9622 відвідувача онлайн

"У ПАРЄ питання вирішуються за допомогою ікряної дипломатії", - Ар'єв

Зниження рівня санкцій проти Росії в ПАРЄ за умови повного недотримання раніше висловлених Кремлю вимог буде підставою для української делегації призупинити роботу в Асамблеї.

Про це в ефірі "112 Україна" заявив глава української делегації в ПАРЄ, нардеп від "БПП" Володимир Ар'єв, передає Цензор.НЕТ.
"Є три резолюції, прийняті самою асамблеєю Ради Європи, є статут Ради Європи, який чітко говорить про критерії, яким повинна відповідати країна-член цієї організації. Якщо країна не відповідає, до неї можуть застосувати санкції. Якщо буде знижено рівень санкцій, значить Асамблея приймає все, що відбувається. Незважаючи та те, що вимоги до РФ, прийняті в резолюціях, не були виконані, вони тоді йдуть проти власного рішення. Тоді це теж буде підставою для української делегації говорити, що ми не можемо продовжувати там роботу", - заявив Ар'єв.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Якщо російську делегацію відновлять у праві голосу, ми відмовимося брати участь роботі ПАРЄ, - Клімкін

За його словами, рішення приймаються в ПАРЄ через корупційну складову.
"Тому що я бачив, на жаль, що в Парламентській асамблеї Ради Європи питання вирішуються за допомогою ікряної дипломатії", - зазначив він.

Також читайте: "Імовірність такої перспективи досить висока", - Ар'єв про відмову України від участі в роботі ПАРЄ, в разі відновлення права голосу російської делегації

Нагадаємо, глава МЗС Павло Клімкін у понеділок увечері заявив: "Якщо російську делегацію відновлять у праві голосу, ми відмовимося брати участь у роботі ПАРЄ".
Топ коментарі
+10
А ви там нащо? Морди наїдати і ними торгувати? Що зроблено в інтересах України за останні 2,5 роки? Нічого. Тільки дивишся,а морди у депутатів і міністрів все ширше і ширше з кожним днем
показати весь коментар
13.09.2016 16:57 Відповісти
+8
Козломорді упродовж століть використовують одні і тіж методи -- обман, підкуп, шантаж, вбивство. До цього треба буть готовим.
показати весь коментар
13.09.2016 17:08 Відповісти
+6
предлагаете перекупать делегатов в ПАСЕ?
показати весь коментар
13.09.2016 16:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ви там нащо? Морди наїдати і ними торгувати? Що зроблено в інтересах України за останні 2,5 роки? Нічого. Тільки дивишся,а морди у депутатів і міністрів все ширше і ширше з кожним днем
показати весь коментар
13.09.2016 16:57 Відповісти
предлагаете перекупать делегатов в ПАСЕ?
показати весь коментар
13.09.2016 16:58 Відповісти
У нас стільки газу і нафти немає. Може льодорубом, як варіант?
показати весь коментар
13.09.2016 17:00 Відповісти
Наведи приклад, що вони могли зробити і не зробили?
показати весь коментар
13.09.2016 16:59 Відповісти
а кто в ПАСЕ мог левочкину пусить?????? это же предательство интересов Украины......100% тный кремлевский выкормыш
показати весь коментар
13.09.2016 18:41 Відповісти
І ці корупціонери з Европи кажуть про корупцію в Україні?
показати весь коментар
13.09.2016 16:58 Відповісти
А икорка-то ботоксом наколотая!!!!
показати весь коментар
13.09.2016 17:04 Відповісти
Икра икрой, но надо не забывать еще один момент: Украина уже всем осточертела. Они не хотят платить за неспособность посадить жулье, нежелание что-то менять, за вечные передряги внутри власти связанные с переделом собственности. Оно им не надо. Кричать до бесконечности про реформы в Украине уже не получится, их нет. А то что есть - это обыкновенный грабеж. Кроме этого у них самих много проблем, им о себе думать надо. А своя рубашка всегда будет ближе к телу, так мир устроен. Паскудство нашей власти, а не икра - вот причина того, что на нас забили...
показати весь коментар
13.09.2016 17:06 Відповісти
Козломорді упродовж століть використовують одні і тіж методи -- обман, підкуп, шантаж, вбивство. До цього треба буть готовим.
показати весь коментар
13.09.2016 17:08 Відповісти
Крещатик! А ты что, купить их хочешь? Да накакать на это ПАСЕ.
показати весь коментар
13.09.2016 17:08 Відповісти
Не надо кричать про реформы, надо показывать пример, а то получается они ничем от того в чем обвиняете вы украинскую владу на отличаюися , кроме того что еще и советы бесплатные раздают.
показати весь коментар
13.09.2016 17:10 Відповісти
Вже всі зрозуміли рівень банди Клімкіна і його господаря - Рошенка .
Кацапи аплодують їм стоячи - цікаво , як ще вони можуть принизити Україну ?!
показати весь коментар
13.09.2016 20:11 Відповісти