11133 відвідувача онлайн
5 587 37

Унаслідок сутичок біля генконсульства РФ в Одесі затримано чотирьох осіб, - поліція

Унаслідок сутичок біля генконсульства РФ в Одесі затримали чотирьох осіб, передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила заступник начальника відділу комунікації Одеської поліції Анастасія Якубенко.
"На даний момент затримано чотирьох правопорушників, які влаштували бійку і нецензурно висловлювалися на адресу співробітників поліції. Щодо порушників громадського порядку будуть складені адміністративні протоколи за дрібне хуліганство і непокору поліції", - сказала вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У посольстві РФ у Києві відкрилася виборча дільниця на виборах до Держдуми

За словами представника поліції, внаслідок інциденту ніхто не постраждав.
Топ коментарі
+13
Краще б гімновоз підігнали та залили всю територію консульства.
показати весь коментар
18.09.2016 13:09 Відповісти
+5
Нужно быть идиотом чтоб идти и голосовать ..открыто!!!
Фотографируйте и в сеть!!
показати весь коментар
18.09.2016 13:12 Відповісти
+4
Кацаби, геть з України! Вбивцям українців не місце на нашій землі! Смерть ворогам!
показати весь коментар
18.09.2016 13:11 Відповісти

Завантаження...