9913 відвідувачів онлайн
2 821 24

Сьогодні у Нью-Йорку відкриється 71-ша сесія Генасамблеї ООН

У Нью-Йорку відкривається 71-ша сесія Генеральної Асамблеї ООН. Головою нової сесії обрано постпред Фіджі Пітер Томсон.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", протягом року на розгляд Генасамблеї ООН буде винесено 170 питань із низки тем.

До порядку денного внесено такі питання, як проблеми розвитку країн Африки, координації зусиль із надання гуманітарної допомоги, сприяння правосуддю і розвитку міжнародного права.
Крім того, обговорять стан на Близькому Сході, питання про Палестину, становище в Афганістані, Кіпрське питання, ситуацію в Демократичній республіці Конго і деякі інші.
Також триватиме робота з питань контролю над наркотиками, боротьби з міжнародним тероризмом, фінансування миротворчих операцій. Один із найбільших блоків - питання роззброєння.
На сесії розглянуть питання прав людини, ліквідації расизму, расової дискримінації, ксенофобії і нетерпимості.

Читайте також: Порошенко має намір виступити на загальних дебатах Генасамблеї ООН у США у вересні

Одним з основних питань досі є криза мігрантів. Перше засідання з питань біженців 19 вересня ГА ООН вперше скликає засідання щодо реагування на масштабне переміщення біженців і мігрантів на рівні голів держав і урядів.
Зазначимо, цього року, 31 грудня Генсек ООН Пан Гі Мун полишить свою посаду, яку посідає з 1 січня 2007 року. Рада Безпеки, як очікують, має визначитися з єдиним кандидатом на посаду нового генсека до жовтня, однак фіксованих термінів процедури немає.
Уже минуло чотири раунди голосування Радбезу щодо кандидатів на посаду голови всесвітньої організації. Зараз у перегонах лідирує екс-прем'єр міністр Португалії Антоніу Гутерріш, на другому - голова МЗС Словаччини Мирослав Лайчак, на третьому - екс-голова МЗС Сербії Вук Єреміч.
Раніше голова МЗС України Павло Клімкін заявив, що президент Петро Порошенко і президент США Барак Обама проведуть зустріч на полях Генасамблеї ООН.
Топ коментарі
+11
Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 4642
показати весь коментар
13.09.2016 07:33 Відповісти
+8
Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 2046 ..
........Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 6632..
показати весь коментар
13.09.2016 07:34 Відповісти
+7
Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 9653 Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 9699
показати весь коментар
13.09.2016 07:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 4642
показати весь коментар
13.09.2016 07:33 Відповісти
Доброго и вам!!!
показати весь коментар
13.09.2016 07:41 Відповісти
Хай буде добрим, Дмитре ! (Але чогось важко). Щоб ніхто з наших не загинув.
показати весь коментар
13.09.2016 08:19 Відповісти
Просто місце для політичної балаканини, "тусовка".
показати весь коментар
13.09.2016 07:34 Відповісти
потрындеть
показати весь коментар
13.09.2016 11:33 Відповісти
Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 2046 ..
........Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 6632..
показати весь коментар
13.09.2016 07:34 Відповісти
Толпа бездельников.
После того как ******** напала на Украину,эти оон и пальцем не шевельнуло.
Короче толпа бездельников.
показати весь коментар
13.09.2016 07:34 Відповісти
Ворухнула. І не одним пальцем. Та забула їх в кулаками стиснути.
показати весь коментар
13.09.2016 07:39 Відповісти
Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 9653 Сегодня в Нью-Йорке откроется 71-я сессия Генассамблеи ООН - Цензор.НЕТ 9699
показати весь коментар
13.09.2016 07:40 Відповісти
Зря прожирают миллиарды человечества.Сидят,анекдоты Чуркина слушают...
показати весь коментар
13.09.2016 07:41 Відповісти
Сборище дармоедов и от кацапии, в детстве трахнутый лениным чуркин.
показати весь коментар
13.09.2016 07:43 Відповісти
Не нравится мне этот ООН, - продажная Путлэровская говорильня! На безукоризненное выполнение воли Украины нет даже и намёка! Поэтому предлагаю этот ООН распустить, и замутить свой, настоящий эффективный ООН - с Украиной, Латвией, Литвой и Грузией.
показати весь коментар
13.09.2016 07:52 Відповісти
Odnazdi uze menjali, sozdavali po novoi OON iz za fashistkoi Germaniji, seicas nado pomenjat iz za fashistkoi *****-raciji roSSiji putina Xy*la.
показати весь коментар
13.09.2016 07:56 Відповісти
Просто виключити країну-агресора з Ради Безпеки ООН та поміняти оту путінську підстилку Гі Муна!
показати весь коментар
13.09.2016 08:11 Відповісти
путька забоявся поїхати ?
показати весь коментар
13.09.2016 08:20 Відповісти
Ему рано ещё.
Он только получает доступ принося жертвы их божеству.
показати весь коментар
13.09.2016 08:22 Відповісти
Известно даже самым распоследним говноедам,
Что ХОРОША ЛОЖКА К ОБЕДУ.
И ВЕДАет всемирная ментовская ГромАда,
Что БУМАЖКЕ ВЫЛЕЖАТЬСЯ НАДО.
Поэтому не сомневаюсь я,что пуцька
Будет,ой,как,более,чем жиденько,раскалопуцькан.
показати весь коментар
13.09.2016 11:42 Відповісти
Одно не могу понять,зачем они своим логотипом взяли образ плоской Земли...
Короче сборище масонов решает кому и как.
показати весь коментар
13.09.2016 08:21 Відповісти
Ну теперь в Мире всё будет пучком.
показати весь коментар
13.09.2016 08:40 Відповісти
послухаємо виступ.
показати весь коментар
13.09.2016 08:52 Відповісти
Український представник кремля в ООН як завжди ніяких питань не порушує, в нього всьо харашо.
показати весь коментар
13.09.2016 09:54 Відповісти
После того,как сюда я настучал,
Мне сразу же ремэйк на голову упал:

пуцька:-- ЗАВОЮЕМ ВСЮ ЕВРОПУ...
Бацька: И ПОДЕЛИМ ПОПОЛАМ...
Порох: ПОЦЕЛУЙТЕ МЕНЯ В ЖОПУ!
НИпуйя Я ВАМ НЕ ДАМ.
показати весь коментар
13.09.2016 12:08 Відповісти