10186 відвідувачів онлайн
17 651 40

Ківа обіцяє після "Інтера" пікетувати "NewsOne"

Про це він заявив в ефірі Громадського радіо, передає Цензор.НЕТ.

Під час ефіру Ківа повідомив, що під будівлею телеканалу "Інтер" в день, коли його підпалили невідомі, перебували люди з "Всеукраїнського союзу ветеранів АТО".
"Оскільки там були присутні люди з тієї організації, яку я очолюю, я повинен був бути присутнім там. Я приїхав туди, щоб зрозуміти, що насправді там відбувається і на що перетворили цю мирну акцію. Сьогодні я переконаний у тому, що це самопідпал і використання ситуації у своїх цілях", - заявив Ківа.
Він також повідомив, що його не влаштовує те, що серед керівників каналу є російський політтехнолог Ігор Шувалов.

Читайте також: Вилучені вночі сервери "Інтера" пошкоджено, їх залили водою, - Аваков

Сам Ілля Ківа веде програму програму "Суб'єктивні підсумки дня" на телеканалі "NewsOne", який належить депутату від "Опозиційного блоку" Євгену Мураєву. Провідні ефіру помітили, що Євген Мураєв був серед тих депутатів ВР, які у вересні 2014 року їздили до російської Держдуми, де їх назвали тими, хто "відстоює інтереси російського світу". На що Ілля Ківа заявив, що там веде програму, щоб "боротися з інформаційної подачею цього телеканалу". І пообіцяв, що протягом місяця проведе акцію протесту під каналом. "До ладу ми приведемо всіх", - додав він.

Нагадаємо, 4 вересня в Києві біля будівлі "Інтера" почалася акція протесту ветеранів АТО, незадоволених політикою каналу, потім мітинг переріс у бійку, а в "Інтері" невідомі влаштували пожежу. Між охороною каналу і мітингувальниками відбулася бійка. Поліція затримала шістьох учасників мітингу.
Президент Петро Порошенко доручив Генпрокурору Юрію Луценку взяти під особистий контроль розслідування ситуації з телеканалом "Інтер".
Топ коментарі
+15
На "NewsOne" - рабинович, мураев сученок, германша, гадя, бойко, вилкул... питарасы всякие колорадские... они уже поняли, что "интеру" писта, так запасной аэродром уже сварганили...
показати весь коментар
07.09.2016 10:13 Відповісти
+10
Підтримую!
показати весь коментар
07.09.2016 10:10 Відповісти
+7
Я смотрю, что эта сепарская титушка Кива очень спокойно себя чувствует в Киеве, нагло ведёт и говорит о том, что оно будет ещё что-то блокировать. А главное - у Авакова и его ведомства нет никаких вопросов к этому ценному "кадру".
показати весь коментар
07.09.2016 10:12 Відповісти

Завантаження...