4393 відвідувача онлайн
2 303 32

Завтра Яценюк і Гриневич візьмуть участь у церемонії посвячення першокурсників Чернівецького університету

30 вересня Арсеній Яценюк і Лілія Гриневич візьмуть участь у церемонії посвячення першокурсників Чернівецького університету і відкритті нового корпусу ЧНУ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Народного фронту".
У вівторок, 30 вересня, лідер політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк і міністр освіти і науки України, представник "Народного фронту" Лілія Гриневич відвідають Чернівці. Вони візьмуть участь у церемонії посвячення першокурсників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, випускником якого є Арсеній Яценюк.

Читайте також: Міносвіти реалізує освітній проект з обміну вчителями Львівської та Луганської областей
Початок - об 11.00 за адресою: вул. Коцюбинського, 2, ЧНУ, колишня резиденція митрополитів.
Також вони візьмуть участь у відкритті нового - VIII корпусу ЧНУ. Початок церемонії - о 13.00 за адресою: вул. Сторожинецька, 101.
У прес-службі нагадали, що згідно з ухваленим парламентом законом про святкування 140-річчя Чернівецького університету, Уряд Арсенія Яценюка своєю постановою від 3 серпня 2015 року №543 виділив близько 10 млн грн на добудову корпусу ЧНУ.

Дивіться: У 2016 році на денну форму навчання вступили 465 тис. абітурієнтів, 49% - на контракт, - Міносвіти. ІНФОГРАФІКА
Арсеній Яценюк і Лілія Гриневич також побувають на церемонії відкриття навчально-виховного комплексу "Лідер". Початок - о 12.00 за адресою: вул. Бережанська, 25-а.
Топ коментарі
+6
Что-то многовато Сени в последнее время в инфопространстве. Мутит опять во власть вернуться в рассчете на повальную амнезию у народа?
показати весь коментар
29.08.2016 14:09 Відповісти
+5
Ловите Сеню пока снова не сбежал!
показати весь коментар
29.08.2016 14:06 Відповісти
+5
Сєня буде розказувати діткам як треба вміло красти,брехати,і дурити людей
показати весь коментар
29.08.2016 14:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ой шо шас будет....
показати весь коментар
29.08.2016 14:06 Відповісти
Завтра Яценюк и Гриневич примут участие в церемонии посвящения первокурсников Черновицкого университета - Цензор.НЕТ 1223
показати весь коментар
29.08.2016 14:33 Відповісти
Якого чорта цю мразь цензор викладає? Живуть на яценюкове бабло?
показати весь коментар
29.08.2016 16:46 Відповісти
ну і що....пенсії бракує... перебивається...як він говорив"ці руки нічого не крали" може збирає на "лікарню майбутнього"
показати весь коментар
29.08.2016 14:13 Відповісти
Ловите Сеню пока снова не сбежал!
показати весь коментар
29.08.2016 14:06 Відповісти
прям заскучали за Сеньою...Петрович отдохнувши,загорэвши піде на вчительську стезю освіти
показати весь коментар
29.08.2016 14:09 Відповісти
дімаю хтось вже зеленку припасає а хтось яйця, по любе не обмине сеню другого не знаю а сеня дістане
показати весь коментар
29.08.2016 15:06 Відповісти
Что-то многовато Сени в последнее время в инфопространстве. Мутит опять во власть вернуться в рассчете на повальную амнезию у народа?
показати весь коментар
29.08.2016 14:09 Відповісти
30 сентября не завтра, шо пьете?
показати весь коментар
29.08.2016 14:10 Відповісти
проклятый Путин подослал в редакцию Суркова со стекломоем
показати весь коментар
29.08.2016 14:11 Відповісти
Яценюк... А кто это?
показати весь коментар
29.08.2016 14:11 Відповісти
Лидер одной из партий, вошедших в Верховную Раду
показати весь коментар
29.08.2016 14:12 Відповісти
Это точно. Мало кто уже помнит, как партия называется. Одна из.... В принципе они все безымянные. И депутаты у нас давно не народные.
показати весь коментар
29.08.2016 14:15 Відповісти
Украинцы вообще мало что помнят (думаю, я как гражданин Украины имею право так говорить)
показати весь коментар
29.08.2016 14:18 Відповісти
Да ну? Всё помнят.
показати весь коментар
29.08.2016 14:24 Відповісти
Вот увидите, снова Сенину партию выберут в парламент
показати весь коментар
29.08.2016 14:28 Відповісти
Я напомню как называется. Навозный фронт.
показати весь коментар
29.08.2016 14:24 Відповісти
я бы убил и сел, но, главное, чтобы украинцам легче было... нечисть эта не должна ходить по нашей стране... падаль уже заборов настроила.....
показати весь коментар
29.08.2016 14:11 Відповісти
Щоб бидло на забувало де галочку в бюлетні ставити?
показати весь коментар
29.08.2016 14:12 Відповісти
Сєня буде розказувати діткам як треба вміло красти,брехати,і дурити людей
показати весь коментар
29.08.2016 14:12 Відповісти
То завтра 32 мая? Или 30 сентября?
показати весь коментар
29.08.2016 14:17 Відповісти
Студенты,набейте морду и забросайте фекалиями очкарика!
показати весь коментар
29.08.2016 14:26 Відповісти
Хоть бы его студенты в бак засунули, или на крайняк зеленкой бы облили.
показати весь коментар
29.08.2016 14:30 Відповісти
ИНТЕРмальчики и ИНТЕРдевочки продолжают методички отрабатывать.
Правда есть ещё добросовестные дурачки, которым легко образ врага в уши можно надуть, ИНТЕР не спит!
показати весь коментар
29.08.2016 14:32 Відповісти
Да, быдло кацапское оперативно говнометы открыло.
показати весь коментар
29.08.2016 14:35 Відповісти
Гриневич "реформирует" образование и науку по квоте Яйценюка.
Результат предсказуем ...
показати весь коментар
29.08.2016 14:44 Відповісти
Вот это новость! И что?
показати весь коментар
29.08.2016 14:54 Відповісти
Будущие абиты, совсем не дурачки и эти физы, так же. как и их родители, терпеть не могут. Зелёнкой не обольют, но втихую, плеваться будут.
Сеня, как старая, списаная, провинциальная актриса, последнее время везде таскает свой зад, в надежде, что еще обломится
показати весь коментар
29.08.2016 15:20 Відповісти
Кстати, Наш любимый политик Арсений, сильно напоминает мне спринтера. Бегуна на короткие дистанции. как идется в http://informat.com.ua/politicheskie-sprinter-y/ informat.com.ua