Авіація США завдала удару по сирійській армії, - Міноборони РФ
Літаки міжнародної коаліції на чолі з США завдали удару по позиціях сирійської армії біля сирійського міста Дейр-ез-Зор.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА "Новости".Представник Міноборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков повідомив, що чотири літаки коаліції - два F-16 і два А-10, які завдали удари по сирійських військах, увійшли в повітряний простір Сирії з боку іракського кордону. Внаслідок атаки загинули 62 військовослужбовці, близько 100 були поранені.
Генерал також заявив, що, якщо цей удар був викликаний помилковими координатами цілі, то це є прямим наслідком небажання американської сторони координувати свої дії з Росією проти терористичних угруповань у Сирії. Заяв з боку США з приводу інциденту поки не послідувало.
Серед членів "антиіділовської" коаліції, на озброєнні яких стоять винищувачі F-16, є США, Туреччина, Йорданія і ОАЕ. При цьому штурмовики А-10 в операціях на сирійській території використовують тільки Сполучені Штати.
-Шо такое?
-Вы когда летали, тоже не заметили смертоносные русские С-400?
-Ой, мы не знали, что они смертоносные... А шо, они вам были надо?