11292 відвідувача онлайн
5 711 22

Студентам педагогічних, технічних, природничих та математичних спеціальностей потрібно збільшити стипендії, - Міносвіти

Міністерство освіти і науки виступає за збільшення стипендій студентам педагогічних, технічних, природничих та математичних спеціальностей.

Про це на засіданні комітету Верховної Ради з питань науки та освіти повідомив перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Збільшити загальний стипендіальний фонд, щоб привести стипендії до рівня прожиткового мінімуму, напевно, не вийде. Тому ми повинні запропонувати розумну формулу виплати стипендій, яка не була б дискримінаційною", - сказала він.

Також читайте: Стипендії стануть мотиватором для студентів "складних і непопулярних спеціальностей", - Гриневич

Ковтунець наголосив, що вкрай необхідно суттєво збільшити стипендії студентам педагогічних, технічних, природничих та математичних спеціальностей у зв'язку з дефіцитом охочих вступати на ці спеціальності.

Міністерство фінансів прогнозує збільшення на 7% фінансування освіти в державному бюджеті на 2017 рік.
Топ коментарі
+5
А Козлевичу?!
Студентам педагогических, технических, природоведческих и математических специальностей нужно увеличить стипендии, - Минобразования - Цензор.НЕТ 3974
показати весь коментар
07.09.2016 16:38 Відповісти
+3
Хотя бы ту что есть не забрали.
показати весь коментар
07.09.2016 16:34 Відповісти
+3
студент которому подняли стипендию на пару процентов
Студентам педагогических, технических, природоведческих и математических специальностей нужно увеличить стипендии, - Минобразования - Цензор.НЕТ 2419
показати весь коментар
07.09.2016 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хотя бы ту что есть не забрали.
показати весь коментар
07.09.2016 16:34 Відповісти
студент которому подняли стипендию на пару процентов
Студентам педагогических, технических, природоведческих и математических специальностей нужно увеличить стипендии, - Минобразования - Цензор.НЕТ 2419
показати весь коментар
07.09.2016 16:35 Відповісти
неее..лишили!))))
показати весь коментар
07.09.2016 16:38 Відповісти
технарям и математикам - согласен, гуманитарии могут и подработать, особенно экологи и природоведы, у них программа не сложная.
показати весь коментар
07.09.2016 16:35 Відповісти
та ну!!!. провести тест на iq и потом по сетке платить степухи.... ну а потом в Раде такой фокус устроитть))))
показати весь коментар
07.09.2016 16:37 Відповісти
В Раде тест не имеет смысла - iq одинаков у всех
показати весь коментар
07.09.2016 16:48 Відповісти
"0" !!!
показати весь коментар
07.09.2016 18:44 Відповісти
А Козлевичу?!
Студентам педагогических, технических, природоведческих и математических специальностей нужно увеличить стипендии, - Минобразования - Цензор.НЕТ 3974
показати весь коментар
07.09.2016 16:38 Відповісти
Вчителям фізико-математичного циклу необхідно підвищувати зарплату, тому що на фізмат ідуть вже одні двоєчники і їм підвищувати стипендію.
показати весь коментар
07.09.2016 16:40 Відповісти
та ну нах. какие двоечники. в ДГУ сейчас хер поступишь, каждый год на стадионе универа физтеховцы и физматовцы запускают всякие няшки, которые разрабатывают. нормально всё. мы с дочкой всё время ходим в парк Дубинина, там они занимаются. прикладная математика страдает, нет преподов нормальных.
показати весь коментар
07.09.2016 16:51 Відповісти
тут недавно выкладывали.
статистика востребованность знаний алгебры среди профессий.

учитель алгебры - 100%
показати весь коментар
07.09.2016 16:52 Відповісти
Давайте не будем называть мелкие подачки стипендиями.
показати весь коментар
07.09.2016 16:46 Відповісти
Дєтєй адвокатов-юристов ааааабиииидееели!!!
показати весь коментар
07.09.2016 16:48 Відповісти
"...сказала он" - это мощно!
показати весь коментар
07.09.2016 16:51 Відповісти
А студентам аккультно- абстрактных- карманноочистных наук?
показати весь коментар
07.09.2016 16:53 Відповісти
Минобразования , а как же Конституция Украиньі ???????
показати весь коментар
07.09.2016 16:59 Відповісти
Вони її ніколи не читали.
показати весь коментар
07.09.2016 18:47 Відповісти
СКАНДАЛ С ГОЛЫМИ СТУДЕНТАМИ КЕМЕРОВСКОГО ГОСУНИВЕРСИТЕТА ПРОДОЛЖАЕТСЯ.по сообщению Минобразования РАБссии уволен декан ИстФака и два его заместителя..
показати весь коментар
07.09.2016 17:05 Відповісти
Саму високу стипендію мають отримувати ті, хто вчиться на САНТЕХНІКІВ. Без них вся Україна потоне в гімні.
показати весь коментар
07.09.2016 18:49 Відповісти
дай студентам юрфака 90% от зарплати судьи