8340 відвідувачів онлайн
13 599 54

Поліція опублікувала прикмети підозрюваного в убивстві чоловіка в київській лікарні

Поліція опублікувала прикмети підозрюваного в убивстві людини в лікарні на вулиці Багговутівській у Києві.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Відділ комунікації Нацполіції Києва.
"За свідченнями свідків, поліція розшукує чоловіка віком 40-50 років, худорлявої статури, зріст 180-190 см, волосся коротке з сивиною. Підозрюваний був одягнений у джинси темно-синього кольору, футболку в горизонтальну синьо-білу смужку, мав чорну сумку, схожу на барсетку", - йдеться в повідомленні.
Громадян, які можуть повідомити інформацію про особу зловмисника чи його місцезнаходження, просять звернутися до Шевченківського управління поліції або зателефонувати за номерами 044-486-03-06 чи 102.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Слідчими призначені судові експертизи, в тому числі дактилоскопічна, трасологічна, судово-медична, комплексна та інші.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Поліція на Донеччині затримала жінку, яка вбила свого співмешканця і намагалася спалити його тіло. ФОТОрепортаж

Начальник Головного управління Національної поліції в м. Києві Андрій Крищенко повідомив: "Головна наша версія - це за тими фактами, що ми виявили на місці скоєння злочину, - злочин скоєно з метою пограбування. Співробітники київської поліції вже встановили, що потерпілий займався валютними операціями в тіньовому секторі економіки. Проведено огляд місця скоєння злочину, вилучені речові докази, відпрацьовані шляхи відходу зловмисника. Також опитані жителі навколишніх будинків, медичні працівники, пацієнти та відвідувачі лікарні. Зараз залучені всі сили на розкриття цього вбивства, проводяться оперативно-розшукові заходи та слідчі дії".
Топ коментарі
+10
В Гааге .
показати весь коментар
06.09.2016 23:31 Відповісти
+3
Больница на улице Баггоутовской в Киеве это Областная Больница, где работала моя бабуля, родившаяся в Киеве.
показати весь коментар
06.09.2016 23:20 Відповісти
+2
Та, яка працювала в Обласній лікарні народилася в Києві 1895 році та була козачкою (є оригінал свідотцтва того року виданий в Києві). Мали власну квартиру поруч з Андрієвською церквою. Так вона була українка. Турки у мене по батьку.
показати весь коментар
06.09.2016 23:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Доволі розмитий опис.
показати весь коментар
06.09.2016 23:20 Відповісти
хорошо что я не в Киеве- могли б повязать
показати весь коментар
06.09.2016 23:51 Відповісти
Испанская тюрьма для тебя лучше?
показати весь коментар
06.09.2016 23:56 Відповісти
Бог миловал, типун тебе на язык. Пару знакомых сидело по мелочи-типа колонии поселения, идеш из тюрмы на работу, ночевать возвращаешся, выходные чтоб домой сьездить при желании- курорт )
показати весь коментар
07.09.2016 00:01 Відповісти
А наши многие хотели с воли и в вашу тюрьму.
показати весь коментар
07.09.2016 00:23 Відповісти
Больница на улице Баггоутовской в Киеве это Областная Больница, где работала моя бабуля, родившаяся в Киеве.
показати весь коментар
06.09.2016 23:20 Відповісти
Люблю Лук"янівку.Твоя бабця українка,чи азербайджанка? Перепрошу,просто цікавлюся-можеш не відповідати,якщо вважаєш моє питання недоречним.
показати весь коментар
06.09.2016 23:38 Відповісти
Та, яка працювала в Обласній лікарні народилася в Києві 1895 році та була козачкою (є оригінал свідотцтва того року виданий в Києві). Мали власну квартиру поруч з Андрієвською церквою. Так вона була українка. Турки у мене по батьку.
показати весь коментар
06.09.2016 23:45 Відповісти
ТО твоя бабця народилася 1895-го?Тоді маю називати тебе на Ви,бо моя прабабця в такому році народилася.Тобі має бути коло 62-63 років-чи не так?
показати весь коментар
07.09.2016 00:04 Відповісти
Близько. Майже вгадав.
показати весь коментар
07.09.2016 00:09 Відповісти
Крым того це не Лук'янівка, а поруч Татарка.
показати весь коментар
06.09.2016 23:48 Відповісти
*Крім
показати весь коментар
06.09.2016 23:48 Відповісти
Ну так,я сам теремківський(у нас на Других до 1992 року можна було лягати на внутрішньоквартальні дороги,та спати-так мало там автівок їздило. Колись працював на Лук"янівці,тому вважав Богговутівську чимось таким,що є належним до Лук"янівки.
показати весь коментар
07.09.2016 00:02 Відповісти
Там ближче до Татарки. Хоча Лук'янівка теж недалеко. Тут киянам теж можу багато питань задати, але замість відповіді запитають про трамвай.
показати весь коментар
07.09.2016 00:15 Відповісти
У мене кум на Заболотного живе. Щодо Богговутівської, то вона була Будьонного.
показати весь коментар
07.09.2016 00:18 Відповісти
в винице
показати весь коментар
06.09.2016 23:22 Відповісти
В Бердичеве.
показати весь коментар
06.09.2016 23:23 Відповісти
тоже город. сгодится на столицу винницкой републики. или округ пашинский.
показати весь коментар
06.09.2016 23:30 Відповісти
В Гааге .
показати весь коментар
06.09.2016 23:31 Відповісти
КИЄВІ
показати весь коментар
06.09.2016 23:25 Відповісти
в гробу...
показати весь коментар
06.09.2016 23:30 Відповісти
Там очень много корпусов.
показати весь коментар
06.09.2016 23:24 Відповісти
Полиция опубликовала приметы.---- В білий день, повно народу, повно машин і не змогли впіймати ублюдка з ножем (а можливо вже й без ножа .Навіщо йому тягати зі собою скровавлений ніж). Оп-па. Київ - прИкрасне місто.
показати весь коментар
06.09.2016 23:24 Відповісти
Яким ножем?
показати весь коментар
06.09.2016 23:32 Відповісти
Так нож купить в Киеве не проблема, даже боевой.
показати весь коментар
06.09.2016 23:36 Відповісти
Статью читал? "Напомним, в холле https://censor.net/news/404595/neizvestnyyi_v_kievskiyi_bolnitse_zastrelil_cheloveka_politsiya"
показати весь коментар
07.09.2016 20:57 Відповісти
блин,да это же я.и у меня есть черная сумка ,похожая на барсетку.там я храню вывезенные с АТО "аргументы".чего делать то теперь?миллионов нема бежать за бугор.придется грабануть Альфа -банк".чистый атентат будет.обязуюсь перечислить волонтерам 50% от награбленного.(нормальная это доля,что бы был атентат,а не разбой?).а мужика завалил-дак переклинило меня.мужик то не простой был-а сепарской гнидой.ну как то так))))))))
показати весь коментар
06.09.2016 23:33 Відповісти
Перемога"Расследовать поджог Интера поручили одиозному полицейскому Вадику Гумену https://t.co/whYhkPFFQi http://roadcontrol.org.ua/node/3073 "Полиция опубликовала приметы подозреваемого в убийстве мужчины в киевской больнице - Цензор.НЕТ 9975
показати весь коментар
06.09.2016 23:37 Відповісти
Ватан а чем ты отличаешься от говна?
показати весь коментар
06.09.2016 23:52 Відповісти
Нет, от говна. Так чем же?
показати весь коментар
07.09.2016 12:14 Відповісти
Не все такие тупорылые уроды как твой *****, не нужно проецировать на всех.
Я не спрашивал чем ты отличаешься от меня, я спрашивал чем ты отличаешься от говна, глупая)
показати весь коментар
07.09.2016 15:08 Відповісти
От меня? То есть ты от людей отличаешься "всем" (c), как типичное говно?
показати весь коментар
07.09.2016 16:39 Відповісти
Что значит "причем тут люди", мань? Я человек, а ты "отличающееся от меня всем", очередное говорящее, ватное говно, вот и все, "что еще не ясно?"
показати весь коментар
07.09.2016 17:33 Відповісти
Goo Men ?
показати весь коментар
07.09.2016 01:04 Відповісти
Державні органи України -- поліція , прокуратура , СБУ , суд , армія не виконують свої зобовязання -- захист життя та здоровя громадян України , бо Верховна Рада України не приймає Закон про відповідальність державних органів Украни по захисту життя та здоровя громадян України . На Майдані побили студентів і вбили 100 людей . Хто відповів ? Ніхто
показати весь коментар
06.09.2016 23:39 Відповісти
Ти системно тролиш чи справді розумово відсталий? Щоб захистити "життя та здоров'я громадян" треба прийняти закон про відповідальність держаних органів". Шановний, вони тобі наприймають яких завгодно законів, але скаржитись на невиконання ними "законів" будеш їм самим.
показати весь коментар
07.09.2016 01:20 Відповісти
По таким приметам не найдут.
показати весь коментар
06.09.2016 23:53 Відповісти
Я в метро ехал, так человек пять таких видел. Звонить сразу про пятерых, или один звонок один мужик ?
показати весь коментар
06.09.2016 23:44 Відповісти
искать нужно среди конторских, это они крышуют менял
показати весь коментар
07.09.2016 00:39 Відповісти
Причем здесь "конторские" ? В каждом городе свое крышевание.
показати весь коментар
07.09.2016 04:24 Відповісти
Виявляється, що барига -це валютний фахівець із тіньового сектору економіки. Хі-хі.
показати весь коментар
07.09.2016 00:50 Відповісти
Я конечно дико извиняюсь, но с таким описанием, я узнал себя. Вы, уроды, верховнорадовские, введите закон о частной детективной деятельности. Бывшие опера найдут в миг.... РОЗЫСК ЛЮДЕЙ НЕ ТАК СЛОЖЕН , как кажется на первый взгляд.
показати весь коментар
07.09.2016 04:22 Відповісти
спасибо европейцам американцам, шо пихают в зад наших пид арастов