11682 відвідувача онлайн
3 430 17

НАБУ призначило заступником директора Львівського теруправління бюро Климова

Національне антикорупційне бюро призначило Сергія Климова заступником директора Львівського територіального управління бюро.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У жовтні в Харкові відкриється управління НАБУ, - Ситник

"Сергій Климов призначений заступником директора територіального управління Національного антикорупційного бюро України у Львові. Цю посаду він отримав за результатами відкритого конкурсу серед 67 кандидатів", - йдеться в повідомленні.
"Серед обов'язків, які будуть покладені на мого заступника, - організація роботи управління, контроль за роботою громадської приймальні тощо. Я радий, що отримав першого колегу і партнера, з яким разом будемо працювати для ефективної роботи нашого територіального управління і НАБУ в цілому", - прокоментував призначення Тарас Лопушанський, директор Львівського теруправління НАБУ.
Він також повідомив, що конкурсна комісія вибирала переможця за критеріями професіоналізму, досконалого знання законодавства, високих морально-ділових якостей, чіткого бачення завдань на посаді й напрямків роботи та розвитку управління.

Також читайте: У НАБУ не відкидають допиту американського політтехнолога Манафорта

41-річний Сергій Климов - львів'янин, який має вищу юридичну освіту, досвід роботи в галузі права. З відзнакою закінчив Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого, понад 20 років обіймав офіцерські та старші офіцерські посади на військовій службі.
Топ коментарі
+6
То что более двадцати лет занимал должности , маленько настораживает !
показати весь коментар
12.09.2016 21:09 Відповісти
+2
он самый, ведь сказано, что занимал а@уенные аХВицерские должности и все там в НАБе несказанно рады такому праХВессиАналу.
показати весь коментар
12.09.2016 22:10 Відповісти
+1
С отличием окончил Национальную юридическую академию Украины им. Я. Мудрого, более 20 лет занимал офицерские и старшие офицерские должности на военной службе. Хорошо что хоть не заканчивал http://onua.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=264%3A-q-q&Itemid=658&lang=ru "Одесская юридическая академия", какадемика Сергея Васильевича Кивалова
показати весь коментар
12.09.2016 21:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То что более двадцати лет занимал должности , маленько настораживает !
показати весь коментар
12.09.2016 21:09 Відповісти
чекист - кошка не ходи
показати весь коментар
12.09.2016 22:19 Відповісти
...НАБУ назначило замдиректора Львовского Оперного Театра Климова...

==========================================================
показалось... музыка навеяла
показати весь коментар
12.09.2016 21:11 Відповісти
показати весь коментар
12.09.2016 21:26 Відповісти
лещенко?
показати весь коментар
12.09.2016 21:27 Відповісти
точно!
https://www.youtube.com/watch?v=uz7JIHqNZLY
показати весь коментар
12.09.2016 21:40 Відповісти
у Лещенко бы припев "Мурка - ты мой муреночек, Мурка - ты мой Котёночек, Мурка - Маруся Климова, прости любимого". Почему-то нигде в сети нет Мурки Лещенко. У меня на кассете была записана давно в 90-е.
показати весь коментар
12.09.2016 21:41 Відповісти
12.09.16 20:19 Суд арестовал на Кипре счет четырех компаний по делу о выводе из "Приватбанка" 19 млрд рефинансирования
показати весь коментар
12.09.2016 21:13 Відповісти
С отличием окончил Национальную юридическую академию Украины им. Я. Мудрого, более 20 лет занимал офицерские и старшие офицерские должности на военной службе. Хорошо что хоть не заканчивал http://onua.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=264%3A-q-q&Itemid=658&lang=ru "Одесская юридическая академия", какадемика Сергея Васильевича Кивалова
показати весь коментар
12.09.2016 21:21 Відповісти
НАБУ назначило замдиректора Львовского теруправления бюро Климова - Цензор.НЕТ 7034 Ну, как твои дела в школе? - Плохие. Учитель все время спрашивает и спрашивает. Наверное, сам ничего не знает…
показати весь коментар
12.09.2016 21:33 Відповісти
правнук "Маруся Климова, прости любимого"?
показати весь коментар
12.09.2016 21:38 Відповісти
Мурка, ты мой Мурёночек,
Мурка, ты мой котёночек,
Мурка, Маруся Климова,
Прости любимого.
показати весь коментар
12.09.2016 22:15 Відповісти
Пс-с, а это, часом не сынуля бывшего начальника штаба ПВО, а потом - Воздушных Сил генерал-лейтенанта Сергея Климова, живущего - вот ведь совпадение - во Львове?!
показати весь коментар
12.09.2016 21:59 Відповісти
он самый, ведь сказано, что занимал а@уенные аХВицерские должности и все там в НАБе несказанно рады такому праХВессиАналу.
показати весь коментар
12.09.2016 22:10 Відповісти
Если он, и хотя бы наполовину на папаньку похож, жопа этому самому НАБУ...
показати весь коментар
12.09.2016 22:13 Відповісти
В Україні, якщо ти з простої родини, тобі нічого не світить. Будеш хоч розумніше в рази, а бояри не допустять на гору. При Янукурвичу суддів також набирали на конкурсі. Я подивився - відразу видно, що корупція. Жоден суддя не вдяг мантію без корупції. Гроші та родинні зв'язки. Бачу нічого не змінилось.
показати весь коментар
12.09.2016 23:01 Відповісти