Недалеко від окупованого Луганська бойовики ховають зенітні установки і БМП, - ОБСЄ
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомляє прес-служба місії.
"Місія зафіксувала три БМП (дві БМП-1, оснащені 73-мм гарматами (2А28 Гром), і одну БМП-2, оснащену 7,62-мм кулеметом і протитанкових керованих ракетних комплексом (9М14 Малютка, 125 мм). Техніку буксирували вантажівками військового типу недалеко від Гайового, а також зафіксовані дві БМП на трасі Н-21 в 14 км на захід від Луганська", - відзначили в ОБСЄ.
Спостерігачі також повідомляють про розміщення зенітної установки (ЗУ-23, 23 мм), встановленої на вантажівці військового типу в селі Раївка в 16 км на північний захід від Луганська.
Нагадаємо, 19 серпня заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив, що бойовики терористичної організації "ЛНР" ховають ракетно-зенітні установки біля Міусинська.
"Місія зафіксувала три БМП (дві БМП-1, оснащені 73-мм гарматами (2А28 Гром), і одну БМП-2, оснащену 7,62-мм кулеметом і протитанкових керованих ракетних комплексом (9М14 Малютка, 125 мм). Техніку буксирували вантажівками військового типу недалеко від Гайового, а також зафіксовані дві БМП на трасі Н-21 в 14 км на захід від Луганська", - відзначили в ОБСЄ.
Спостерігачі також повідомляють про розміщення зенітної установки (ЗУ-23, 23 мм), встановленої на вантажівці військового типу в селі Раївка в 16 км на північний захід від Луганська.
Нагадаємо, 19 серпня заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив, що бойовики терористичної організації "ЛНР" ховають ракетно-зенітні установки біля Міусинська.