9592 відвідувача онлайн

ОБСЄ закликали негайно звільнити Умерова

Голова комітету Парламентської асамблеї ОБСЄ з прав людини заявив, що Росія використовує стару і тривожну тактику.

Голова комітету Парламентської асамблеї ОБСЄ з прав людини Ігнасіо Санчес Амор вчора, 27 серпня, заявив, що примусове поміщення в психіатричну клініку Ільмі Умерова є тривожним сигналом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на QHA.

"Російська влада зараз використовує стару і особливо тривожну тактику, намагаючись змусити Умерова замовкнути. Я закликаю до негайного скасування цього рішення і звільнення Умерова", - сказав Санчес Амор.

Він підкреслив, що "твердження про психічну нестабільність Умерова є спробою покарати його за висловлювання на користь територіальної цілісності України".

Також читайте: Стан батька трохи покращився, - дочка Умерова
Топ коментарі
+4
сначала надо было обеспокоиться
показати весь коментар
28.08.2016 09:31 Відповісти
+4
Раисся - ФАШИСТСКАЯ СТРАНА.. об этом знает каждый думающий украинец. Но и в ЕС политики начинают постепенно прозревать !!!
показати весь коментар
28.08.2016 09:34 Відповісти
+3
Це звіздєц!!! Х5йло певно всралося. Саме ОБСЄ сказало!!!!!
показати весь коментар
28.08.2016 09:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А вот если россеюшка возьмет и не послушается этого призыва, что ОБСЕ ей сделает?
показати весь коментар
28.08.2016 09:29 Відповісти
Раисся - ФАШИСТСКАЯ СТРАНА.. об этом знает каждый думающий украинец. Но и в ЕС политики начинают постепенно прозревать !!!
показати весь коментар
28.08.2016 09:34 Відповісти
россеюшка и без призыва ОБСЕ творит что ей (ему,карлику)вздумается,но после удивляется почему ея нет в Большой семерке (G7), почему санкции и "почему нас все не любя-я-я-т"(???).
показати весь коментар
28.08.2016 09:50 Відповісти
Савченко отпустили и этого выпустят.. Тоже говорили что её не отдадут.но почемуто выполнили требование ЕС.
показати весь коментар
28.08.2016 12:09 Відповісти
сначала надо было обеспокоиться
показати весь коментар
28.08.2016 09:31 Відповісти
показати весь коментар
28.08.2016 09:36 Відповісти
буде глибока стурбованість
показати весь коментар
28.08.2016 09:32 Відповісти
россеюшка(С) ті смени Прапор на свою тряпку, нахилися низенько,тай поцьомай міцненько..ватяник..)
показати весь коментар
28.08.2016 09:33 Відповісти
звучит грозно и решительно, может испугаются и выпустят.
показати весь коментар
28.08.2016 09:35 Відповісти
ОБСЕ призвали немедленно освободить Умерова - Цензор.НЕТ 1781
показати весь коментар
28.08.2016 09:37 Відповісти
Це звіздєц!!! Х5йло певно всралося. Саме ОБСЄ сказало!!!!!
показати весь коментар
28.08.2016 09:40 Відповісти
Страшно?
показати весь коментар
28.08.2016 09:45 Відповісти
А распятый мальчик уже подрос - 5 лет - https://twitter.com/AAlenashabanova/status/769599049829867520
показати весь коментар
28.08.2016 09:48 Відповісти
щось треба сказати
показати весь коментар
28.08.2016 10:15 Відповісти
И шо раися ответила этим "призывателям"? ОБСЕ - это организация безопасного сотрудничества с преступниками Европы. Жертвам от этих сотрудничающих с преступниками лгунов помощи ждать не приходится. Кроме торможения борьбы с преступниками, агрессорами и террористами и расставления препон этой борьбе они не делают ничего. Они тянут время помогая преступникам безнаказанно и дальше продолжать совершать преступления.
показати весь коментар
28.08.2016 10:19 Відповісти
Треба гучно, з усіх міжнародних трибун вимагати звільненя.
Кооптувати до ПАРЕ.
Обрати до Ради.
А потім отримати Надю №2.
В мене складаеться стійке враження, що все, що роблять уряд, парламент і президент - недбало замаскована маячня.
показати весь коментар
28.08.2016 10:25 Відповісти