7800 відвідувачів онлайн
6 720 20

Антон Геращенко: Харківська міськрада виділила понад 600 га землі підставним особам

У Харкові зранку правоохоронці здійснюють обшуки.

Народний депутат Антон Геращенко в ефірі телеканалу "112 Україна" прокоментував обшуки, які Генпрокуратура й СБУ здійснюють сьогодні в приміщеннях, які належать меру Харкова Геннадію Кернесу, а також у будівлі міської ради, передає Цензор.НЕТ.
За словами Геращенка, правоохоронцями зібрано матеріали про порушення законодавства з боку чиновників мерії. Зокрема, підставним особам було передано понад 600 га харківської землі, повідомив Геращенко.
"Щодо дій посадових осіб Харківської міської ради і міської влади вже давно було зібрано матеріали про значні порушення в земельній сфері, зокрема махінації під час виділення землі. Багато років в Україні діє законодавство, згідно з яким землю необхідно виділяти через аукціон. Однак, знайшли шпарини, через які процедуру обійшли, і виділили понад 600 га харківської землі на різних підставних осіб. Після чого цю землю далі продавали на вторинному ринку. Щодо цього випадку зібрано матеріали кримінального провадження, які дозволили Генпрокурору отримати дозвіл суду на проведення обшуку. Якщо буде достатньо доказів, у цій справі висуватимуть підозри конкретним посадовим особам", - прокоментував нардеп.

Також читайте: У керівника кримського регіонального меджлісу Енвера Алядінова окупанти проводять обшук, - Меджліс
Раніше стало відомо, що у Харкові силовики здійснюють обшуки в приміщеннях, які належать високопосадовцям. Зокрема, Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що тривають обшуки приміщень, котрі належать меру Геннадію Кернесу і матері нардепа Михайла Добкіна.
Топ коментарі
+4
Зато суд Кернеса идёт третий год. Живемо по новому - намолотили бабла с этих гектаров, чтобы ещё на десяток лет хватило денег судиться. А там, смотришь, что то произойдёт - то ли ишак сдохнет, то ли падишах.
показати весь коментар
15.09.2016 10:35 Відповісти
+3
Говорящий пингвин антошка, лучше расскажи про харьковскую земельку семьи авакова))
показати весь коментар
15.09.2016 10:19 Відповісти
+2
обыски за обысками, а посадок нету, все ПеРдуны,приведшие войну в Украину вместо нар на свободе!За лохов опять народ держат?Антон Геращенко: Харьковский горсовет выделил более 600 га земли подставным лицам - Цензор.НЕТ 7095
показати весь коментар
15.09.2016 10:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ты есть в этом списке? Нет? Обидели? Та ладно...
показати весь коментар
15.09.2016 10:12 Відповісти
Кстати, тачка у тебя новая неплохая. А? Покататься дали... Ну-ну
показати весь коментар
15.09.2016 10:17 Відповісти
обыски за обысками, а посадок нету, все ПеРдуны,приведшие войну в Украину вместо нар на свободе!За лохов опять народ держат?Антон Геращенко: Харьковский горсовет выделил более 600 га земли подставным лицам - Цензор.НЕТ 7095
показати весь коментар
15.09.2016 10:26 Відповісти
Не народ. А плебеи.
Нормальный народ не допустил бы такого издевательства над собой.
показати весь коментар
15.09.2016 10:53 Відповісти
из них Авакову всего 18
беспредел
показати весь коментар
15.09.2016 10:18 Відповісти
Говорящий пингвин антошка, лучше расскажи про харьковскую земельку семьи авакова))
показати весь коментар
15.09.2016 10:19 Відповісти
Вот такой особнячок в свое время Аваков под Харьковом отхватил (по рассказам местных). Село Шаровка. Памятник архитектуры.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0_(%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%B4%D1%8C%D0%B1%D0%B0) https://ru.wikipedia.org/wiki/Шаровка_(усадьба)

Антон Геращенко: Харьковский горсовет выделил более 600 га земли подставным лицам - Цензор.НЕТ 9421
показати весь коментар
15.09.2016 10:30 Відповісти
https://censor.net/user/214486 - ты полный недоумок, посмотри за кем числится земля, Аваков выделял деньги на реконструкцию имения этого и проводил там субботники.
"Местные" для тебя небось допа и гепа или мура ев?

Почему не я?
показати весь коментар
15.09.2016 11:02 Відповісти
Неправда. Если людей собирал для благоустройства территории, значит уже и отхватил? Губернатором был лучшим, наряду с Масельским и Деминым.
показати весь коментар
15.09.2016 11:38 Відповісти
Земля - как много в этом слове))))
показати весь коментар
15.09.2016 10:20 Відповісти
А руководит горсоветом, если мне не изменяет память, лучший кореш и бывший руководитель антошки такой себе то-ли пан, то-ли пес смердячий - персональный инвалид страны- кернес. Так что , похоже жиды отдали на заклание своего?!
показати весь коментар
15.09.2016 10:23 Відповісти
У лёвочкиных ботов методичка тухлая, Геращенко для Кернеса был личным врагом всегда.
показати весь коментар
15.09.2016 11:03 Відповісти
" Харьковский горсовет выделил более 600 га земли подставным лицам "

А слабо упаковать всех ?
показати весь коментар
15.09.2016 10:24 Відповісти
Киевские земли неприкосаемы.
показати весь коментар
15.09.2016 10:25 Відповісти
Закроют уже эту крысу с конфискацией, или нет?!
показати весь коментар
15.09.2016 10:25 Відповісти
И кто же это сделает - ворон у ворона глаз не выклюет.
показати весь коментар
15.09.2016 10:36 Відповісти
да не может этого быть, в послемайданной Украине, почти завершившей проевропейские реформы и такой беспредел, воруют земли, аваков ау? луценко ау? как там реформы? хорошо спится?
показати весь коментар
15.09.2016 10:27 Відповісти
Воровали при януковоще твоем любимом ещё.
показати весь коментар
15.09.2016 11:04 Відповісти
Гепа рулит, как при януковоще.
показати весь коментар
15.09.2016 10:31 Відповісти
Зато суд Кернеса идёт третий год. Живемо по новому - намолотили бабла с этих гектаров, чтобы ещё на десяток лет хватило денег судиться. А там, смотришь, что то произойдёт - то ли ишак сдохнет, то ли падишах.
показати весь коментар
15.09.2016 10:35 Відповісти