5475 відвідувачів онлайн
4 506 66

Демократична партія США звинуватила російських провладних хакерів у атаці на сервери

Сервери Демократичної партії США знову атакували російські хакери, яких підтримує влада.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявила голова Національного комітету Демпартії Донна Бразіл.
За її словами, влада РФ тим самим намагається вплинути на результати виборів президента США.
"Є одна людина, яка виграє від цих злочинних дій: це Дональд Трамп. Трамп не тільки публічно підтримав Путіна - він також закликав росіян і далі шпигувати, щоб допомогти його кампанії", - сказала вона.

Також читайте: Білий дім США доручив розвідці проаналізувати атаки російських хакерів на політичні інститути
Нагадаємо, посилання на нову порцію документів Демпартії було оприлюднено у Twitter-акаунті, який вважають пов'язаним із хакером Guccifer 2.0. Публікація відбулася тоді, коли представник хакера виступав на конференції з кібербезпеки в Лондоні.
Топ коментарі
+10
Каци серуть по всьому світу.
показати весь коментар
14.09.2016 11:04 Відповісти
+10
до речі : "Президент Порошенко подписал закон об определении российских телепередач неевропейскими и теперь они не попадают в квоту на эфир".
показати весь коментар
14.09.2016 11:06 Відповісти
+6
это их способ доказать свое "вяличие", ничем другим не могут
показати весь коментар
14.09.2016 11:05 Відповісти

Завантаження...