10721 відвідувач онлайн
12 310 16

Кабмін затвердив зміни до бюджету Пенсійного фонду на 2016 рік

Уряд затвердив зміни до бюджету Пенсійного фонду України на 2016 рік, згідно з якими підвищується прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність і мінімальна заробітна плата.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Кабінету Міністрів України.

Зокрема:

- На виконання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" від 19 травня 2016 р. № 1384-VIII, згідно з яким прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищується з 1 130 до 1 247 грн, а мінімальна заробітна плата - з 1 450 до 1 600 грн;

- Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2016 р. № 330-р "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2016 рік", згідно з яким надходження за бюджетною програмою КПКВК 2506080 зменшено на 61 175,7 тис. гривень.
Крім того, згідно з постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2016 рік" у надходженнях і видатках бюджету Пенсійного фонду України враховано 1,4 млн грн, передбачених Міністерству соціальної політики за бюджетною програмою КПКВК 2501590 "Компенсація роботодавцю частини фактичних витрат, пов'язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
Прийнята постанова Кабінету Міністрів України сприятиме забезпеченню своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій і грошової допомоги, реалізації законодавчих актів щодо покращення пенсійного забезпечення громадян та організації роботи пенсійної системи.
Топ коментарі
+7
кабмин скоропостижно поднял минималку чтобы увеличить поступления от ЕСВ, а также "увеличить" доход просящих субсидии.
Оригинально , грося . И как тут не вспомнить о его национальности.
показати весь коментар
31.08.2016 17:57 Відповісти
+1
Во
время коммунистической диктатуры Румынии, был такой Генеральный секретарь
коммунистической партии Румынии ,Чаушеску Николае ! Он создал гвардию ,которую
снабжал самым передовым оружием ,но и это не помогло ,его и его жену Лену
прилюдно казнили в 1989 году
! Пусть и
Путин не на миг не забывает ,что его ни что не спасёт ! Путина ждёт судьба
Николае Чаушеску в сентябре 2016 года !


показати весь коментар
31.08.2016 17:53 Відповісти
+1
Жизнь налаживается. Скоро гривен по 100 могут добавить а после росписи в ведомости тут же отобрать 1000.
показати весь коментар
31.08.2016 17:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Во
Николае Чаушеску в сентябре 2016 года !


показати весь коментар
31.08.2016 17:53 Відповісти
Хто автор сказаного?
показати весь коментар
31.08.2016 17:55 Відповісти
ник - Кабмин утвердил изменения в бюджет Пенсионного фонда на 2016 год - Цензор.НЕТ 9159 https://censor.net/user/119223
показати весь коментар
31.08.2016 17:58 Відповісти
ну и украинские казнокрады и реформаторы пусть не забывают судьбу чаушеску
показати весь коментар
31.08.2016 18:21 Відповісти
і з якої дати?
показати весь коментар
31.08.2016 17:54 Відповісти
показати весь коментар
31.08.2016 17:57 Відповісти
Ни хрена минималку подняли аж на 150грн. Ура!
Кабмин утвердил изменения в бюджет Пенсионного фонда на 2016 год - Цензор.НЕТ 6613
показати весь коментар
31.08.2016 18:07 Відповісти
Опять прожирают деньги налогоплательщиков. Так мы никогда дефицит ПФ не закроем.
показати весь коментар
31.08.2016 18:10 Відповісти
Єплани барижні ! ..Інфа для лохторату ..Ці показникі були ще забиті на початку року ..коли приймали бюджет ( з 1 грудня ) !!!
показати весь коментар
31.08.2016 18:15 Відповісти
Свидетели реформ считают, что все реформы в Украине уже проведены. Они беспрецедентны для любой другой страны: коммунальные тарифы повышены, деньги заморожены, банки обанкрочены, меморандум с МВФ подписан, экономическое дно и 0,01% роста ВВП достигнуты, разговоры о приватизации проведены, инвестпривлекательность страны обьявлена (под аккомпонементы маски-шоу в IT компаниях). Чего еще желать от реформаторов? Все сделано, теперь мы будем отдыхать и наслаждаться в тени реформ, ловя их отголосок в наступающем покращенни. Реформы сделаны, да здравствует стабильность.

https://www.facebook.com/petrachkov3000?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Александр Петрачков
показати весь коментар
31.08.2016 18:19 Відповісти
Кабмин утвердил изменения в бюджет Пенсионного фонда на 2016 год - Цензор.НЕТ 4629