9207 відвідувачів онлайн
2 446 37

Гройсман провів засідання Енергетичного штабу з підготовки до зими

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні провів засідання "Енергетичного штабу" з підготовки до осінньо-зимового періоду.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: "Опалювальний сезон може бути зірваний!", - Кличко вимагає ухвалити закон, що дозволяє розблокувати рахунки теплокомуненерго

"Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерство інфраструктури України, Державне агентство автомобільних доріг, ПАТ "Укрзалізниця", НАК "Нафтогаз України", ДП "НАЕК "Енергоатом" уже отримали конкретні завдання щодо накопичення необхідної кількості енергоресурсів та якісної підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, об'єктів соціальної сфери та об'єктів інфраструктури до роботи в холодну пору року", - написав він.

Також читайте: Насалик: Проблем з опалювальним сезоном не буде

"Українці мають бути забезпечені енергією і теплом, і з цією метою буде здійснюватись постійний моніторинг стану енергетики і підготовки до опалювального сезону усіма, хто за це відповідає - як на державному рівні, так і на місцях", - зазначив Гройсман.
Топ коментарі
+5
Гройсман провел заседание Энергетического штаба по подготовке к зиме - Цензор.НЕТ 1930
показати весь коментар
30.08.2016 15:54 Відповісти
+3
Скажіть, будь ласка. Навіщо треба створювати Енєргєтічєскій штаб і особисто проводити його представнику ізбраного народа, щоб міністерства ЖКГ зкумекали, що скоро зима і треба накопіть енергорєсурси, щоб впарити їх збіднілому населенню? Якщо б вони допетрили до цього самі, то навіщо Гойсман зі своїм штабом? А якщо самі це не зрозуміли, геть не здогадуючись, що буває за осінню, то на фіг такі міністерства? Замкнуте коло. Да здгаствуют рєформи!
показати весь коментар
30.08.2016 16:00 Відповісти
+2
лучше бы она убила 323 Аленя в кацапии !
показати весь коментар
30.08.2016 15:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
лучше бы она убила 323 Аленя в кацапии !
показати весь коментар
30.08.2016 15:51 Відповісти
Тут новина про 324-го оленя.
показати весь коментар
30.08.2016 15:52 Відповісти
так помпезно - энергетический штаб
показати весь коментар
30.08.2016 15:52 Відповісти
Гройсман провел заседание Энергетического штаба по подготовке к зиме - Цензор.НЕТ 1930
показати весь коментар
30.08.2016 15:54 Відповісти
Гройсман провел заседание Энергетического штаба по подготовке к зиме - Цензор.НЕТ 8224
показати весь коментар
30.08.2016 17:07 Відповісти
Скажіть, будь ласка. Навіщо треба створювати Енєргєтічєскій штаб і особисто проводити його представнику ізбраного народа, щоб міністерства ЖКГ зкумекали, що скоро зима і треба накопіть енергорєсурси, щоб впарити їх збіднілому населенню? Якщо б вони допетрили до цього самі, то навіщо Гойсман зі своїм штабом? А якщо самі це не зрозуміли, геть не здогадуючись, що буває за осінню, то на фіг такі міністерства? Замкнуте коло. Да здгаствуют рєформи!
показати весь коментар
30.08.2016 16:00 Відповісти
Так уже никто ни в чем не разбирается.Мы в дурдоме.
показати весь коментар
30.08.2016 16:01 Відповісти
так що не можна просто по-здіти про це?!
воно вже давно нічого не створює!
показати весь коментар
30.08.2016 16:03 Відповісти
почему ни в одной стране мира не проводится таких заседаний?!!
показати весь коментар
30.08.2016 16:18 Відповісти
шото давно юлька гавно не метала с телика за тарифы.
показати весь коментар
30.08.2016 16:00 Відповісти
Кстати,да.С этим болотом только Юля и справится.
показати весь коментар
30.08.2016 16:05 Відповісти
з її оральним талантом
показати весь коментар
30.08.2016 16:10 Відповісти
Да хоть с каким,главное,чтобы результат был.
показати весь коментар
30.08.2016 16:11 Відповісти
Вже судяться в Стокгольмі по її "результату"
показати весь коментар
30.08.2016 16:24 Відповісти
И кто кого
показати весь коментар
30.08.2016 16:26 Відповісти
дізнаємось з газет
показати весь коментар
30.08.2016 16:35 Відповісти
"Украинцы должны быть обеспечены энергией и теплом, и с этой целью будет осуществляться постоянный мониторинг состояния энергетики и подготовки к отопительному сезону всеми, кто за это отвечает - как на государственном уровне, так и на местах", - отметил Гройсман.Источник:https://censor.net/n403708

т.е. тепла может и не быть, но "мониторинг))" будет!
расстреливать)) будет или єто обычное бла-бла-бла?!
показати весь коментар
30.08.2016 16:01 Відповісти
Все пояснюється дуже просто. Гої ввели захмарні тарифи, але в непостачанні тепла по ним будуть винуваті морди місцевого значення, які "провалілі отопітєльний сєзон". Так сказать пєрєгіби на мєстах! А ви, не дивлячись на змерзлі дупи, платіть. А віновних ми накажем! Обязатєльно! (останнє говориться з одночасним рішучим нахмуренням пики)
показати весь коментар
30.08.2016 16:10 Відповісти
ви все вірно сказали, алеж не гои)) ввели захмарні тарифи!
гои будуть платить ці тарифи, а все інше вірно!!!
показати весь коментар
30.08.2016 16:23 Відповісти
Нє нє, все правильно . Гої правлять - ізгої платять. Як це можна не знати? Ви що антісєміт?!
показати весь коментар
30.08.2016 16:28 Відповісти
точно, вибачайте))))
забув))))))))))))ізвенте))))))
показати весь коментар
30.08.2016 16:33 Відповісти
Гнойсман, шо, еще не все бабки с3,14..3Дили?
показати весь коментар
30.08.2016 16:09 Відповісти
А у нас кожен рік "неожиданно пришла зима"
показати весь коментар
30.08.2016 16:14 Відповісти
є й прогрес: міністр енергетики заявив що літо було ще важчим за опалювальний сезон
показати весь коментар
30.08.2016 16:20 Відповісти
енергосистеми з'єднані, туди сюди ганяють, якщо добовий баланс перетоків обнулиться, то ніби й не було
показати весь коментар
30.08.2016 16:22 Відповісти
Почему в Канаде НИКОГДА не проводится подобного?Как и в других нормальных странах.
показати весь коментар
30.08.2016 16:20 Відповісти
Канада експортує нафту, газ, уран, потужності з ГЕС