9766 відвідувачів онлайн
5 779 23

Міносвіти присвоїло КПІ ім'я авіаконструктора Ігоря Сікорського

Міністерство освіти і науки надало Національному технічному університету "Київський політехнічний інститут" ім'я авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Про це йдеться в повідомленні університету, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Наказом Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич від 17 серпня 2016 року №992 "Про присвоєння імені Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут" нашому університетові присвоєно ім'я його колишнього студента, видатного авіаконструктора 20 століття І. І. Сікорського", - йдеться в ньому.

Дивіться також: "Треба не тільки кричати: "Слава Нації", потрібно робити "смерть ворогам", - Грицак прочитав лекцію студентам КПІ. ФОТОрепортаж
Тепер повна назва навчального закладу - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Топ коментарі
+13
Правильное решение.
показати весь коментар
26.08.2016 12:16 Відповісти
+7
они в честь папы называют? или в честь гениального конструктора?
показати весь коментар
26.08.2016 12:27 Відповісти
+3
відчувається плідна робота Міністерства Освіти , не знаючи історії та біографії Сікорського ..
показати весь коментар
26.08.2016 12:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильное решение.
показати весь коментар
26.08.2016 12:16 Відповісти
они в честь папы называют? или в честь гениального конструктора?
показати весь коментар
26.08.2016 12:27 Відповісти
Сын за отца не отвечает.
показати весь коментар
26.08.2016 12:47 Відповісти
Ви помиляєтесь

За Все що зробив ти відповідають твої нащадки до 7 коліна

Так що від тебе залежить майбутнє твоїх нащадків, чи будуть взагалі існувати твої нащадки

П.С. По статистиці кожний(на) 5-ий-та не можуть мати своїх дітей
показати весь коментар
26.08.2016 13:21 Відповісти
Складне питання. У Біблії (за потреби можу навести посилання) є фраза, що син за батька не відповідає, і кожного карають за його власні вчинки. З іншого боку, є фраза по те, що проступки батьків будуть висіти над нащадками на кілька поколінь. Я колись цікавився, як це можна пов'язати, ы ось найбыльш адекватна выдповыдь, яку я почув: якщо нащадки продовжують злодійство своїх пращурів, то відповідатимуть і за них, і за себе; якщо ж нащадкі злодіїв самі дпропорядні, про злодйство пращурів їм не згадується.
показати весь коментар
27.08.2016 21:55 Відповісти
Біблія не єдина книга яка описує гріховну відповідальність, враховувати необхідно всі релігії бо Творець просто поділив своє творіння під Вавелонською вежою

А щодо одного з гріхів, а саме ЗЛОдійство про яке ви описуєте, то річ тут не в адекватності версії яка вам сподобалася.
"Хто краде в ближнього свого той краде майбутнє, і краде він це майбутнє не тільки в ближнього свого, а краде він це майбутнє у всіх і в себе і в своїх нащадків" Хто мудрий той зрозуміє написане
показати весь коментар
28.08.2016 00:36 Відповісти
Під злодійство у попередньому пості я розумів гріх взагалі (соррі за неточно вживаний термін).
Дійсно, я навів відповідь, найбільш адекватну на мій суб'єктивний погляд. Є й інші погляди. Так, РАШІ (один з найбільш відомих коментаторів Тори) пише, що за гріхи батьків можуть померти лише їх малолітні діти, а дорослі відповідають лише за свої вчинки (це виводить з використання слова "іш", що на івриті визначає лише дорослу людину).
Якщо можна, скажіть, звідти наведена Вами циатата (у кінці посту).
показати весь коментар
28.08.2016 09:02 Відповісти
"Якщо можна, скажіть, звідти наведена Вами циатата" Всі давні книги від "пророків" писані псалмами а саме короткими оповідями. Чому так, це повязано з тим що передати думку для інших легче в розповідях, оповідях а не одним реченням.
Що стосується "Хто краде в ближнього свого той краде майбутнє, і краде він це майбутнє у всіх" тут все просто, пограбувавши людину чи людей яка(і) проживають разом з тобою в одному світі, ти тим самим створюєш обставини(життєві процеси) при яких пограбована людина не може реалізувати себе в цьому світі, ну наприклад не може вивчити себе своїх дітей які мали створити щось нове для покращення життя людей у світі. Уявіть собі що маючи можливість/владу Ви пограбували свого сусіда, ви тепер живете заможно все маєте а ваш сусід по даній причині не зміг дати належну освіту своїй дитині, яка в майбутньому мала врятувати від смерті вашого внука.

Злодій краде майбутнє.
Під Вавелонською вежою Творець поділив людей за всіми критеріями расою, релігією, кольором шкіри, мовою, знаннями і т.д. І тому якщо люди допускаються до гріховності то вони тим самим знищують не тільки себе але і майбутнє!
показати весь коментар
28.08.2016 20:17 Відповісти
Начало статьи было многообещающее "Минобразования присвоило", а дальше такой облом.
показати весь коментар
26.08.2016 12:19 Відповісти
Блин,неужели выдающихся украинцев нет,что бы присваивать имена украинофобов и кацапских прихвостней,це перемога,однозначно
показати весь коментар
26.08.2016 12:23 Відповісти
відчувається плідна робота Міністерства Освіти , не знаючи історії та біографії Сікорського ..
показати весь коментар
26.08.2016 12:24 Відповісти
Люди - добрі , давайте бути чесними та справедливими , розумними .. Хоча б одна розробка Сікорського належить Україні , чи у нас найкращі Гелікоптери ?? Все зрозуміло , Патріотизм , АЛЕ ,,
показати весь коментар
26.08.2016 12:34 Відповісти
Национальный технический университет "Киевский политехнический институт" имени Игоря Сикорского
Пока это все напишешь где-нибудь на курсовой...https://censor.net/n403200
показати весь коментар
26.08.2016 12:34 Відповісти
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" - обычно на одной строке не умещалось. По-любому две строки надо.
показати весь коментар
26.08.2016 12:50 Відповісти
Ну, це краще, ніж "ордена актябрьской ревалюции". Але ж у КПІ і Корольов навчався, а космічні ракети літають значно вище і значно швидше, ніж гвинтокрили...
показати весь коментар
26.08.2016 13:19 Відповісти
есть https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwjkyObn7t7OAhVIBSwKHZGJAnkQFggaMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.education.ua%2Funiversities%2F165%2F&usg=AFQjCNEl8077O7A5gsldccVXxfIPH7ps_w&sig2=FbJZcwVmsvu1wo2Iclua_w&bvm=bv.131286987,d.bGg Житомирский военный институт имени С. П. Королева ...
показати весь коментар
26.08.2016 13:25 Відповісти
Был КПИ, потом стал НТУУ "КПИ". Теперь - НТУУ "КПИИС".
Где учился? - в КПИИСе...
показати весь коментар
26.08.2016 14:50 Відповісти
де де у КПІІСі
показати весь коментар
26.08.2016 15:52 Відповісти
Це зроблено з єдиною метою - підвищити пошукову видачу КПІ в інеті за рахунок розкрученого імені.
показати весь коментар
26.08.2016 18:11 Відповісти
А что Гарвард или Кембридж или Стонфорд? Они имени кого? И как это помогло им войти в ТОПлист высокого рейтинга? Тем временем ни один украинский ВУЗ (с именем или без оного) не попал туда! Страсть к переименованиям или доименованиям это, наверное имитация бурной деятельности?
показати весь коментар
27.08.2016 22:20 Відповісти