9741 відвідувач онлайн
12 468 81

Порошенко закликав ЄС прискорити завершення ратифікації Угоди про асоціацію

Президент Петро Порошенко закликав Європейський Союз прискорити завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, запровадження безвізового режиму для громадян України, а також укладення Угоди про Спільний авіаційний простір.

Про це він заявив у ході бесіди з новим головою делегації Європейського Союзу в Україні Хьюгом Мінгареллі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна випереджає строки виконання Угоди про асоціацію з ЄС у чотирьох сферах, - директор Українського центру європейської політики Любов Акуленко

У ході бесіди з новим головою Делегації ЄС в Україні Х'югом Мінгареллі глава держави наголосив на винятковій важливості збереження солідарності та єдності Євросоюзу з нашою державою і висловив сподівання на продовження режиму санкцій проти Росії до повного припинення російської агресії та відновлення територіальної цілісності України. У зв'язку з цим Президент привітав вчорашнє рішення COREPER про продовження пакета персональних санкцій. "Ми дуже задоволені вчорашнім рішенням про продовження пакета індивідуальних санкцій проти агресора, який повинен бути затверджений Радою Європейського Союзу 15 вересня поточного року. Це дуже важливе й символічне рішення", - сказав він.
Петро Порошенко подякував за це рішення і зазначив, що санкції повинні бути продовжені, поки триває агресія Російської Федерації й не відновлена ​​територіальна цілісність України.

Також читайте: Нідерланди можуть заблокувати Угоду Україна-ЄС, - прем'єр-міністр Рютте

Президент закликав Європейський Союз якнайшвидше завершити процедури ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, запровадження безвізового режиму для громадян України, а також укладення Угоди про Спільний авіаційний простір.
У свою чергу, голова делегації ЄС в Україні сказав: "Для мене велика честь, гордість і щастя представляти Євросоюз у дуже важливій європейській країні - Україні. Я докладу всіх зусиль для того, щоб зробити внесок у забезпечення суверенітету й територіальної цілісності цієї країни". Він запевнив у своїй готовності використовувати весь свій досвід, щоб допомогти реформувати Україну.
Топ коментарі
+14
тут кто-то правильно сказал "меня больше волнует не безвиз с Европой, а визовый режим с пидороссией и перекрытие границ с крымнашим и даунбассом"
показати весь коментар
08.09.2016 19:56 Відповісти
+6
лапша уже на исходе.готовьте ухи паны -вермишель на подходе
показати весь коментар
08.09.2016 20:02 Відповісти
+6
А если все украинцы, начнут флешмоб " пошли к куям власть" , она пойдет?
показати весь коментар
08.09.2016 20:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
он не ангел, естессно, но Украину не сдает в отличие от славянина Януковича.
согласитесь.
показати весь коментар
08.09.2016 19:58 Відповісти
ви лікар?
показати весь коментар
08.09.2016 20:02 Відповісти
Ну відрізняю коли на чорне кажуть біле.
показати весь коментар
08.09.2016 20:05 Відповісти
ви уявіть себе на його місті.
але ретельно.
ви будете кращим?
показати весь коментар
08.09.2016 20:08 Відповісти
на його місці я як мінімум - закрив би рошен і вивів активи в Україну.
показати весь коментар
08.09.2016 21:15 Відповісти
Цікаво як би ти вивів заарештоване майно з раші. дуже цікаво.
показати весь коментар
09.09.2016 09:14 Відповісти
...на те "місце" він сам просився , з певними заявами - де результат ...
показати весь коментар
08.09.2016 23:06 Відповісти
Він руйнує з середини усе що можна.Ви що не помічаєте?
Він обікрав всю країну і зрадив інтереси країни .
Що ще треба зробити ? Він вже здав Україну бо всьойого оточення агенти кремля і він також .
Не будьте наівними. Не смішіть
показати весь коментар
08.09.2016 20:05 Відповісти
агент кремля?
вибачте, радники цру та фбр тоді також агенти кремля.
обікрав країну? але ви дозволяєте собі сплачувати за інтернет - що не є необхідністю.
я дорогу перейти не можу від маси авто.
в супермаркетах їжі навалом, недорогої та якісною.... доречи, на відміну від супєрдяржави расєї.
мені теж багато чого не подобається, але ідеалу не буде ніколи.
підорашки вже сєсєр побудували.... ідеальну країну с Гулагами.
показати весь коментар
08.09.2016 20:13 Відповісти
"в супермаркетах їжі навалом, недорогої та якісною" - це що , нове щось в методичках стецеботів ...
показати весь коментар
08.09.2016 23:10 Відповісти
что-то новенькое, чтоб не скучали
показати весь коментар
09.09.2016 09:31 Відповісти
100 %
показати весь коментар
09.09.2016 11:20 Відповісти
тільки що з супермаркету - вижила, нічого страшного, гроші залишились ще, до пенсії хватить. Не переживаю.
показати весь коментар
09.09.2016 14:30 Відповісти
щиро радий - а чи виживемо ...., там у іменованих тих продуктах 80% таблиці мЕнделя - хімія - з усім комплектом УСІХ Е-шок , більшість яких доречі в ЕС кже давно заборонені .... а тому в Україні ОНКО на першому в ЕС ....
...про ціни відносно ЗП, а тим паче Пенсії - мовчу ...
показати весь коментар
09.09.2016 18:06 Відповісти
Одександр, а можно обгунтовано? ці істеричні завивання не вражають
показати весь коментар
09.09.2016 14:26 Відповісти
он везде свободно общается с народом.
кстати, и на военном параде в Киеве, во Львове.
кто порвет как грелку?
показати весь коментар
08.09.2016 20:14 Відповісти
пока никто даже и не подумал порвать.
я на данном этапе лучшего не вижу.
даже во время войны с пидороссией, в Украине более менее стабильно.
если есть кто-то более достойный.... огласите весь списк, пжлста.
показати весь коментар
08.09.2016 20:22 Відповісти
ну, дык и я о том же.
показати весь коментар
08.09.2016 20:32 Відповісти
Славянин прохфессор сдавал Украину славянину путе,а еврей вальцман сдает Украину не славянинам,а совсем другим.И неизвестно шо хуже или лучше,тут нада подумать хорошенько.Может так лучше,может эдак,может наоборот,смотря с какого боку подойти.Пока нихрена хорошего простые пересичные не ощущают.Да уж ,эта геополитика в которой одни используют по полной программе других.
показати весь коментар
08.09.2016 21:00 Відповісти
Факты будут, кто куда чего сдаёт?
показати весь коментар
09.09.2016 09:57 Відповісти
в спам сдаем
показати весь коментар
09.09.2016 14:33 Відповісти
Анальфабетам по вопросу ГЕРМАнистики объясняю: фамилия Вальцман есть чистокровнейшего ГЕРМАнского происхождения.И я вас умоляю: где вы видели мастера металлистов-прокатчиков металла до состояния жести среди евреев во времена Магдебургского(оно же Цеховое) права в Эвропе,ась?....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S.Хочу поВЕДАть Городу и Миру:
Из Милосердия рождается Комедия Сатиры.
Трагедия рождается из бешенства от жирую
показати весь коментар
09.09.2016 12:40 Відповісти
Маєш на увазі роздвоєння особистості???
показати весь коментар
08.09.2016 20:00 Відповісти
а вот это четко прослеживается у товарисча путина.
вы не согласны?
показати весь коментар
08.09.2016 20:03 Відповісти
Агаааа...путін*************
))
показати весь коментар
08.09.2016 20:05 Відповісти
путин=шизофреник, впрочем, как и все россияне.
х_йло это следствие.
показати весь коментар
08.09.2016 20:33 Відповісти
тут кто-то правильно сказал "меня больше волнует не безвиз с Европой, а визовый режим с пидороссией и перекрытие границ с крымнашим и даунбассом"
показати весь коментар
08.09.2016 19:56 Відповісти
а мне нравится и безвиз с Европой и виза с рашистами. И честно говоря, тоже хотела бы глубокий ров между крымнашем и лугандоном. Закрыть до лучших времен.
показати весь коментар
09.09.2016 14:37 Відповісти
голландские, так сать, референдумы до одного места.
с голландцами США не считаются.
показати весь коментар
08.09.2016 19:59 Відповісти
ну и что?
мнение голландцев????? это уже смешно.
показати весь коментар
08.09.2016 20:00 Відповісти
Та да ....Поки европейці уважно **-декларації
ваші не прочитають-ворушіння не буде...
Імхо
показати весь коментар
08.09.2016 19:58 Відповісти
Ратификация об быстрейшей ассоциации. Конфискация без оправдации. Газофикация и электрофикация при приватицации. Оплатизация конфискованной приватизации без монетизации.... И тд. и тп.! Слушайте лапшоеды!
показати весь коментар
08.09.2016 20:01 Відповісти
лапша уже на исходе.готовьте ухи паны -вермишель на подходе
показати весь коментар
08.09.2016 20:02 Відповісти
Привет Карло! Как тебе " ся маешь".
показати весь коментар
08.09.2016 20:16 Відповісти
Это топ-мендер НБУ друзья,похоже и у нас дно появляется
Порошенко призвал ЕС ускорить завершение ратификации соглашения об ассоциации - Цензор.НЕТ 8951
показати весь коментар
08.09.2016 20:03 Відповісти
А если все украинцы, начнут флешмоб " пошли к куям власть" , она пойдет?
показати весь коментар
08.09.2016 20:08 Відповісти
Jawohl! Ich melde gehorsam:

Durch ganz Europe werden wir marschieren.
Gesammte Europe wird uns gratulieren:
LA-LA-SA-BUM,LA-LA-SA-BUM,LA-LA-SA-BUM!...
показати весь коментар
09.09.2016 13:32 Відповісти
А ЕС призвал Пороха ускорить борьбу с коррупцией...
показати весь коментар
08.09.2016 20:06 Відповісти
Порошенко призвал ЕС ускорить завершение ратификации соглашения об ассоциации - Цензор.НЕТ 3276
показати весь коментар
08.09.2016 20:08 Відповісти
Голландия против
показати весь коментар
08.09.2016 20:10 Відповісти
Порошенко призвал ЕС ускорить завершение ратификации соглашения об ассоциации - Цензор.НЕТ 1814
показати весь коментар
08.09.2016 20:12 Відповісти
Порошенко призвал ЕС ускорить завершение ратификации соглашения об ассоциацииЕсли ЕС и дальше так будет тормозить с ассоциацией, то придется обратиться в Книгу рекорда Гиннесса с просьбой признать ЕС наибольшим тормозом в мире.
показати весь коментар
08.09.2016 20:17 Відповісти
Порошенко призвал ЕС ускорить завершение ратификации соглашения об ассоциации - Цензор.НЕТ 4837
показати весь коментар
08.09.2016 20:17 Відповісти
Порошенко призвал ЕС ускорить завершение ратификации соглашения об ассоциации - Цензор.НЕТ 8996
показати весь коментар
08.09.2016 20:21 Відповісти
Асоціація з ЄС - українська мрія. Так завжди говорив Янукович. І Ющенко майже так говорив. І Порошенко закликає. Які українські президенти євроінтегранти, шо Янукович аж поїхав Кубань до України приєднувати до ЄС.
показати весь коментар
08.09.2016 21:10 Відповісти
клоун... хоча вже чому дивуватися... аое ми в каспыралогыю не будемо вдаватися.
показати весь коментар
08.09.2016 21:10 Відповісти
Квоты на экспортируемую в ЕС украинскую продукцию в 2017 году снова исчерпаются в феврале-марте? Так же, как и в 2016 году?
показати весь коментар
08.09.2016 22:38 Відповісти
Да -а , мастер призывать . Только ты так нацарював ,что они уже и призадумались : а стоит ли ...
показати весь коментар
08.09.2016 23:15 Відповісти
Такие заголовки смешные,как будто духов вызываете.Порошенко призывает.Вы только не пишите снова завтра после завтра,либо да либо нет,зачем это тро ло ло.
показати весь коментар
09.09.2016 00:23 Відповісти
Іде глобальна чистка!
Маса сатиричних фото з особою Хряка-2 втрачають свої адреси, їх там просто не залишається!
А дещо знаходив, але в єдиному екземплярі і розміром з поштову марку!!!
Хряколизи активно готуються до майбутніх виборів!!!
Сьогодні читав матеріал про те, що на Обаму в американській пресі було 52% критичних матеріалів, а на нашого Хряка-2 журналісти нарахували за два роки у матеріалах 4=х популярних телеканалів АЖ 1-2% !!!
Телеканали належать нашим мільярдерам-ПдРсам, часто-густо євреям, які цілком задоволені поточним станом справ в Україні !!!!!
Ні одного протестуючого ПдРса, ні одного незадоволеного банкіра !!!
Всі і завжди вчасно попереджені і вчасно виїжджають геть або виводять грошики за межі !!!
А вкладникам ПОВЕРТАЮТЬ ХІБА ЧАСТИНУ ВКЛАДІВ З БЮДЖЕТУ !!!
І це ЧМО ще сподівається на другий термін ???????????????????????????????
показати весь коментар
09.09.2016 01:24 Відповісти
Как можно побороть ворье если все ниточки тянутся к первым лицам государства...
Порошенко призвал ЕС ускорить завершение ратификации соглашения об ассоциации - Цензор.НЕТ 1155
показати весь коментар
09.09.2016 06:44 Відповісти
Порошенко призвал ЕС ...

Призывы и лозунги
действуют только на ЛохТорат !
Нужно ехать и решать дипломатическим путем.
.
показати весь коментар
09.09.2016 09:35 Відповісти
показати весь коментар
09.09.2016 11:06 Відповісти
Суммарная задолженность потребителей на временно не подконтрольных Украине территориях (НКТ) Донецкой и Луганской областей составляет порядка 24 млрд грн.Об этом на пресс-конференции сообщил временно исполняющий обязанности генерального директора "Укрэнерго" Всеволод Ковальчук,Это вряд ли ускорит ратификацию.ИМХО
Источник:https://biz.censor.net/n11055
показати весь коментар
09.09.2016 11:15 Відповісти
Порошенко призвал ЕС ускорить завершение ратификации соглашения об ассоциации - Цензор.НЕТ 970
показати весь коментар
09.09.2016 12:04 Відповісти
порошенко, шоб ты так жил как твой народ!Расписал подлец какие дешевые машины можно завозить по двадцать штук евро по полному кругу с растаможкой каждому пересичному украинцу.Что ж ты гнида не даешь людям ездить на немецких бу деу матизах по 200 евро,а тулишь свои сраные ланосы по 8 тысяч евро?Хотел купить телефон на китайском рынке-сумма не подлежащая налогу 150 евро!Даже в кацапетовке 1000 евро не облагается налогом , в бульбашей 200 евро.А народ должен принять решение что ни одно падло- мильярдер не должно избежать тюрьмы за угнетение и ограбление своего народа.Наплодили брехунов и коррупционеров пол страны,отвечайте по полной программе!
показати весь коментар
09.09.2016 12:24 Відповісти
Эх, то ли ещё будет
показати весь коментар
09.09.2016 14:41 Відповісти
Я полностью присоеденяюсь к Петру Лексеичу и тоже требую ускорить.
показати весь коментар
09.09.2016 13:33 Відповісти
На всяческую МордорЫнскую власть
Тяжелый болт с прибором надо покласть.
А на лаГІДНУ Вкраїнську вЛАДу
Ничего ложить,ни Боже мой,не надо.
показати весь коментар
09.09.2016 14:11 Відповісти
Та шо ж це за зрада така зрадная. Ну ніяк зоробітчанам до панів єуропейських не попасти, а там чекают єврикі ха-ха
показати весь коментар
09.09.2016 14:39 Відповісти
Президента избрали чтобы он призывал?
показати весь коментар
09.09.2016 18:22 Відповісти