Демократична партія США звинуватила російських провладних хакерів у атаці на сервери
Сервери Демократичної партії США знову атакували російські хакери, яких підтримує влада.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявила голова Національного комітету Демпартії Донна Бразіл.
За її словами, влада РФ тим самим намагається вплинути на результати виборів президента США.
"Є одна людина, яка виграє від цих злочинних дій: це Дональд Трамп. Трамп не тільки публічно підтримав Путіна - він також закликав росіян і далі шпигувати, щоб допомогти його кампанії", - сказала вона.
Нагадаємо, посилання на нову порцію документів Демпартії було оприлюднено у Twitter-акаунті, який вважають пов'язаним із хакером Guccifer 2.0. Публікація відбулася тоді, коли представник хакера виступав на конференції з кібербезпеки в Лондоні.
Топ коментарі
+10 5 копійок
показати весь коментар
14.09.2016 11:04 Відповісти Посилання +10 Fler
показати весь коментар
14.09.2016 11:06 Відповісти Посилання +6 Может быть #324704
показати весь коментар
14.09.2016 11:05 Відповісти Посилання