10504 відвідувача онлайн
19 796 118

Субсидія буде надаватися лише на одне житло, - міністр Рева

Власники квартир зможуть оформити субсидію лише на одне житло, в якому вони фактично проживають.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі Еспресо.TV.
"Якщо людина живе в квартирі, то лише на те житло дається субсидія, в якому вона проживає. У людини може бути у власності кімната, інші квартири. На ті інші площі субсидія не поширюється. Раніше, якщо у власності було дві квартири, то субсидія взагалі не призначалася. Потім спростили порядок".
Також міністр порадив тим, кому потрібна субсидія на два житла, здавати житлову площу в оренду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": З наступного опалювального сезону українці, які отримують субсидії, повинні будуть сплачувати 15% вартості комунальних послуг, - Рева
Топ коментарі
+23
Тяжёлое наследие режима,вот где оказывается исчезают Народные субсидии,голодающие Кабмина
Субсидия будет предоставляться только на одно жилье, - министр Рева - Цензор.НЕТ 9882
показати весь коментар
30.08.2016 21:17 Відповісти
+22
Сироты, ё!
показати весь коментар
30.08.2016 21:21 Відповісти
+19
Это подстава!!!

как теперь бедному пролетарию с тремя квартирами выживать?!!!
показати весь коментар
30.08.2016 21:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Державна допомога малоімущим існує в багатьох країнах.
Вас це ображає ?
показати весь коментар
30.08.2016 22:02 Відповісти
Раніше, 1,5 роки тому, порядок призначення був більш справедливим і зрозумілим.
Потім придумали теперишній.
Я все дивувався як широко стали роздавати субсидії.
Тепер схаменулися ... вже будуть давати на одне помешкання. І це правильно.
показати весь коментар
30.08.2016 22:00 Відповісти
" Я люблю тебе, Україно!"- промурлыкал чистою укранською мовою рыжий таракан ахметка, наблюдая за отчислениями с бюджета ... И я ему верю!
показати весь коментар
30.08.2016 22:05 Відповісти
Приблизимся к отопительному сезону, и с одним жильём проблемы будут. Гонка воровства в разгаре, а МВФ денег не даёт! Где брать денюшку? Кого тогда доить? Усе вірно, ПЕРЕСІЧНИХ УКРАЇНЦІВ!!! Нехай в Україну прийде тропічний клімат і обламає плани по незаконному збагаченню усім, хто пов'язаний з постачанням нам енергоносіїв, тепла і ХАЙ ЇМ БУДЕ ПУСТО! Не тільки ж нам?!
показати весь коментар
30.08.2016 22:12 Відповісти
Наивный! Даже если будут тропики то наш чесный прогноз погоды будет объявлять минус 20 бабло уже распределено...
показати весь коментар
30.08.2016 22:17 Відповісти
капец, а если вторая квартира в офшорах то как....ОБАМЕ сдать что-ли...а ему в США ешо хуже- там лишних трусов не купят-надо отчитаться за все....ждем добровольных отказников от лишних квартир, уже , видимо, и на покойниках квартиры числятся...........
показати весь коментар
30.08.2016 22:34 Відповісти
Вряд ли владелец нескольких квартир нуждается в субсидии. Особенно, если они в оффшорах.
показати весь коментар
31.08.2016 00:19 Відповісти
таки больше всего как перезимуется УКРАИНА беспокоится, как всегда, кадыровская сруцкая глиста-от народец...ужо разваливается, а нет таки в УКРАИНУ свой вонючий нос сует.....
показати весь коментар
30.08.2016 22:37 Відповісти
сколько порошенко с гонтаревой и гройсданом варят на субсидияз в месяц ?
наверное зимой выхлоп больше, чем летом
показати весь коментар
30.08.2016 22:59 Відповісти
Субсидиями напрямую финансируется Ахметов.
Порошенко - ахметовская шестерка.
показати весь коментар
30.08.2016 23:41 Відповісти
С субсидией не все так распрекрасно. Почему-то считается, что существует две только категории людей - бедные, у которых нет денег на жизнь и им дали субсидию и сверхбогатые, которые могут отапливать свои дворцы пятисотгривневыми купюрами. Новые тарифы ударили по той категории, которые не полностью нищие, но для которых эти тарифы - весьма и весьма чувствительный удар. И таких тоже очень много.
Уже писали тысячу раз, что в новых тарифах - больше половины составляют скрытые налоги. Т.е. человек покупает тот же газ не только себе, а еще и соседу с субсидией. Налог платится не с заработанного, а с купленного товара. В итоге государство никого не субсидирует, это все очередная лапша, обдираются одни (причем не самые богатые), чтобы дать другим.
показати весь коментар
30.08.2016 23:18 Відповісти
та ще й прикарманюють плату за транзит від Газпрома, якщо поділити прибуток від нього на фізичні обсяги реалізації в Україні, то це з верхом перекриє затрати на доставку\зберігання для внутрішнього споживача, що мало б знизити тариф на щонайменше 70 коп.
показати весь коментар
31.08.2016 00:12 Відповісти
А как ты хотела? От каждого по возможностям, каждому по потребностям?
показати весь коментар
31.08.2016 06:43 Відповісти
Хотела бы платить налог один раз, как это принято в нормальных странах.
показати весь коментар
31.08.2016 08:35 Відповісти
Да? В каких? Что ты знаешь о налогах в нормальных странах?
показати весь коментар
31.08.2016 17:47 Відповісти
В одно ваше окно будет влетать только один коктейль молотова, ссукки.
показати весь коментар
30.08.2016 23:39 Відповісти
Віце-прем'єр заявив, що на кожного не працюючого при нарахуванні субсидії буде враховуватися як заробіток дві мінімальні зарплатні. Це пов'язано з тим, що на думку Розенка, в нас непрацюючих немає, а є люди які скривають доходи. В мене виникає питання:"А навіщо нам влада, яка не може навести порядок в оплаті праці?" Я хотів би , щоб пан Розенко залишився в 50 років без роботи.
показати весь коментар
07.09.2016 19:41 Відповісти
Сторінка 2 з 2