9317 відвідувачів онлайн
24 622 25

У Києві викрали 6-річну дитину

Свідків події та осіб, які бачили машину із вказаним номерним знаком, просять звертатися за телефоном 102.

Сьогодні, 9 вересня вранці, на Дніпровській набережній Києва викрали хлопчика, на вигляд 6 років, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку журналіста Влада Антонова в Фейсбуці. Водій чорного мінівена Volkswagen Transporter із номерами AI1133СЕ заштовхав дитину в салон і втік.
Про інцидент близько 9:00 повідомив Антонов.
Зараз поліція розшукує мінівен. У Києві оголошено операцію "Перехоплення".
Свідків події та осіб, які бачили машину зі згаданим номерним знаком, просять звертатися за телефоном 102.
Також читайте: Рада дозволила наставництво над дітьми-сиротами

Зазначимо, що часто викрадачем дитини стає хтось із батьків, якому інший із батьків не дозволяє бачитися з дитиною.
У Національній поліції поки немає офіційного повідомлення про викрадення.
Топ коментарі
+3
Дитина що, була одна без дорослих? Дурня якась, як на мене.
показати весь коментар
09.09.2016 11:29 Відповісти
+3
Это семейные разборки, где папа с мамой тащат ребёнка каждый на себя.
показати весь коментар
09.09.2016 11:38 Відповісти
+3
Увы, таких случаев тысячи...
показати весь коментар
09.09.2016 11:39 Відповісти

Завантаження...