9061 відвідувач онлайн
4 116 19

У будівлі Мінагрополітики на Хрещатику сталася пожежа

У Києві в будівлі Міністерства агрополітики України, що на Хрещатику, близько 18:00 сталася пожежа.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "КиївVласть".

До будівлі під'їхали машина швидкої допомоги і пожежники.

"Поки пожежники не можуть заїхати у двір. Мабуть, немає ключів від воріт", - пише видання.

Про постраждалих не повідомляється

Прес-служба столичного ДержНС не коментує подію.

Крім Мінагрополітики, в будівлі за адресою Хрещатик, 24 розташовані Державна інспекція з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу її ринку; ДП "Агроспецсервіс"; Всеукраїнський союз сільськогосподарських підприємств, а також відділення банку, кафе і магазин.


Дивіться також: Деміївський ринок горів у Києві. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+5
Следы заметают упыри .................
показати весь коментар
27.08.2016 22:44 Відповісти
+2
нет ключей от ворот.....мдаааа....
показати весь коментар
27.08.2016 22:41 Відповісти
+2
В здании Минагрополитики на Крещатике произошел пожар - Цензор.НЕТ 2035
показати весь коментар
27.08.2016 22:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нет ключей от ворот.....мдаааа....
показати весь коментар
27.08.2016 22:41 Відповісти
Следы заметают упыри .................
показати весь коментар
27.08.2016 22:44 Відповісти
Угу. Шоколадный барыга палит бумаги липецких офшоровВ здании Минагрополитики на Крещатике произошел пожар - Цензор.НЕТ 954
показати весь коментар
27.08.2016 22:54 Відповісти
Ну так ключи от ворот искали . Тушить не могли.
показати весь коментар
27.08.2016 22:53 Відповісти
Та в судах архивы горят с делами теперь в здании Минагрополитики. Это все наводит на не хорошие мысли об тех к кому доверие и так ниже плинтуса .
показати весь коментар
27.08.2016 22:52 Відповісти
хвосты рубают........
показати весь коментар
27.08.2016 22:52 Відповісти
В здании Минагрополитики на Крещатике произошел пожар - Цензор.НЕТ 2035
показати весь коментар
27.08.2016 22:53 Відповісти
Что-же ты не спросил эту нэньколюбную гниломордую тварь про "Больницу будущего " ? Как она там , уже построена ?
показати весь коментар
27.08.2016 22:55 Відповісти
Катя открыла собственную частную супер-пупер клинику,а это оно бедным падло притворяется
показати весь коментар
27.08.2016 23:01 Відповісти
Кожен займається чим хоче. Якщо йому подобається на базарі речі продавати-то чому би й ні?
показати весь коментар
27.08.2016 23:13 Відповісти
универсал ему в пасть засунуть с овощем
показати весь коментар
27.08.2016 23:03 Відповісти
аграриев выселяют ?
показати весь коментар
27.08.2016 22:58 Відповісти
"проводка"..... не та....
показати весь коментар
28.08.2016 00:06 Відповісти
Совпадение ? Не думаю..... (с)

Хотя бы "перед тем как" подать в отставку, а не "вместо того как".....

А говорили тут всякие - не нужны базы данных и электронный документооборот....
показати весь коментар
28.08.2016 00:21 Відповісти
Херня какая то Дело в том что ключей от ворот в Мин апк ни когда и не было Ключи находятся на Крещатик 26 там где телевидение
показати весь коментар
28.08.2016 01:02 Відповісти
https://censor.net/news/403364/v_zdanii_minagropolitiki_na_kreschatike_proizoshel_pojar

ОТО - ДААааа... ДЕЛААааа..... НЕВЖЕЛИ НА МЕСТЕ ОТОГО Минаграпалитики ТОЖЕ ХОЧИТ ШО ТО СТРОИТЬ ПРИБЫЛЬНОЕ, КАК НА МЕСТЕ ДЕМЕЕВСКОВО РЫНКА, ДЕ НАЧАЛ КАМПАНИЮ СПАЛЕНИЯ? КТО?
ТА ВЫ ЕВО ЗНАИТЕ: Антон Антонович Сквозник-Дмухановский Киевский )
показати весь коментар
28.08.2016 01:27 Відповісти
ТРЕТИЙ МАЙДАН !!!???
показати весь коментар
28.08.2016 04:36 Відповісти