10054 відвідувача онлайн
6 180 39

Херсонська міськрада ввела мораторій на підвищення тарифів ЖКГ

У середу, 31 серпня, на засіданні сесії Херсонської міської ради депутати затвердили проект рішення "Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 1 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Херсоні".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на місцеве видання "Херсон.Online", за встановлення мораторію проголосував 31 депутат, ще 3 утрималися, 10 - не голосували. Проти мораторію не проголосував жоден депутат.
Зазначимо, що проекту рішення на сайті мерії немає, документ є лише в депутатів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Із вересня тарифи на електроенергію зростуть на 25-30%, - Нацкомісія

У тексті рішення вказано, що рішення приймається в зв'язку з "явною і прямою неконституційністю існування Національного Комітету, який здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послуг, а, отже, недійсністю всіх прийнятих Комісією рішень".
Мораторій набуде чинності 1 липня 2016 року до 1 січня 2017 року, він стосується підвищених цін і тарифів на електроенергію, газ, тепло, послуги з водопостачання та водовідведення.
Тим же рішенням забороняється стягнення з городян пені за несвоєчасне внесення плати за послуги ЖКГ.
Топ коментарі
+7
а никто ничего покрывать не будет,просто разведут и скажут,это не от нас зависит,мы то хотели,но это не в наших силах*,ну или что то похожее проблеют
показати весь коментар
01.09.2016 19:01 Відповісти
+6
розпереживався за прибутки олігаторів, цуцику?
показати весь коментар
01.09.2016 19:07 Відповісти
+5
А разницу будут покрывать за счет городского бюджета за счет других программ?
показати весь коментар
01.09.2016 18:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
начинается мудистика, и так ни этак и этак ни так.
показати весь коментар
01.09.2016 18:54 Відповісти
Что за херня? Пусть тогда все горсоветы накладывают мораторий или нахер на перевыборы.
показати весь коментар
01.09.2016 20:28 Відповісти
Так вже давно майже всі міськради так зробили.
показати весь коментар
01.09.2016 23:05 Відповісти
Не все.
показати весь коментар
02.09.2016 18:13 Відповісти
сомневаюсь что у местных властей есть такие права. Так что насчитывать все равно будут как есть.
показати весь коментар
01.09.2016 18:56 Відповісти
нашли кого цитировать - Херсонлайн с их регулярными фейками и фантазиями на вольную тему
показати весь коментар
01.09.2016 19:33 Відповісти
Главное что перед лохторатом отчитались. Мол мы же мораторий приняли, а это злые поставщики не соблюдают.
показати весь коментар
01.09.2016 19:48 Відповісти
зрада или перемога?
показати весь коментар
01.09.2016 18:58 Відповісти
скажем так, зраджена перемога переможной зрады
показати весь коментар
01.09.2016 19:02 Відповісти
А разницу будут покрывать за счет городского бюджета за счет других программ?
показати весь коментар
01.09.2016 18:59 Відповісти
а никто ничего покрывать не будет,просто разведут и скажут,это не от нас зависит,мы то хотели,но это не в наших силах*,ну или что то похожее проблеют
показати весь коментар
01.09.2016 19:01 Відповісти
зато народ еще раз проголосует за радетелей. Без проигрышная конфигурация.
показати весь коментар
01.09.2016 19:03 Відповісти
А ****? Пипл хавает.
показати весь коментар
01.09.2016 19:49 Відповісти
Всех запаковать и в цугундер....у местных депутатов нет таких полномочий, пусть расскажут лучше падлюки кому загнали свою котельную центральную и кому отдали ЖЕКи...скотынякы
показати весь коментар
01.09.2016 19:02 Відповісти
розпереживався за прибутки олігаторів, цуцику?
показати весь коментар
01.09.2016 19:07 Відповісти
Дивлюсь всi виставили роги, засуджуючи херсонських депутатiв. Не iмеют права! Доколе! Порохата худоба преться вiд пiдвищення тарифiв вiд маланцiв. А потiм цi icтоти кажуть про кацапiв, що тi стадо баранiв на закланнi. A ви, стецьки, хто?
показати весь коментар
01.09.2016 19:13 Відповісти
Ух ты...

решение принимается в связи с "явной и прямой неконституционностью существования Национального Комитета, осуществляющего государственное регулирование энергетики и коммунальных услуг, и исходящей из этого недействительностью всех принятых Комиссией решений".
показати весь коментар
01.09.2016 19:15 Відповісти
явно некоституционное и незаконное решение облсовета констатировало некоституционность существования комиссии... А еще говорят что у нас жить плохо... за то пля, как весело!
показати весь коментар
01.09.2016 21:22 Відповісти
а в других областях так можно сделать?
показати весь коментар
01.09.2016 19:24 Відповісти
уже делали
показати весь коментар
01.09.2016 20:03 Відповісти
успешно?
показати весь коментар
01.09.2016 22:52 Відповісти
Нет.
показати весь коментар
01.09.2016 23:02 Відповісти
обоссались что их скинут или повыгоняют как рядышком на Николаевщине ?
показати весь коментар
01.09.2016 19:29 Відповісти
В КБ "Южное" уже приступили к сборке ракетного комплекса Гром-2

Херсонский горсовет ввел мораторий на повышение тарифов ЖКХ - Цензор.НЕТ 7209
показати весь коментар
01.09.2016 20:09 Відповісти
А різницю , як завжди - з міського бюджету ?
показати весь коментар
01.09.2016 20:26 Відповісти
А как же, хочешь что бы тебя любили? Делай это за свой счет
показати весь коментар
01.09.2016 21:20 Відповісти
Просто - боюсь , мешканцям Херсону , про це забули сказати ...
показати весь коментар
01.09.2016 21:22 Відповісти
А нахрена им к примеру троллейбусы в городе? Да мало ли за чей счет еще можно шикануть... У нас это все плятство закончится только когда для подобных сборищ, я их радами не считаю, введут криминальную ответственность, за коллективные решения... Что бы знали, сегодня куйню приняли ради популизма - завтра у прокурора на пидозре!
показати весь коментар
01.09.2016 21:24 Відповісти
Угу - тільки "у прокурора на пидозре" повинні бути й ті , хто "обгрунтовував ринковість" захмарних тарифів !
показати весь коментар
01.09.2016 21:28 Відповісти
я в упор не понимаю почему они захмарни, хоть убейте меня. Потому что Люля это пинданула? Я бы их еще поднял, быстрей бы экономить начали. Я когда на Центральную езжу, волосы дыбом встают. У людей счетчиков на газ нету! да это же пипец!!!
показати весь коментар
01.09.2016 21:34 Відповісти
Вони були захмарні (якщо вірити Кролєгу) ще 3 роки тому !
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwipy7_x5-7OAhXJXiwKHRsaA_UQFggqMAI&url=http%3A%2F%2Fwww.unian.net%2Fpolitics%2F864664-yatsenyuk-trebuet-snijeniya-tarifov-dlya-naseleniya-na-gaz.html&usg=AFQjCNGUFjmKMTTWhSQJzHh7TZnZth0UJA&bvm=bv.131669213,d.bGg Яценюк требует снижения тарифов для населения на газ

і ще -
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwipy7_x5-7OAhXJXiwKHRsaA_UQtwIIGjAA&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DmTGQpCit6Wc&usg=AFQjCNH3Jz09GRSpQhOiEv4iTSNCgebRBw&bvm=bv.131669213,d.bGg Яценюк про підвищення цін на газ: уряд дурний, країна багата ...
показати весь коментар
01.09.2016 21:37 Відповісти
мер Генічеська настояв на цьому
показати весь коментар
01.09.2016 20:32 Відповісти
Отлично! Херсонский горсовет доплатит с местного бюджета разницу, и все то делов!
показати весь коментар
01.09.2016 21:20 Відповісти
Гройсман,Вальцман,Йяценюк:От сукі папулізди,стреляти треба такіх!
показати весь коментар
01.09.2016 21:33 Відповісти
смотрю все грамотные юристы на цензоре, а говорили 1 сентября специалистов уменьшится...
Мораторий - это не запрет на повышение, а всего навсего отсрочка платежей по долгам, долги никуда не денутся, а так и будут висеть на балансе областного бюджета, мораторий может продолжаться несколько месяцев или лет, это просто игра понятий для обычного лохтората.
показати весь коментар
01.09.2016 21:56 Відповісти
Немає проблем піднімуть арендну ставку до максимуму на землю і все погасять з міського бюджету,але через два роки люди небудуть мати де робити,тому що вся продукція з Херсону небуде конкурентна і заводи в цьому місці будуть закривати. Що тоді будуть принімати депутати?
показати весь коментар
01.09.2016 22:19 Відповісти
Предположительно, орган, принимавший решение, должен иметь юридический отдел (или что-то в этом роде). Но как ласкает слух фраза, рожденная ими "в связи с "явной и прямой неконституционностью". Так и напрашивается совет типа сходить куда-то с этим за неимением ___ в полевых условиях..(прошу прощения за нисхождение в стиле Херсонского горсовета)..