4399 відвідувачів онлайн

Російський Генштаб готує провокації в зоні АТО, - ГУР

Повідомляється, що провокації будуть проводитися силами кадрових військових ЗС РФ.

Розвідка Міністерства оборони заявляє про намір військовослужбовців Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Росії організувати провокації для порушення перемир'я в зоні антитерористичної операції, передає Цензор.НЕТ.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міноборони.
Зазначено, що за минулу добу на тимчасово окупованих територіях Донбасу противник неодноразово порушував режим припинення вогню.

"Окреме завдання щодо провокування сил АТО на порушення режиму перемир'я в районі Новотроїцького, Авдіївки, Луганського та Мар'їнки отримали диверсійно-розвідувальні групи, укомплектовані виключно кадровими військовослужбовцями штатних загонів спеціального призначення ГРУ ГШ ЗС РФ", - сказано в ньому.
Розвідка також повідомляє, що в окупованому Росією Криму місцеві жителі спеціально пошкодили кабелі зв'язку, що призвело до збоїв у ході проведення російською армією навчань "Кавказ - 2016".
Топ коментарі
+4
Так вся масковия - это и есть сплошная провокация.
показати весь коментар
16.09.2016 10:22 Відповісти
+3
он это делает постоянно
показати весь коментар
16.09.2016 10:15 Відповісти
+3
151 сообщение подобного рода... уже не смешно.
показати весь коментар
16.09.2016 10:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
он это делает постоянно
показати весь коментар
16.09.2016 10:15 Відповісти
отловить хоть парочку "заблудившихся"
вот это будет бомба !!!
показати весь коментар
16.09.2016 10:58 Відповісти
151 сообщение подобного рода... уже не смешно.
показати весь коментар
16.09.2016 10:15 Відповісти
похоже это становится основной и главной работой - рассказывать про то, что никто не проверит. Работать надо тихо, пановэ (а может и господа) разведчики.
показати весь коментар
16.09.2016 10:44 Відповісти
" Чего вы орете, как белый медведь в теплую погоду? " (с)
показати весь коментар
16.09.2016 10:16 Відповісти
Так вся масковия - это и есть сплошная провокация.
показати весь коментар
16.09.2016 10:22 Відповісти
Москві. Кому ж ще. Як там Макіївка поживає Залучпівий?
показати весь коментар
16.09.2016 10:30 Відповісти
Підірве багатоповерхівки мішками з "цукором" і розкидає навколо візіткі Яроша? Радив би дамбасам добре зачіняти підвали і тримати вахтера
показати весь коментар
16.09.2016 10:37 Відповісти
І головна увага має бути на телевізійщіків паРаші. Як тільки вони з,являться - тікаємо усі!
показати весь коментар
16.09.2016 10:41 Відповісти
разведка, контразведка.......по закону туже контразведку сбу не может проконтролировать всемогущая прокуратура. И это очень часто дает повод для злоупотреблений. А то, что у нашей разведки мо штирлицев в лугандоне больше чем самих сепаров, мы уже поняли давно ) . Орать в СМИ о том, что якобы знают о противнике говорит о двух вещах- или ничего не знают и выдумывают ради пиара (никто не проверит) или сливают инфу о противнике, чтоб он знал где у себя искать уши. Мне вот интересно , что было бы с теми начальниками разведчиков во вторую мировую, если б так писали в га