14 європейських компаній продають газ Україні, - Коболєв
Про це повідомив голова правління "Нафтогазу України" Андрій Коболєв, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
За його словами, новий менеджмент "Нафтогазу" мислить категоріями ринку, тому перед компанією стояло завдання створити ефективний механізм закупівлі газу. "Зараз уже 14 європейських компаній продають газ "Нафтогазу". Уже той факт, що вони з нами співпрацюють, свідчить про те, що "Нафтогаз" - надійний партнер", - підкреслив Коболєв.
"Нафтогаз" намагається збалансувати своє газове портфоліо, тому запрошує до співпраці всі компанії, які готові продавати газ, а головне - грати за правилами.
"Наша пропозиція поширюється на всі компанії, також і "Газпром", якщо він готовий запропонувати прийнятну ціну і дотримуватися правил", - підкреслив Коболєв.
За його словами, новий менеджмент "Нафтогазу" мислить категоріями ринку, тому перед компанією стояло завдання створити ефективний механізм закупівлі газу. "Зараз уже 14 європейських компаній продають газ "Нафтогазу". Уже той факт, що вони з нами співпрацюють, свідчить про те, що "Нафтогаз" - надійний партнер", - підкреслив Коболєв.
Топ коментарі
+21 Lvbnhj
показати весь коментар
09.09.2016 06:49 Відповісти Посилання +16 Ali Hasan
показати весь коментар
09.09.2016 04:53 Відповісти Посилання +16 Джамал
показати весь коментар
09.09.2016 06:38 Відповісти Посилання