наглядової ради «Конверсбанку» і, нарешті, у 2011 році став головою правління «Авант-Банку».
Так ось, саме під дахом «Авант-Банку» (який, до речі, нині визнаний неплатоспроможним) і зібрався в2011 році квартет соратників у складі Гелетея, Яреми, Савченка та Мороза. Савченко, будучи головою правління, вважався формальним власником банку, Ярема - неформальним, Гелетей був офіційним співзасновником, а щойно призначений на посаду начальника поліції Миколаївської області Мороз - заступником голови правління цього банку.
Докладніше про «Авант-Банк», а також про те, як генпрокурор Віталій Ярема намагався перевести туди рахунки Генпрокуратури, можна прочитати, наприклад, отут:
http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fnashigroshi.org%2F2015%2F01%2F26%2Fbankirske-uhrupuvannya-yaremy%2F&h=NAQE_2fbmAQGvfRoMhr9raeg7H0b5VtRmky8D2tVfOxYSXQ&enc=*******************************************************************************-yUOGO4SbCu8j9KKa2Gz9OvseTuk0Q-boQfNyXLm6VxB6HuMZFYAMFXXBOcuKjFDlK2JZ6faxUxsiXKtjO4-*******************************-hjlrArWNoA4NJ4XitEsJF&s=1 http://nashigroshi.org/…/…/26/bankirske-uhrupuvannya-yaremy/
Зазначу лише, що в банківському середовищі ця фінансова установа мала стійку репутацію бандитської - саме завдяки голові правління Савченку та його заступнику Морозу. За чутками, ці два високих достойники свого часу, ще працюючи в міліції, активно опікувались угрупованням «Прища» і коли виник конфлікт між «Прищем» та його найближчими соратниками «Лічею» й «Чебою», підтримали останіх. У підсумку «Прищ» був убитий, а його кримінальна імперія відійшла до «Лічи» та «Чеби», які щедро віддячили міліціонерам за підтримку.
До речі, «Чеба» (Олексій Чеботарьов) - це, за версією МВС України, людина, яка координувала «тітушек» під час акцій протесту на Майдані та безпосередньо причетна до викрадення 21 січня 2014 року https://www.facebook.com/igor.lutsenko Igor Lutsenko і Юрія Вербицького. Але можлива участь «Авант-Банку» у фінансуванні «тітушек» не розслідувалась. І це не дивно, оскільки зразу ж після втечі Янууковича новий міністр внутрішніх справ Аваков за порадою Яреми призначив заступника голови правління цього банку Юрія Мороза начальником ГУ МВС України в м.Києві.
Щоправда, на чолі київського міліцейського главку Мороз пропрацював недовго, але зараз знову виплив на відповідальній посаді в «оновленій поліції». Тому я не здивуюсь, якщо народний депутат Олексій Савченко тепер виявить бажання посісти посаду голови Миколаївської облдержадміністрації: складається враження, що цю область вирішили пошматувати два кримінальних угруповання - «Мультика» та «Лічі».
показати весь коментар
26.08.2016 13:53 Відповісти
Рыба гниет с головы.
показати весь коментар
26.08.2016 14:35 Відповісти