6220 відвідувачів онлайн
3 646 8

Бойовики застосували міномети й БМП на ділянці Широкине-Талаківка, - прес-центр штабу АТО

Ситуація в зоні АТО залишається стабільною і контрольованою, за винятком поодиноких збройних провокацій з боку російсько-окупаційних військ.

У вечірньому зведенні зазначається: "З опівночі й до 18:00 6 вересня 2016 року по всій лінії зіткнення зафіксовано 7 випадків порушення режиму тиші з боку незаконних збройних формувань.
Так, на маріупольському напрямку неспокійно було на ділянці фронту Широкине-Талаківка, де бойовики застосували міномети калібром 120 та 82-мм, а також БМП.
На донецькому напрямку провокаційні обстріли з боку противника сталися поблизу Авдіївки, при цьому ворог застосовував кулемети.
На луганському напрямку ворог вів вогонь зі стрілецької зброї в бік наших позицій, розташованих у районі Новозванівки. Важкого озброєння супротивник не застосовував.
Незважаючи на провокації, Збройні Сили України неухильно дотримуються Мінських угод".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": За минулу добу один український військовослужбовець загинув, двох воїнів і одного поліцейського поранили, - спікер АТО
Коментувати
Сортувати:
В медицине состояние пациента находящегося в коме считается стабильным .
показати весь коментар
06.09.2016 18:30 Відповісти
" Несмотря на провокации, Вооруженные Силы Украины неуклонно придерживаются минских соглашений".Источник:https://censor.net/n404771" , шо за отношение к нашим солдатам?!
с автоматами против минометов и бмп?!
показати весь коментар
06.09.2016 18:32 Відповісти
Это такое петромирие.
показати весь коментар
06.09.2016 19:01 Відповісти
что все? перемирие закончилось? или оно и не начиналось?
показати весь коментар
06.09.2016 18:41 Відповісти
1 сентября Порошенко тупо напомнил ВСУ, что действует приказ "не отвечать на провокации" и не использовать тяжелое вооружение, приказ был отдан давно и Порох его не отменял. А то ВСУ, вопреки его приказу, что то часто начали отвечать на обстрелы и наносить потери боевикам, и приезжим практикующимся курсантам-артилеристам, а это, почему-то, не входит?! в планы гавнокомандующего Украины.
показати весь коментар
06.09.2016 19:22 Відповісти
"Боевики применили минометы и БМП на участке Широкино-Талаковка" - http://www.dialog.ua/news/95889_1472658695 Порошенко: Украина с 1 сентября вводит режим перемирия на Донбассе и восстанавливает "нормандский формат" потому, что широко разрекламированный, как личное достижение Порошенко "минский формат", сдох и уже завонялся. Боевики по нашим стреляют, приезжают в Киев убивать журналистов, ОУНовца, а Порошенко вводит режим перемирия. Создаётся впечатление, что Порошенко с боевиками и Путиным заодно. Война, а на Порошенко и его бизнес тут и там, даже ни одной имитации покушения, очень подозрительно.
http://nbnews.com.ua/ru/news/131203/
показати весь коментар
06.09.2016 20:11 Відповісти
що, перевіряєте коли вже пізно? Та у всіх областях таких таборів повно. Цього літа йшли Пслом (Полтавщина) - теж такий табір, руский язик, бандєровци etc....... Москалі зомбують дітей. Там СБУ є взагалі?
показати весь коментар
06.09.2016 21:38 Відповісти
Порошенко еще больше решил уничтожить украинских содат, пушечное мясо. Отвечать на обстрелы запретмл то, гнида.
показати весь коментар
06.09.2016 22:22 Відповісти