6267 відвідувачів онлайн
8 765 21

Українські тенісисти виграли ще одне "золото" Паралімпіади

Українська збірна обіграла команди ФРН, Великобританії та Швеції.

У Ріо завершилися змагання Паралімпіади з настільного тенісу, де збірна України завоювала "золото", повідомляє офіційний сайт змагань, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

паралимпиада

Україна обіграла команди Німеччини, Великобританії та Швеції з однаковим рахунком - 2:0. На цьому турнірі у складі збірної виступав Віктор Дідух, Михайло Попов та Максим Ніколенко.

Читайте також: Збірна України з футболу розгромила голландців і вийшла у фінал Паралімпіади

Зараз в української команди є 37 золотих, 30 срібних і 34 бронзові медалі. Церемонія закриття Паралімпійських ігор відбудеться 18 вересня. Наразі Україна займає третє місце в медальному заліку, поступаючись Китаю і Великобританії.
Топ коментарі
+31
не ну красавцы !
показати весь коментар
17.09.2016 08:39 Відповісти
+22
Украинские теннисисты выиграли еще одно золото Паралимпиады - Цензор.НЕТ 1754
показати весь коментар
17.09.2016 09:07 Відповісти
+16
Так держать олимпийцы,брависсимо!
показати весь коментар
17.09.2016 08:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не ну красавцы !
показати весь коментар
17.09.2016 08:39 Відповісти
Украинские теннисисты выиграли еще одно золото Паралимпиады - Цензор.НЕТ 1754
показати весь коментар
17.09.2016 09:07 Відповісти
Украинские теннисисты выиграли еще одно золото Паралимпиады - Цензор.НЕТ 4555
показати весь коментар
17.09.2016 08:42 Відповісти
Так держать олимпийцы,брависсимо!
показати весь коментар
17.09.2016 08:46 Відповісти
МАЛАДЦЫ!!!!
показати весь коментар
17.09.2016 08:49 Відповісти
показати весь коментар
17.09.2016 08:49 Відповісти
http://radikal.ru Украинские теннисисты выиграли еще одно золото Паралимпиады - Цензор.НЕТ 1604
показати весь коментар
17.09.2016 08:51 Відповісти
просто БРАВО!
знаете смотрю на наших паралимпийцев и тех кто представлял нашу страну на евро во франции и олимпиаде летом в бразилии и не могу понять кто же на самом деле инвалиды
показати весь коментар
17.09.2016 08:52 Відповісти
А за евро - это самый позорный позор(
И сравнить денежное вознаграждение
показати весь коментар
17.09.2016 12:22 Відповісти
Молодці!!!!! Поздоровляємо! Ви - найкращі!
показати весь коментар
17.09.2016 08:54 Відповісти
Брависсимо !!!! СЛАВА УКРАИНЕ !!!!!
показати весь коментар
17.09.2016 09:15 Відповісти
А ио что ночью футболисты 2-1 выиграли и стали чемпионами редакция цензора еще ни на одном сайте не видела??
показати весь коментар
17.09.2016 09:38 Відповісти
Вообще-то в час ночи на Цензоре https://censor.net/news/406426/sbornaya_ukrainy_po_futbolu_vzyala_zoloto_na_paralimpiade2016.

Но ОНИ ВСЕ МОЛОДЦЫ!!
показати весь коментар
17.09.2016 09:39 Відповісти
Тот случай, когда США никак не могут догнать Украину!!

А Германия, Канада, Австралия, Индия, Польша и еще многие десятки стран вообще плетутся на задворках...

Слава Україні! Слава нашим пречудовим олімпійцям!

Пишаємося.
показати весь коментар
17.09.2016 09:38 Відповісти
ну дают, вот это ДА!
показати весь коментар
17.09.2016 09:42 Відповісти
Молодці!!! Ви наші Герої та наша гордість!!! Слава Героям України!!!
показати весь коментар
17.09.2016 10:07 Відповісти
Все ж таки бувають в нашому житті приємні новини. МОЛОДЦІ!!!
показати весь коментар
17.09.2016 10:48 Відповісти
Реву
Глядя на фото
Браво, молодцы!!!
И это сравнить условия той же Британии и Украины в жизнеобеспечении людей с ограниченными возможностями

Да наших спортсменов должны ТАК встретить - чтобы показать гордость наших людей. Не говорю гордость государства
Ибо государству на проблемы этих людей и их родственников наплевать(
показати весь коментар
17.09.2016 12:20 Відповісти
Хоть кто то дает повод гордиться Украиной!молодцы!!!
показати весь коментар
17.09.2016 19:20 Відповісти