7935 відвідувачів онлайн
17 440 77

Водій протягнув патрульного 50 метрів за машиною у Львові

Руки патрульного застрягли у вікні автомобіля, ступінь тяжкості отриманих ушкоджень встановлюють медики.

Орієнтовно о 6:00 вечора патрульні зупинили автомобіль Chevrolet Aveo на вулиці Залізничній, тому що водій розмовляв по телефону, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ГУНП. Коли винесли постанову на 43-річного водія та зачитували її порушнику - він рушив з місця і зачепив автомобілем патрульного.
Інспектори підбігли до авто і намагалися витягти водія з автомобіля.

дтп

Коли патрульні просунули руки у салон автомобіля через ледь прочинене вікно, водій різко рушив із місця і потягнув патрульних за собою. Одого з інспекторів він протягнув понад 50 метрів.

Водій втік з місця події. Автомобіль одразу ж передали в орієнтування. І вже на вулиці Ярослава Мудрого його зупинили. Обох патрульних госпіталізували.

Дивіться: Кривава ДТП в окупованому Криму: російський військовий насмерть збив чоловіка. 18+. ФОТОрепортаж

Ступінь тяжкості отриманих ушкоджень встановлюють медики. Унаслідок ДТП пошкоджено також формений одяг. Тепер затриманому водієві загрожує кримінальна відповідальність. Водія направили для перевірки на стан алкогольного або наркотичного сп'яніння. Справою займаються слідчі.
Топ коментарі
+12
Водила - редкостный дебил. Такую статью себе из пустяка организовал...
показати весь коментар
09.09.2016 12:50 Відповісти
+6
Интересно о чем эти дебилы (я про водилу) думают когда такое чудят?! Думает, что смылся и все?!
показати весь коментар
09.09.2016 12:48 Відповісти
+6
Тому що самовільно почав рух (не виконував вимоги поліцейського) та зачепив патрульного...
показати весь коментар
09.09.2016 13:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оказывается разговаривать по телефону вредно.
показати весь коментар
09.09.2016 12:45 Відповісти
Для находящихся рядом полицейских и их одеждОВ
показати весь коментар
09.09.2016 12:51 Відповісти
У нас так запрещено во время вождения. В наушниках можно.
показати весь коментар
09.09.2016 13:15 Відповісти
Доказательства нарушения водителем ПДД у мусорят были? Нет - пошли нахер.
При отсутствии доказательств - нападение мусоров на водителя. Водитель как мог защищался. Как-то так
показати весь коментар
09.09.2016 14:33 Відповісти
ПС постанову мусарня не имеет права выписывать на месте. Только протокол!
ОПРЕДЕЛЯТЬ - ВИНОВЕН ЧЕЛОВЕК ИЛИ НЕТ согласно законам Украины МОЖЕТ ТОЛЬКО СУД !
показати весь коментар
09.09.2016 14:37 Відповісти
В Италии если во время вождения автомобиля водитель разговаривал по мобилке, держа его в руке, и это засекли полицейские (полно тех, кто разговаривает, и их не засекают, я в том числе, т.к. еду на дом. вызов и пациенты мне могут звонить), то ,как правильно написал *молчание* ниже, составляют протокол , у нас также дают квитанцию для оплаты штрафа. Кроме штрафа, тебе за это нарушение ещё и 5 очков срежут. Но здесь водители - нарушители не ерепенятся - только историй на голову наведёшь.
показати весь коментар
09.09.2016 15:58 Відповісти
В тот момент, когда патрульные засунули в салон автомобиля через едва приоткрытое окно руки, водитель резко тронулся с места и потянул патрульных за собой.

Не фиг руки совать, куда не нужно... шутка, конечно.
показати весь коментар
09.09.2016 12:46 Відповісти
А в чем шутка, все правильно не фиг руки совать, куда не нужно, если у тебя на поясе пистолет Форт-17, калибром 9мм. Первый в воздух, потом по колесам а там уже по обстановке, так поступили б в США. А у нас с начало Олейника под суд, застрелил невинного за то, что не прострелили ногинаркомана, а потом в Николаеве увольняют полицейских потому что не прострелили ноги пьяным мажорам. Честно сказать я патрульной полиции не завидую, т.к. сам уже не понимаю как и в какой ситуации им поступать???
показати весь коментар
09.09.2016 14:13 Відповісти
имхо если явно видно что быдло - стрелять в голову и увольняться.
показати весь коментар
09.09.2016 16:29 Відповісти
а нафіга витягати з авто?
показати весь коментар
09.09.2016 12:47 Відповісти
Тому що самовільно почав рух (не виконував вимоги поліцейського) та зачепив патрульного...
показати весь коментар
09.09.2016 13:10 Відповісти
почав рух - блокуйте, а не цирк влаштовуйте.

Ситуйовіна: зупиняє жезлом мент. 30хв не підходить, водій починає "самовільно рухатись". Менти ломляться в авто, яке, на хвилиночку, є приватною власністю.
показати весь коментар
09.09.2016 15:07 Відповісти
не подходит - пиши кляузу, снимай на видео, звони в собственную безопасность (телефон поди у каждого), а так - имели полное право стрелять на поражение, но были весьма человечными (или не очень профессиональными - у нас война как никак). а так во Львове имхо полная ж... с "автолюбителями" - быдло понакупало по дешевке машин, а места - нет, не тот город, интересно что будет когда еще всякие бушное г.... без акцизов попрет, нужно будет лет через 5 посмотреть, наверное вместо парков парковку запилят.
показати весь коментар
09.09.2016 16:43 Відповісти
"кляузу"..кумедно. Розглядати її буде стариший. Плавали.

А бидла всюди вистарчає.
показати весь коментар
09.09.2016 20:53 Відповісти
ну раньше - да, а теперь часть "поменяли" вроде, по крайней мере шансы выкинуть с работы некоторых персонажей несколько увеличились, и это нужно серьезно использовать, так как силовики - люди с оружием и неадекватность\небрежность таких людей может привести (и приводит) к летальным исходам.
показати весь коментар
09.09.2016 21:35 Відповісти
і знову на цензорі важко перекладати. розумію. всі невиспавшися.
залиште статтю украЇнською. тут її кожен розуміє. бо цитувати нема сенсу - майже у кожному реченні помилка.
показати весь коментар
09.09.2016 12:47 Відповісти
Сам то, в двух предложениях сколько ошибок сделал?
показати весь коментар
09.09.2016 12:49 Відповісти
і скільки? невже ж зробив-таки?
показати весь коментар
09.09.2016 12:51 Відповісти
ой... таки зробив. "сам-то" через дефіс пишеться. та після "сам-то" коми не треба.
вибачте мене добродію, за зроблені помилки
показати весь коментар
09.09.2016 12:52 Відповісти
А ще "невиспавшися" і крапки замість ком.
показати весь коментар
09.09.2016 13:37 Відповісти
та в нас під полтавою усі так кажуть. ми ж не кореспонденти з відомими хфаміліями
а крапки - смислові. для подумати. за старою інтернетною звичкою не пишу великих літер. тут вже пробачте
показати весь коментар
09.09.2016 14:21 Відповісти
Водитель протащил патрульного 50 метров за машиной во Львове - Цензор.НЕТ 482
показати весь коментар
09.09.2016 12:53 Відповісти
показати весь коментар
09.09.2016 13:16 Відповісти
Этот такая традиция - не уважать российских троллей, а заодно и читателей Цензора.
показати весь коментар
09.09.2016 13:17 Відповісти
Интересно о чем эти дебилы (я про водилу) думают когда такое чудят?! Думает, что смылся и все?!
показати весь коментар
09.09.2016 12:48 Відповісти
коли випивши або під кайфом - мозок не працює. там взагалі ніхто ні про що не думає. самі рефлекси
показати весь коментар
09.09.2016 12:50 Відповісти
Водила - редкостный дебил. Такую статью себе из пустяка организовал...
показати весь коментар
09.09.2016 12:50 Відповісти
Водитель протащил патрульного 50 метров за машиной во Львове - Цензор.НЕТ 5388
показати весь коментар
09.09.2016 12:55 Відповісти
Водитель протащил патрульного 50 метров за машиной во Львове - Цензор.НЕТ 6427
показати весь коментар
09.09.2016 12:51 Відповісти
А чого волосся на долоні нема?
показати весь коментар
09.09.2016 12:56 Відповісти
Она больная.
показати весь коментар
09.09.2016 13:00 Відповісти
Звідкіля у плєшивого волосся?
показати весь коментар
09.09.2016 13:11 Відповісти
1 вересня близько 20:15 службовий автомобіль патрульної поліції Львова збив малолітнього пішохода.
ДТП сталося на вул. С. Петлюри, 18б. Патрульні інспектори на Toyota Prius збили хлопчика. Постраждалого забрала карета швидкої допомоги.
Як відзвітувало керівництво патрульної поліції Львова, за рік на Львівщині сталося 28 ДТП за участю поліцейських. У 12 випадках їх визнали винними у вчиненні ДТП.
показати весь коментар
09.09.2016 12:53 Відповісти
Це тому що нема досвіду, хоч й є права. Два місяці в поліцейській академії не рахуються.
показати весь коментар
09.09.2016 13:14 Відповісти
А какого хрена он лез в автомобиль?Надо было этому полицейскому вообще окном оторвать руки и предоставить их в качестве доказательства того что этот крендель залезал в частную собственность без санкции прокурора,или власти все позволено? Мой дом,моя крепость.Эта пословица применима и для салона автомобиля.
показати весь коментар
09.09.2016 12:54 Відповісти
Абсолютно верно. Конституционный суд приравнял проникновение в автомобиль к проникновению в квартиру.
показати весь коментар
09.09.2016 12:59 Відповісти
Он совершил наезд на патрульного, а тут уже работают совершенно другие нормы закона.
показати весь коментар
09.09.2016 13:16 Відповісти
Наезд только в твоем больном воображении, в сообщении этого нет!
показати весь коментар
09.09.2016 13:52 Відповісти
...Когда вынесли постановление на 43-летнего водителя и зачитывали его нарушителю - человек тронулся с места и ЗАЦЕПИЛ автомобилем патрульного...

А ты и в реале такой дерзкий или всё же опасаешься за целостность своих зубов?
Источник:https://censor.net/n405250
показати весь коментар
09.09.2016 14:02 Відповісти
"Наезд" и "зацепил" для тебя, балбеса, одно и тоже? Свои зубы не забывай на ночь в стаканчик с водой класть!
показати весь коментар
09.09.2016 14:25 Відповісти
чого б це тут так репетувати? перше - то ви почали некоректно висловлюватися, а тепер продовжуєте. є чого?
друге: у пдд є десь пункт про "зацепил"? нема. там все кваліфікується як "наезд".
то ще раз: чого репетувати? у таких випадках або я вибачаюся - мовляв погарячкував, або просто не відповідаю.
показати весь коментар
09.09.2016 14:35 Відповісти
И еще в тему одна пословица: "Не протягивай руки, а то протянешь ноги!"
показати весь коментар
09.09.2016 13:53 Відповісти
Специально для Вас еще раз скопирую: все правильно не фиг руки совать, куда не нужно, если у тебя на поясе пистолет Форт-17, калибром 9мм. Первый в воздух, потом по колесам а там уже по обстановке, так поступили б в США. А у нас с начало Олейника под суд, застрелил невинного наркомана, а потом в Николаеве увольняют полицейских потому, что не прострелили ноги пьяным мажорам. Честно сказать я патрульной полиции не завидую, т.к. сам уже не понимаю как и в какой ситуации им поступать???
показати весь коментар
09.09.2016 14:19 Відповісти
Водитель протащил патрульного 50 метров за машиной во Львове - Цензор.НЕТ 2530https://www.facebook.com/TonyaLevchuk?hc_ref=NEWSFEED Tonya Levchuk з https://www.facebook.com/iryna.pylypenko?hc_ref=NEWSFEED Iryna Pylypenko та https://www.facebook.com/# ще 6 .
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10210656232581421&set=a.3897136266310.176976.1216203235&type=3 15 год ·

Update: https://www.facebook.com/SaveLivesTogetherUA/ Save Lives Together мы будем собирать деньги на лечение. Детали скоро!
----
Я не знаю в какие двери стучать. Пишу этот пост и не могу остановить слез.Очень больно и обидно. Может кто-то среди моих друзей может помочь и подсказать. Этот крик души.

Ко мне обратились за помощью помочь поставить на ноги Героя Украины!! Которого в буквальном смысле вернули с того света. Цена вопроса: $700,000. Много, но всего лишь 700 новеньких iPhone.
Если вы хотите помочь герою, реквизиты карт родителей: 5363 5426 0083 7992 (мама Татьяна Никифоровна),
4731 2171 0365 6375 (отец Петр Станиславович Петраковский)
показати весь коментар
09.09.2016 12:54 Відповісти
Вот слова с письма о помощи:
"...Пишет Вам волонтер из киевского военного госпиталя. Меня зовут Владимир. Мы немного общались у отделения гнойной хирургии. Сейчас в отделении неврологии лежит Герой Украины Петраковский Александр. Этот человек сейчас в полукоме, то есть: не встает с коляски, не говорит, хотя видит, слышит и понимает. Всегда в коляске или в постели. К желудку проведен специальный шланг для спецпитания. Недавно его состояни ухудшилоссь.
Александр был командиром разведгруппы, которая обнаружила на линнии фронта засаду ожидавшую проход колонны украинской военной техники и личного состава более чем из двух тысяч человек. Разведгруппа Петраковского всего из 14 человек вызвала огонь на себя. В неравном, страшном бою двое ребят погибли,. остальные были покалечены. Александр отдал свою каску сержанту и тем спас тому жизнь. Сам при этом получил очень тяжелое ранение головы. Будучи уже раненым, истекая кровью он выносил на себе остальных раненых , чем и спас им жизнь..."
"...К сожалению теперь он не нужен ни армии ни государству. Небольшая группа людей, что о нем заботятся не в состоянии чем-либо существенно помочь. Он находился на излечении в Польше и Израиле, но там только смогли спасти от смерти. В Хьюстоне находится клиника или госпиталь, где как выяснилось Александра могут поставить на ноги и вернуть к полноценной жизни. Но сумма., которую нужно заплатить за лечения для нас просто фантастичная. Я обращаюсь к Вам с мыслью, что все-таки бывают в жизни чудеса., У Сашиной постели круглосуточно находятся отец, мать, сестра. Измучены вкрай, но живут надеждой..."
"...Очень нужна помощь этому НАСТОЯЩЕМУ ГЕРОЮ. Ценой жизни и здоровья своей группы он спас жизни более2000 человек и колону военной техники. На мой взгляд - это не просто подвиг..."
Вот о нем пишут (обязательно почитайте): https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ffocus.ua%2Fsociety%2F332165&h=dAQHaDCAfAQHT5qPbs6N5cyWxRyQ5-rgT7_WrTSasJ5cHIA&enc=AZMEAp8BMMPBxFrO_AbaZCrsgU_v5jwMSQogB42Dbh1_s5h2oIHIcTUf3ga3U3HwJtLlMut-Kxq9bWuKIuY_gy9zGqGEXOI9Dd2ZUyiQHciyF3RieuKlv3EZN3xwYYqIyiV2CL-907VflY0xICAYz7aDzqLbsueTkc3xG-8Y2-XKdLg6UpNcc6MQxC-ZhK_YZTslE7yLYJC9EHa0UOvj7x7Q&s=1 https://focus.ua/society/332165
https://www.facebook.com/petroporoshenko/ Петро Порошенко , есть же у кого-то хоть маленькая капелька человечества. Вы посмотрите в глаза его папы, который воспитал Героя Украины (!) и теперь всем миром собираем деньги на его лечение. Стыдно! Больно! Обидно! Неужели такие вот как он не нужны нашей стране? Неужели у нас все настолько запущено? Мне безумно больно и очень обидно за вот таких брошеных государством ребят. Ему же ещё жить и жить...
Если вы хотите помочь герою, реквизиты карт родителей: 5363 5426 0083 7992 (мама Татьяна Никифоровна),
4731 2171 0365 6375 (отец Петр Станиславович Петраковский)
показати весь коментар
09.09.2016 12:55 Відповісти
надо ж аж 2000 человек, те хоть вкурсе что их спасли, м?
ну так и обращайтесь в администрацию Президента, зачем народ дурить?
показати весь коментар
09.09.2016 20:55 Відповісти
Чому не застрелили героя?..... Крутих пацанів треба відстрілювати......
показати весь коментар
09.09.2016 12:55 Відповісти
Написано "Оба патрульных забрали медики." Не правильно. Следует читать - Оба!(на) Патрульных забрали медики.
показати весь коментар
09.09.2016 13:02 Відповісти
чи може так?
оба патрульных забрали. медики (ще не змогли встановити, що саме забрали поліцейскі та чого це не зміг віднести один з них)
показати весь коментар
09.09.2016 14:27 Відповісти
На скільки я знаю,автомобіль це особиста власність людини,і запихати туди руки,ноги,зуби,чи язик не потрібно. Я б також натиснув на газ. Хочете виписувати штраф,виписуйте ,але лізти в чуже майно не потрібно.. Правильно зробив водій.
показати весь коментар
09.09.2016 13:08 Відповісти
Нічого, скоро таких дебілів відстрілювати почнуть - і правильно
показати весь коментар
09.09.2016 14:06 Відповісти
Хто їх бл@дь навчив лізти в машину,бити стікла,витягувати з машини.
Нехай спочатку прочитають Конституцію України.
показати весь коментар
09.09.2016 13:17 Відповісти
Правильно, треба відразу стріляти
показати весь коментар
09.09.2016 14:05 Відповісти
В США за такое лет 20 могут дать-покушение на Полицейского
показати весь коментар
09.09.2016 13:17 Відповісти
Все знатоки США, а сами на карте Америку хрен найдут!
показати весь коментар
09.09.2016 13:56 Відповісти
Не треба свою власну географічну безграмотність так демонструвати. Він все правильно каже про 20 років
показати весь коментар
09.09.2016 14:11 Відповісти
Еще один всю жизнь прожил в США и все знает как там, а теперь перебрался в Украину в поисках лучшей жизни.
показати весь коментар
09.09.2016 14:29 Відповісти
чіво? це що за 'поток сознанія'?
показати весь коментар
10.09.2016 01:40 Відповісти
А што она есть на карте?
показати весь коментар
09.09.2016 14:26 Відповісти
https://censor.net/user/336863
показати весь коментар
09.09.2016 17:16 Відповісти
А що то за соплі на протоколі?
показати весь коментар
09.09.2016 13:22 Відповісти
подать заявку в МОК,и сделать олимпийским видом спорта...
показати весь коментар
09.09.2016 13:34 Відповісти
по ходу, рекорд Усейна Болта мусорок побив)))
показати весь коментар
09.09.2016 13:40 Відповісти
возможно мусорские мрази хотели подкинуть наркоту или отобрать деньги ?
показати весь коментар
09.09.2016 13:41 Відповісти
Кацап-ну ты и палишься придурок
показати весь коментар
09.09.2016 17:14 Відповісти
мусорок ?
показати весь коментар
12.09.2016 11:06 Відповісти
чого його не застрелили? на одного у-***** було би на дорозі менше. Зараз м-ля всі такі ділові, за кермом розмовляють по телефону, Придуркуваті дівчата-водії відправляють смс-ки своїм йо-барям під час руху. Тільки розстріли з водяного пістолета цих говорунів можуть покращити картину.
показати весь коментар
09.09.2016 13:44 Відповісти
Tут на черные очки и палки для селфи денег из бюджета не выпросишь, а ты про водяные пистолеты...
показати весь коментар
09.09.2016 13:59 Відповісти
А що, всі машини і телефони такі старі, що bluetooth-системи нема????
показати весь коментар
09.09.2016 14:02 Відповісти
Треба заборонити автомобілі - українське суспільство до них ще не 'доросло' )))

Це сарказм, зумовлений аргументом противників легалізації зброї - один з найдебільніших, до речі( вже мовчу, що й брехливий)
показати весь коментар
09.09.2016 14:01 Відповісти
руда лисиця - це за природою брехло
показати весь коментар
09.09.2016 14:16 Відповісти
що ти там скавулиш, дебілятко?
показати весь коментар
10.09.2016 01:41 Відповісти
нехай бовдури радіють, що члени не встигли запхати у вікно атомобіля...
зарплата від 6тисяч, а мізківю