10988 відвідувачів онлайн
4 378 14

Паралімпіада - 2016: плавець Дубов завоював для України перше "срібло"

Український плавець Денис Дубров виграв срібну медаль на Паралімпіаді - 2016.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Дубов виступав у категорії SB6 для спортсменів із суттєвим ушкодженням ніг.

Також читайте: Українські плавці Семененко і Хруль завоювали дві бронзи Паралімпіади - 2016

Він подолав дистанцію у 100 метрів брасом за 1:05.10. Більшу частину запливу він лідирував, але перед фінішем поступився першим місцем Кевіну Полу з ПАР, час якого - 1:04.86.

Дивіться: Українець Катишев завоював бронзову медаль у стрибках у довжину на Паралімпіаді в Ріо. ФОТО
Топ коментарі
+7
Молодчинка ! Дякуємо, Денисе !
показати весь коментар
09.09.2016 02:21 Відповісти
+6
наверное инвалидов и во власть избирать нужно. из парадепутатов и парапрезидента будет результат.
показати весь коментар
09.09.2016 01:54 Відповісти
+6
Видимо , настоящие инвалиды были в олимпийской сборной.
показати весь коментар
09.09.2016 05:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
наверное инвалидов и во власть избирать нужно. из парадепутатов и парапрезидента будет результат.
показати весь коментар
09.09.2016 01:54 Відповісти
Молодчинка ! Дякуємо, Денисе !
показати весь коментар
09.09.2016 02:21 Відповісти
Какие молодцы! А вот чем объяснить такой колоссальный разрыв между показателями наших олимпийцев и параолимпийцев?
показати весь коментар
09.09.2016 02:22 Відповісти
Видимо , настоящие инвалиды были в олимпийской сборной.
показати весь коментар
09.09.2016 05:03 Відповісти
Наши ребята накосят медалей штук 30,а може больше хай шастить
показати весь коментар
09.09.2016 06:07 Відповісти
почему то у меня подозрение что накосили бы, только не с Гнойсманом и Ждановым...
показати весь коментар
09.09.2016 07:17 Відповісти
им только золота на сегодня не хватает и высота взята. Так что пускай косят
показати весь коментар
09.09.2016 08:57 Відповісти
На прошлой Паралемпиаде Раша взяла 38 золота, американцы 8 или 9. Думаешь украинцы с америкой посоревнуются?
показати весь коментар
09.09.2016 11:04 Відповісти
Паралимпиада-2016: пловец Дубов завоевал для Украины первое "серебро" - Цензор.НЕТ 2134
показати весь коментар
09.09.2016 07:13 Відповісти
Паралимпиада-2016: пловец Дубов завоевал для Украины первое "серебро" - Цензор.НЕТ 9501
показати весь коментар
09.09.2016 07:16 Відповісти
Вже є і золото.
показати весь коментар
09.09.2016 07:51 Відповісти
Возникает резонный вопрос: так кто из наших - инвалиды?
показати весь коментар
09.09.2016 08:56 Відповісти
После первого дня Паралимпиады не сразу поймешь какая из наших олимпийских сборных инвалиды.
показати весь коментар
09.09.2016 10:54 Відповісти
Обе