13745 відвідувачів онлайн

Міжнародна та Європейська федерації журналістів засудили підпал "Інтера"

Міжнародна федерація журналістів (IFJ) і Європейська федерація журналістів (EFJ) засудили підпал і напад на офіс телеканалу "Інтер" у Києві.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112.Украіна, про це йдеться в заявах IFJ і EFJ.
У заяві зазначають, що "Інтер" розглядається багатьма українцями як телеканал, що має російські зв'язки й підтримує політику Росії в Україні, в зв'язку з чим з початку 2016 піддався вже чотирьом нападам.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": В ОБСЄ засудили підпал офісу телеканалу "Інтер"

Міжнародна та Європейська федерації журналістів також закликали українську владу захистити всі ЗМІ та їхніх співробітників, особливо з огляду на те, що це був не перший напад на "Інтер".
За словами генерального секретаря Міжнародної федерації журналістів Ентоні Беллангера, ніяка редакційна політика не може бути виправданням для подібних нападів.

Також читайте: Нацрада з ТРВ не може позбавити ліцензії Інтер - не вистачає повноважень, - глава органу Артеменко

Нагадаємо, 4 вересня в Києві біля будівлі Інтера почалася акція протесту ветеранів АТО, незадоволених політикою каналу, потім мітинг переріс у бійку, а в Інтері невідомі влаштували пожежу. Між охороною каналу і мітингувальниками відбулася бійка. Поліція затримала шістьох учасників мітингу.
Президент Петро Порошенко велів Генпрокурору Юрієві Луценку взяти під особистий контроль розслідування ситуації з телеканалом Інтер.Джерело:https://censor.net/ua/n404607
Топ коментарі
+21
Виновные во всём этом - Порошенко и подконтрольные ему Минстець, Нацрада, СБУ.
Именно по приказу Порошенко эти структуры, ответственные за информационную безопасность Украины, не трогают рашистский агитпроп в Украине - Интер.
Ибо Интер принадлежит Фирташу, который и назначил Порошенко президентом на их сходняке в Вене.
показати весь коментар
05.09.2016 22:26 Відповісти
+20
С какого перепуга кацапских пропагандонов называют журналистами?
показати весь коментар
05.09.2016 22:22 Відповісти
+20
Международная и Европейская федерации журналистов осудили поджог и нападение на офис телеканала "Интер" в Киеве.

Международная и Европейская федерации журналистов осудили поджог "Интера" - Цензор.НЕТ 8373
показати весь коментар
05.09.2016 22:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Палаточники,вы добились ареста учредителей и руководства "интнера" за поджог и сепаратизм?Почему на "цензоре"убрали все комментарии об этом?Сценарий был одесский-просто уже никто не хотел умирать-все быстренько на крышу-просто одна дурочка,головкой навернулась и быстренька на тачанку покататься...Слава богу слуги народа их спасли и вывели из здания. Можна слуг и коллектив сразу дельтапланом к сЦарю на проживание и полный пансион.....Кто знает,гАДЯ была ,шины поджигала?
показати весь коментар
06.09.2016 00:09 Відповісти
А причём "Интер" к журналистике ваще?.. Они бы ещё осудили "нападение" союзников на оффис Геббельса...
показати весь коментар
06.09.2016 00:25 Відповісти
Согласна...
показати весь коментар
06.09.2016 00:31 Відповісти
вот нахера поджигать телеканал, вони будет не весь мир! можно было потихонечку прикрутить им краники. теперь все визжат про фошызм в центре Киева.
показати весь коментар
06.09.2016 00:38 Відповісти
да можно вообще ничего не делать. пусть Гройсман пилит гири.
показати весь коментар
06.09.2016 00:42 Відповісти
ну, не делай.
показати весь коментар
06.09.2016 01:10 Відповісти
просто они думают, что это футбольный клуб вещает.
показати весь коментар
06.09.2016 00:40 Відповісти
ось для цього вони себе і запалили
показати весь коментар
06.09.2016 01:13 Відповісти
Плюралізм в сенсі, якого додержується ******** догматичний лібералізм світових "змі", не відповідає сенсові слова pluralis, а відповідає сенсові слова "плювати" з уточненням "на себе". Сорок п'ятого року до рук союзників потрапив "лорд гав-гав", як називали британці диктора "англійської студії" гітлерівського радіо. Вони його повісили. ******** "Захід" не воював би з гітлером, а капітулював би на ґрунті "плюралізму".
показати весь коментар
06.09.2016 05:01 Відповісти
не надо было поджигать долбаный Интер, правильно осуждают... его надо было сжечь вместе с прокацапскими редакторами...
показати весь коментар
06.09.2016 06:10 Відповісти
..."Международная и Европейская федерации журналистов осудили поджог "Интера"" - в цьому винувата влада. Воюючи на сході держави, зовсім опустила руки всередині держави. Нород цього не прощає.
показати весь коментар
06.09.2016 07:57 Відповісти
журналюги , идите *****. они готовы защищать любое преступление если преступник журналюга. секта неприкасаемых. фтопку. с развитием интернета эта "прахфесия" исчезнет.
аналог интера в радиоэфире - эра fm. чекистское кубло. каждые полчаса визги против люстрации. основная **** агент кгб говнопольский
показати весь коментар
06.09.2016 09:04 Відповісти
Там не визги против люстрации, а требования не допускать беззаконие. И считать Ганопольского агентом кгб может только идиот, так как он из-за своей антипутинской позиции и был вынужден покинуть территорию РФ. Вы ещё Савика в агенты кгб запишите.
показати весь коментар
13.09.2016 13:13 Відповісти
у савика на лбу горит кгб. а ты либо дебил либо мерзавец. агенты кгб все поголовно в украине визжат - люблю путина?
показати весь коментар
13.09.2016 22:13 Відповісти
Для упоротого вышиватника все либералы агенты КГБ? Ты назови хоть одного журналиста с демократическими взглядами кто на твой отбитый взгляд не является агентом кгб. У ватников все кто мыслит иначе агенты госдепа, у таких же идиотов только с другим полюсом все агенты кгб. Жалкое зрелище.
показати весь коментар
13.09.2016 23:59 Відповісти
ты **** чекистская
показати весь коментар
14.09.2016 22:02 Відповісти
убогий, это весь ответ? Ты тупее чем я думал.
показати весь коментар
22.09.2016 17:13 Відповісти
ты **** чекистская
показати весь коментар
23.09.2016 09:45 Відповісти
"...Была сожжена редакция телеканала "Интер". И только благодаря профессионализму пожарных, не произошло повторение трагедии, которая произошла в Одессе 2 мая 2014 года", - сказал Бойко.

Скажи. и здесь сыграли на опережение. А вам не кажется, что сценарий один и тот же. Другими словами писаный ...Столяровой. Только в обеих случаях она ЛОПУХНУЛАСЬ.
показати весь коментар
06.09.2016 09:24 Відповісти
Пусть эти долбано-озабоченные ЕвроГЕИ откроют у себя пресс-центр ИГИЛА, Хамаса и Талибана!!!! СЛАБО?
показати весь коментар
06.09.2016 10:42 Відповісти
Если данные организации не относились к террористическим группировкам то наверняка бы такие пресс-центры и были.
показати весь коментар
13.09.2016 13:15 Відповісти
Да и кстати про "еврогеев" любят рассказывать всякие пропагандонисты кремля, у них набрались?)
показати весь коментар
13.09.2016 13:16 Відповісти
Сторінка 2 з 2